• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
سعید شعبانی

استفاده از افزونه Smush.it برای فشرده سازی تصویر شاخص

16 پست در این موضوع قرار دارد

راستش خودتون بهتر می دونید زمانی که عکسی در وردپرس گذاشته می شود چندین اندازه از اون عکس ساخته میشود اما افزونه Smush.it فقط تصویر اصلی را فشرده می کند با این تفاصیر چگونه می توان به صورت اتوماتیک تصاویر دیگر را نیز توسط این افزونه کوچک کرد؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب وقتی میزنی اتوماتیک فشرده کنه همشو فشرده میکنه دیگه !

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش خودتون بهتر می دونید زمانی که عکسی در وردپرس گذاشته می شود چندین اندازه از اون عکس ساخته میشود اما افزونه Smush.it فقط تصویر اصلی را فشرده می کند با این تفاصیر چگونه می توان به صورت اتوماتیک تصاویر دیگر را نیز توسط این افزونه کوچک کرد؟

بدون افزونه با استفاده از کلاس timthumb هم میتوانید عمل ریسایز (با قابلیت کشینگ) را انجام بدین.

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اکثر موقع ها موقع کم کردن حجم با این خطا مواجه میشم کسی دلیلشو میدونه؟

Automatic smushing has been disabled temporarily due to an error. Operation timed out after 20001 milliseconds with 0 bytes received

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Automatic smushing has been disabled temporarily due to an error. Operation timed out after 20001 milliseconds with 0 bytes received

این خطا در کجا رخ میده؟

وردپرس یا کلاس timthumb؟

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رسانه > کتابخانه :

وقتی تصویر را میخوام smushing کنم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل از سرورهای یاهو هست

به دلیل درخواست های بالا گاها این مشکل پیش میاد که باید صبر کنید چند دقیقه و دوباره امتحان کنید

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

من هم این مشکل رو زیاد دیدم

بدون افزونه با استفاده از کلاس timthumb هم میتوانید عمل ریسایز (با قابلیت کشینگ) را انجام بدین.

این قابلیت timthumb چگونه است لطفا بیشتر توضیح دهید.

ویرایش شده در توسط dnoj.ir
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

http://code.google.com/p/timthumb/

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر با این کلاس مشکل داشتید، مشکل را در یک تایپیک جدید مطرح کنید. :)

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و پوزش

من از این افزونه استفاده میکنم و وقتی توی بخش تنظیمات رسانه و بخش WP Smush.it رو Automatically process on upload انتخاب میکنم بعد از چند دقیقه خودبه خود به حالت اصلی خودش بر میگرده !

کسی میتونه راهنمایی کنه که برای همیشه این افزونه روی حالت Automatically بمونه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی تنظیمات افزونه ریست میشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله

ریسیت میشه متاسفانه ! :huh:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر برای همه افزونه ها ریست میشه میتونه از سرور باشه.

امااگر برای همین افزونه هست ممکنه مشکلی در دیتابیس باشه.

شما روی یک وردپرس دیگه حتی روی لوکال تست کنید اگر مشکل ریست وجود نداشت پس از وردپرس هست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

من این افزونه رو نصب کردم و تمامی عکسای موجود درسایتم کم حجمشون کردم ولی چون دیگه افزونه خوب کار نمیکنه عکسارو تو سایتم نمیاره.من افزونه رو حذف کردم ولی بازم هرچی عکس آپلود میکنم میره روی سرور این افزونه و عکسو ت وسایتم نمیاره.میخام بدونم چجری تنظیماتو به حالت اولیه برگردونم و کاری کنم که عکسام روی هاست آپلود شه و دیگه عکس روی سرور این سایت آپلود نشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من مشکلم مهمه لطفا سریع پاسخ بدید . سوالمو دوباره مطرح می کنم

با سلام خدمت شما.من افزونه Smush.it بر روی ورد پرس خود نصب کردم که کار آن کم کردن حجم تصاویر است. پس از کم کردن حجم این سایت عکس ها را روی سرور خود آپلود می ند و در سایت نیز عکس از سرور این سایت باز یشود ولی سرور آن خراب شده و دیگر عکس های من در سایتم نمایش داده نمیشود.من این افزونه را حذف کردم و مشکل حل نشد و نتوانستم این وضیعت را از فایل ها هم درست کنم.احتمال دادم مشکل از قالب صحیفه است و آنرا حذف کردم ولی باز هم درست نشد.حالا عکسهایم در سایتم باز نمیشوند و از شما درخواست کمک دارم. من رو راهنمایی کردند که سه فایل wp-etting.phpو دو فایل دیگه رو بررسی کنم و کد مربوط به این افزونه رو حذف کنم ولی هیچگونه کدی رو پیدا نکردم. من 13 سال دارم و 3 ساله با جوملا کار کردم و شناخت کاملی از فایل های وردپرس ندارم اگه شما هم قرتره این راهنمایی رو به من بکنید من یوزر و پسورد سی پنلم رو به شما بدم تا مشکلم حل کنید و اگر هم مشکل از جای دیگس کمک کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط saeeddeeas
      سلام دوستان سایت زیر رو ببینید digiexchange.net --------------- این سایت با وردپرس هست و تا جایی که میدونم پرداخت ها کلا خرید و فروش دستی انجام میشه اولا این محصولات مثل فروش بیت کوین رو با چه افزونه ای راه اندازی کردن 2- بعد از ثبت نام باید توسط مدیر اکانت تائید بشه تا بشه خرید و فروش انجام داد 3-بعد از ثبت نام باید مدارک اپلود بشه 4-هر وقت سفارش ثبت مکیشه مثلا بیت کوین مقداری از موجودی کم میشه تا 7 دقیقه فرصت پرداخت داری و بعد کنسل میشه و مو جودی برمیگرده به موجودی اصلی ممنون میشم راهنمایی کنید با چه افزونه هایی راه اندازی شده
    • توسط mojtabavi07899
      سلام
      دنبال افزونه ای میگردم که بتوان به کاربران اعتبار داد وآنها بتوانند با این اعتبار به برگه ای خاص دسترسی داشته باشند و پس از هر بار ورود به آن برگه مقدار مشخصی از اعتبار آن ها کسر شود و پس از پایان اعتبار دیگر به آن صفحه دسترسی نداشته باشند در ضمن در صفحه ای بتوانند اعتبار باقی مانده خود را ببینند
      با تشکر
    • توسط wp_web
      سلام
      مشکل عجیبی یک سایت وردپرسی داره!! تغییر سایز تصاویر شاخص
      تقریبا تمام تصاویر شاخص پستها سایزشون عوض شده ، بالای 90درصد تصاویر شاخص (356 * 200) شدن (سایز جدید ساخته نشده روی همون فایل اصلی جایگزین شده). تعدادی هم 350 * 200
      موضوع جالبتر برخی تصاویر حتی اسمشون هم عوض شده و اسم فایل از عنوان پست گرفته شده.
      چون نمایش تصاویر شاخص در سایز کوچیک بوده کسی متوجه این موضوع نشده. با تغییر صفحه اصلی و نوع نمایش پستها متوجه این موضوع شدم.
      یکی از پلاگینهایی که غیرفعال کردم wp super cashe بود. تمام قالب رو سرچ زدم سایز جدیدی برای قالب تعریف نشده بود (add_image_size)
      پلاگینهای دیگه هنوز بر روی سایت فعاله مثل Shortcodes Ultimate , TinyMCE Advanced و برخی پلاگینهای معمول که بعید میدونم از اونها باشه
      طی این دو هفته که سایت دست بنده است تغییری در سایز تصاویر رخ نداده.
      دوستان مجرب آیا تابحال با اینچین موضوعی برخورده بودید؟ 

• توسط araska
      سلام
      روی وردپرس  ووکامرس و دکان نصب کردم نصب کردم حالا میخوام فقط در سطح شهر فعالیت کنم.
      یه افزونه میخوام که فروشنده های سایتم رو در یک شعاع مشخص ( که خودم اندازه اش رو تعیین میکنم ) برای مشتری نمایش بده ( مثلا لیست کنه ) و مشتری یکی رو انتخاب کنه و ازش خرید کنه .
      فکر کنم باید براساس مختصات باشه مثلا از gps استفاده بشه
      ممنون میشم کمکم کنید
    • توسط unid_user
      درود
      دوستان گرامی من میخوام که آخرین پستم رو در قسمتس از صفحه سایت نمایش بدم. اما نمیدونم چرا تصویر شاخص این پست نمایش داده نمیشه؟!
      کدی که من استفاده میکنم:
      <?php $args = array( 'numberposts' => '1' ); $recent_posts = wp_get_recent_posts( $args ); foreach( $recent_posts as $recent ){ echo '<h2>' . $recent["post_title"].'</h2>'; echo '<p>' . $recent["post_excerpt"].'</p>'; echo $recent["the_post_thumbnail()"]; //مشکل من عدم نمایش تصویر شاخصه echo '<a class="btn" href="' . get_permalink($recent["ID"]) . '">' . "مطالعه بیشتر" . '</a>'; } wp_reset_query(); ?> این مشکل زمانی پیش اومد که در تنظیمات خواندن از صفحه های یکتا استفاده کردم. در حالی که اگه روی آخرین نوشته باشه کد به صورت زیر کاملا درست کار میکنه.
      <?php the_post_thumbnail(); ?>//اینجا تصویر شاخص رو نشون میده و مشکلی هم نداره <div> <?php $args = array( 'numberposts' => '1' ); $recent_posts = wp_get_recent_posts( $args ); foreach( $recent_posts as $recent ){ echo '<h2>' . $recent["post_title"].'</h2>'; echo '<p>' . $recent["post_excerpt"].'</p>'; echo '<a class="btn" href="' . get_permalink($recent["ID"]) . '">' . "مطالعه بیشتر" . '</a>'; } wp_reset_query(); ?> </div> سپاس از همه.