سعید شعبانی

استفاده از افزونه Smush.it برای فشرده سازی تصویر شاخص

16 پست در این موضوع قرار دارد

راستش خودتون بهتر می دونید زمانی که عکسی در وردپرس گذاشته می شود چندین اندازه از اون عکس ساخته میشود اما افزونه Smush.it فقط تصویر اصلی را فشرده می کند با این تفاصیر چگونه می توان به صورت اتوماتیک تصاویر دیگر را نیز توسط این افزونه کوچک کرد؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب وقتی میزنی اتوماتیک فشرده کنه همشو فشرده میکنه دیگه !

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش خودتون بهتر می دونید زمانی که عکسی در وردپرس گذاشته می شود چندین اندازه از اون عکس ساخته میشود اما افزونه Smush.it فقط تصویر اصلی را فشرده می کند با این تفاصیر چگونه می توان به صورت اتوماتیک تصاویر دیگر را نیز توسط این افزونه کوچک کرد؟

بدون افزونه با استفاده از کلاس timthumb هم میتوانید عمل ریسایز (با قابلیت کشینگ) را انجام بدین.

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اکثر موقع ها موقع کم کردن حجم با این خطا مواجه میشم کسی دلیلشو میدونه؟

Automatic smushing has been disabled temporarily due to an error. Operation timed out after 20001 milliseconds with 0 bytes received

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Automatic smushing has been disabled temporarily due to an error. Operation timed out after 20001 milliseconds with 0 bytes received

این خطا در کجا رخ میده؟

وردپرس یا کلاس timthumb؟

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رسانه > کتابخانه :

وقتی تصویر را میخوام smushing کنم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل از سرورهای یاهو هست

به دلیل درخواست های بالا گاها این مشکل پیش میاد که باید صبر کنید چند دقیقه و دوباره امتحان کنید

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

من هم این مشکل رو زیاد دیدم

بدون افزونه با استفاده از کلاس timthumb هم میتوانید عمل ریسایز (با قابلیت کشینگ) را انجام بدین.

این قابلیت timthumb چگونه است لطفا بیشتر توضیح دهید.

ویرایش شده در توسط dnoj.ir
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

http://code.google.com/p/timthumb/

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر با این کلاس مشکل داشتید، مشکل را در یک تایپیک جدید مطرح کنید. :)

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و پوزش

من از این افزونه استفاده میکنم و وقتی توی بخش تنظیمات رسانه و بخش WP Smush.it رو Automatically process on upload انتخاب میکنم بعد از چند دقیقه خودبه خود به حالت اصلی خودش بر میگرده !

کسی میتونه راهنمایی کنه که برای همیشه این افزونه روی حالت Automatically بمونه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی تنظیمات افزونه ریست میشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله

ریسیت میشه متاسفانه ! :huh:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر برای همه افزونه ها ریست میشه میتونه از سرور باشه.

امااگر برای همین افزونه هست ممکنه مشکلی در دیتابیس باشه.

شما روی یک وردپرس دیگه حتی روی لوکال تست کنید اگر مشکل ریست وجود نداشت پس از وردپرس هست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

من این افزونه رو نصب کردم و تمامی عکسای موجود درسایتم کم حجمشون کردم ولی چون دیگه افزونه خوب کار نمیکنه عکسارو تو سایتم نمیاره.من افزونه رو حذف کردم ولی بازم هرچی عکس آپلود میکنم میره روی سرور این افزونه و عکسو ت وسایتم نمیاره.میخام بدونم چجری تنظیماتو به حالت اولیه برگردونم و کاری کنم که عکسام روی هاست آپلود شه و دیگه عکس روی سرور این سایت آپلود نشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من مشکلم مهمه لطفا سریع پاسخ بدید . سوالمو دوباره مطرح می کنم

با سلام خدمت شما.من افزونه Smush.it بر روی ورد پرس خود نصب کردم که کار آن کم کردن حجم تصاویر است. پس از کم کردن حجم این سایت عکس ها را روی سرور خود آپلود می ند و در سایت نیز عکس از سرور این سایت باز یشود ولی سرور آن خراب شده و دیگر عکس های من در سایتم نمایش داده نمیشود.من این افزونه را حذف کردم و مشکل حل نشد و نتوانستم این وضیعت را از فایل ها هم درست کنم.احتمال دادم مشکل از قالب صحیفه است و آنرا حذف کردم ولی باز هم درست نشد.حالا عکسهایم در سایتم باز نمیشوند و از شما درخواست کمک دارم. من رو راهنمایی کردند که سه فایل wp-etting.phpو دو فایل دیگه رو بررسی کنم و کد مربوط به این افزونه رو حذف کنم ولی هیچگونه کدی رو پیدا نکردم. من 13 سال دارم و 3 ساله با جوملا کار کردم و شناخت کاملی از فایل های وردپرس ندارم اگه شما هم قرتره این راهنمایی رو به من بکنید من یوزر و پسورد سی پنلم رو به شما بدم تا مشکلم حل کنید و اگر هم مشکل از جای دیگس کمک کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sajadszm
      با سلام
      من یک افزونه رو با POEDIT فارسی سازی کردم.داخل اون بخش تاریخ هست که متاسفانه  تاریخ به صورت میلادی هستش.افزونه ی تقویم جلالی هم روی سایت نصبه ولی بازم تاریخ تغییری نکرده.چکار کنم؟
    • توسط armanzahraei
      به نام خالق زیبایی ها
      بنده با این مشکل مواجه شده ام که هیچ کلید اضافه کردن پلاگین و افزونه وجود ندارد حتی این مشکل راهم در صفحه پوسته ها دارم هیچ کلیدی برای اضافه کردن پوسته دلخواه نیست.

• توسط Mostafa_Pc
      سلام وقتتون بخیر
      کلی میگم که وقتتون رو نگیرم
      عکسای سایت رو انتقال دادم رو هاست دانلودی که تازه خریدم
      سایت https بوده اما واسه هاست ssl نگرفتم چون هزینه اضافی سالیانه بابت آیپی اختصاصی داشت
      کلیه کارارو انجام دادم عکسا توی پست و غیره نمایش پیدا میکنن
      اما تنها مشکی که موجوده تصاویر شاخص لود نمیشه
      فقط هم مشکل اینه آدرس تصویر شاخص رو از هاست دانلود میاره اما با آدرس https
      همین باعث میشه تصویر شاخص لود نشه
      راهی وجود داره که وردپرس به زور لینک هاست رو با https لود نکنه؟
      حتی از افزونه هایی که تصویر شاخص از آدرس خاص لود کنه هم استفاده کردم ولی بازم داره https میذاره
      افزونه Really Simple SSL هم نصبه غیرفعالش کردم ولی بازم حل نشد...
      اساتید راهنمایی کنید
      سپاسگذارم
    • توسط Andy Murray
      با سلام ، وقت دوستان وردپرسی بخیر ! 
      دوستانی که به دنبال نمایش ستاره دار مطالب در گوگل هستین، حتما میدونید که افزونه های زیادی در این رابطه هست . من از kk Star Ratings استفاده کردم اما برای بعضی سایت ها جواب میده و برای بعضی ها هم جواب نمیده ، کسی اطلاعات دقیق تری داره که دلیلش چی هست ؟ و مشکل کار کجاست ؟ 
      به عنوان مثال برای سایت دی کیو شاپ کار نمیکنه ولی برای سئو سایت ستاره دار نمایش داده میشه . 
    • توسط vahidmh
      سلام به همگی خسته نباشید بنده یک افزونه اسلایدر مخصوص سایتم میخواستم تا الان چندتا افزونه استفاده کردم ولی همشونو خراب نشون داده لطفا کمک کنید
      آدرس سایتم : beh-melody.ir
      لطف کنید بررسی کنید ببینید چجور هستش ممنون