nimyasoft

مشکل با افزونه wp-pagenavi

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من افزونه wp-pagenavi رو نصب کردم حالا توی قسمت مدیریت وردپرس این ارور بالای همه صفحات قرار گرفته چطوری می تونم این ارور رو بردارم؟؟؟

Strict Standards: Declaration of PageNavi_Options_Page::validate() should be compatible with scbAdminPage::validate($new_data, $old_data) in /home/game0/public_html/wp-content/plugins/wp-pagenavi/admin.php on line 156

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان من افزونه wp-pagenavi رو نصب کردم حالا توی قسمت مدیریت وردپرس این ارور بالای همه صفحات قرار گرفته چطوری می تونم این ارور رو بردارم؟؟؟

Strict Standards: Declaration of PageNavi_Options_Page::validate() should be compatible with scbAdminPage::validate($new_data, $old_data) in /home/game0/public_html/wp-content/plugins/wp-pagenavi/admin.php on line 156

این مشکل می تونه از قالبتون باشه که با پلاگین مورد نظر سازگار نیست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ینی نباید از افزونه شمارشگر صفحات استفاده کنم؟؟؟

بعدشم افزونه کار میکنه هیچ مشکلی هم نداره فقط بعد از اینکه این افزونه رو نصب کردم همین پیغام میاد بالای قسمت مدیریت وردپرس چطوری میشه این پیامو حذف کرد؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ینی نباید از افزونه شمارشگر صفحات استفاده کنم؟؟؟

بعدشم افزونه کار میکنه هیچ مشکلی هم نداره فقط بعد از اینکه این افزونه رو نصب کردم همین پیغام میاد بالای قسمت مدیریت وردپرس چطوری میشه این پیامو حذف کرد؟؟؟

کاری به استفاده آن یا عدم استفاده آن نداریم قالب ساییتون مشکل داره با این افزونه بهتره بگردید دنبال افزونه ای مشابه یا قالبتون رو بررسی کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب چطور سایتای دیگه از قالب من با همین افزونه با هم استفاده میکنن این مشکل رو ندارن؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به انجمن خوش آمدید

لطفا قوانین را بخوانید

ارسال اسپم تحت هر شرایطی ممنوع هست

http://forum.wp-pars...انین-کلی-انجمن/

خط 15 فایل admin.php افزونه

تابع validate را کاملا حذف و کد زیر را جایگزین کنید

function validate( $new_data, $old_data ) {
$options = wp_parse_args($new_data, $old_data);
foreach ( array( 'style', 'num_pages', 'num_larger_page_numbers', 'larger_page_numbers_multiple' ) as $key )
$options[$key] = absint( @$options[$key] );
foreach ( array( 'use_pagenavi_css', 'always_show' ) as $key )
$options[$key] = (bool) @$options[$key];
return $options;
}

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری