رفتن به مطلب

استفاده از افزونه Smush.it برای فشرده سازی تصویر شاخص

پست های پیشنهاد شده

راستش خودتون بهتر می دونید زمانی که عکسی در وردپرس گذاشته می شود چندین اندازه از اون عکس ساخته میشود اما افزونه Smush.it فقط تصویر اصلی را فشرده می کند با این تفاصیر چگونه می توان به صورت اتوماتیک تصاویر دیگر را نیز توسط این افزونه کوچک کرد؟

لینک به ارسال

راستش خودتون بهتر می دونید زمانی که عکسی در وردپرس گذاشته می شود چندین اندازه از اون عکس ساخته میشود اما افزونه Smush.it فقط تصویر اصلی را فشرده می کند با این تفاصیر چگونه می توان به صورت اتوماتیک تصاویر دیگر را نیز توسط این افزونه کوچک کرد؟

بدون افزونه با استفاده از کلاس timthumb هم میتوانید عمل ریسایز (با قابلیت کشینگ) را انجام بدین.

لینک به ارسال

اکثر موقع ها موقع کم کردن حجم با این خطا مواجه میشم کسی دلیلشو میدونه؟

Automatic smushing has been disabled temporarily due to an error. Operation timed out after 20001 milliseconds with 0 bytes received

لینک به ارسال

Automatic smushing has been disabled temporarily due to an error. Operation timed out after 20001 milliseconds with 0 bytes received

این خطا در کجا رخ میده؟

وردپرس یا کلاس timthumb؟

لینک به ارسال

مشکل از سرورهای یاهو هست

به دلیل درخواست های بالا گاها این مشکل پیش میاد که باید صبر کنید چند دقیقه و دوباره امتحان کنید

لینک به ارسال

من هم این مشکل رو زیاد دیدم

بدون افزونه با استفاده از کلاس timthumb هم میتوانید عمل ریسایز (با قابلیت کشینگ) را انجام بدین.

این قابلیت timthumb چگونه است لطفا بیشتر توضیح دهید.

ویرایش شده توسط dnoj.ir
لینک به ارسال

http://code.google.com/p/timthumb/

لینک به ارسال

اگر با این کلاس مشکل داشتید، مشکل را در یک تایپیک جدید مطرح کنید. :)

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

با سلام و پوزش

من از این افزونه استفاده میکنم و وقتی توی بخش تنظیمات رسانه و بخش WP Smush.it رو Automatically process on upload انتخاب میکنم بعد از چند دقیقه خودبه خود به حالت اصلی خودش بر میگرده !

کسی میتونه راهنمایی کنه که برای همیشه این افزونه روی حالت Automatically بمونه؟

لینک به ارسال

اگر برای همه افزونه ها ریست میشه میتونه از سرور باشه.

امااگر برای همین افزونه هست ممکنه مشکلی در دیتابیس باشه.

شما روی یک وردپرس دیگه حتی روی لوکال تست کنید اگر مشکل ریست وجود نداشت پس از وردپرس هست.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

درود

من این افزونه رو نصب کردم و تمامی عکسای موجود درسایتم کم حجمشون کردم ولی چون دیگه افزونه خوب کار نمیکنه عکسارو تو سایتم نمیاره.من افزونه رو حذف کردم ولی بازم هرچی عکس آپلود میکنم میره روی سرور این افزونه و عکسو ت وسایتم نمیاره.میخام بدونم چجری تنظیماتو به حالت اولیه برگردونم و کاری کنم که عکسام روی هاست آپلود شه و دیگه عکس روی سرور این سایت آپلود نشه؟

لینک به ارسال

من مشکلم مهمه لطفا سریع پاسخ بدید . سوالمو دوباره مطرح می کنم

با سلام خدمت شما.من افزونه Smush.it بر روی ورد پرس خود نصب کردم که کار آن کم کردن حجم تصاویر است. پس از کم کردن حجم این سایت عکس ها را روی سرور خود آپلود می ند و در سایت نیز عکس از سرور این سایت باز یشود ولی سرور آن خراب شده و دیگر عکس های من در سایتم نمایش داده نمیشود.من این افزونه را حذف کردم و مشکل حل نشد و نتوانستم این وضیعت را از فایل ها هم درست کنم.احتمال دادم مشکل از قالب صحیفه است و آنرا حذف کردم ولی باز هم درست نشد.حالا عکسهایم در سایتم باز نمیشوند و از شما درخواست کمک دارم. من رو راهنمایی کردند که سه فایل wp-etting.phpو دو فایل دیگه رو بررسی کنم و کد مربوط به این افزونه رو حذف کنم ولی هیچگونه کدی رو پیدا نکردم. من 13 سال دارم و 3 ساله با جوملا کار کردم و شناخت کاملی از فایل های وردپرس ندارم اگه شما هم قرتره این راهنمایی رو به من بکنید من یوزر و پسورد سی پنلم رو به شما بدم تا مشکلم حل کنید و اگر هم مشکل از جای دیگس کمک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...