رفتن به مطلب

جداسازی کد قالب بخش رسانه ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام ..

دوستان خسته نباشید ..

یه زحمتی دارم،

میتونید کدهای html,css,jq و توابع php قالب بخش رسانه ها ی وردپرس و همچنین بخشی که عکس رو میخواهیم در قسمت افزودن مطلب اضافه کنیم که از کتابخانه ی رسانه ها استفاده میکنه رو بهم بدین !!!

ممنون

لینک به ارسال

لطفا دقیقا توضیح بدید چه کاری می خواهید بکنید

کدهای آپلود کلا مربوط می شه به فایل file.php در پوشه wp-admin اما اگر می خواهید در قالب خودتون یک بخش آپلود رسانه تعبیه کنید با توابع باید اینکار را بکنید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درسته، میخواهم در قالبم ، مثل بخش رسانه ی وردپرس استفاده کنم ..

امکانش هست بخش رسانه رو با تموم فایلهای css,jq و .. رو بهم بدین، من با فایلهای وردپرس آشنایی زیادی ندارم .

من در سایتم، بخش افزودن خبر، میخواهم همزمان تصاویری را که در بخش رسانه (مدیریت تصاویر) آپلود کردم رو توسط دکمه ای انتخاب کنم (قابلیت انتخاب چند عکس)، در این خصوص راهنمایی فرمایید .

با تشکر ..

ویرایش شده توسط mnamazi
لینک به ارسال

اینکار را با کپی مستقیم کدهای وردپرس نمی تونید انجام بدید رسانه ورذپرس یکی از اجزاء موتور وردپرسه

ولی برای اینکار نیازه که کوئری بسازید و رسانه ها را در قالب احضار کنید اگر در قالبتون فرم اصلی ارسال اخبار را دارید و فقط می خواهید رسانه هاتون رو هم بهش اضافه کنید کار سختی نیست و الا کارتون یک کم مشکل می شه

علی الحساب با استفاده از ژنراتور کوئری ساز کوئری احضارشون را بسازید تا برسیم سر باقی کارهاش

لینک به ارسال

ممنون،

حالا جدای اینها ..

من یه مدیریت فایل عکس دارم که آپلود چندگانه داره و تصاویر آپلود شده رو هم نشون میده،

اما حالا برای ارسال خبر میخوام اولا اون تصاویر آپلود شده رو باز تو یه صفحه دیگه که واسه ارسال خبر هست نشون بده و مدیر سایت بتونه واسه خبر از میان مثلا 10 عکس نمایش داده شده، 5 عکس رو انتخاب و برای خبر ارسال کنه !!

واسه چنین کاری میشه از چک باکس ها کمک گرفت، اما من جی کوئری بلد نیستم، امکانش هست کد چنین کاری رو بهم بدین یا بنویسین !!!؟

با تشکر .. :)

لینک به ارسال

http://mikejolley.com/2012/12/using-the-new-wordpress-3-5-media-uploader-in-plugins/
http://www.webmaster-source.com/2013/02/06/using-the-wordpress-3-5-media-uploader-in-your-plugin-or-theme/

لینک به ارسال

درود ..

از کمکتون ممنونم ..

میشه راهنمایی ام کنید در خصوص اینکه،

میخوام یه جدولی درست کنم که اولا id هر خبر و دسته بندی، و همینطور مسیر یا نام تصاویری که برای یک خبر انخاب شده را ذخیره کنه (برای هر خبر ممکن است چندین عکس آپلود شود)!!

ممنون ..

لینک به ارسال

متوجه سئوالتون نشدم اگر منظورتون فرم ارسال مطلب است یا در انجمن جستجو کنید یا تایپیک جدا بزنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...