imanfakhar

یک پیشنهاد عمومی

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

ضمن عرض ادب به همه دوستان و خسته نباشید به مدیران با اخلاق این سایت که در نوع خودش اگر بی نظیر نباشه کم نظیره

گاهی مشاهده شده یک پاسخ ساده به یک کاربر منجر شده به چند صفحه رد و بدل کد و آموزش قرار دادن کدهایی که اغلب مرتبط با وردپرس هم نیستند ولی باز مدیران مخاطب رو بی پاسخ نمی گذارند

اما یکی از علت هایی که می تونه باعث طولانی شدن مسیر یک اصلاح ساده بشه بر می گرده به سه گزینه ای که ما در پروفایلمون در مورد سطوح آشنایی با وردپرس - برنامه نویسی و طراحی برای خودمون تعریف می کنیم قطع بر یقین این سایت هرگز قرار نیست به ما جایزه ای بده و این سطوح هم نه ویترین کاری ما هستند و نه تعریف کننده دستمزد ما

پاسخ صحیح به این سه سئوال باعث می شه که پاسخ دهنده راحت تر متوجه مشکل ما بشه و دقیق تر بسته به نیاز پاسخ بده

مثال

اگر یک نفر با سطح مبتدی سئوال کنه که چرا در قالبش فونت فارسی به هم خورده پاسخ دهنده اولین حدسش می تونه روی نبودن کد متای

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />

در بخش head باشه و این رو هم می دونه که باید به کاربر توضیح بده که فایل header.php رو باز کنه و مثلا قبل از تگ <title> این متا رو قرار بده

ولی همین سئوال در سطح آشنایی متوسط معنیش اینه که کاربر متا تگ ها رو می شناسه و با ساختار html آشناست پس احتمال داره مشکل برگرده به بانک اطلاعاتش و تنظیمات Collation و می تونه حدس بزنه کاربر متوسط با php my admin خیلی کار نکرده و بهش از ورود به بانک اطلاعاتیش تا محلی که می تونه Collation رو تنظیم کنه و چه گزینه ای رو باید انتخاب کنه شرح می ده

و باز در پاسخ همین سئوال به یک کاربر سطح حرفه ای می گه: Collation رو چک کن

و حالا اگر ما سطح آشناییمون رو اشتباه پر کنیم نتیجه اش بجز خسته کردن پاسخ دهنده سر در گمی خودمون از پاسخیه که می گیریم و گاها در تلاش پیدا کردن مسیر پاسخ و محل کدی ممکنه بزنیم یه کد دیگه رو هم این وسط به هم بریزیم و ببینیم قالبون کل ترکیبش به هم خورده و ... خلاصه یک کار چند دقیقه ای چند روز باعث فشار روحی و اعصاب خوردی خودمون و دیگران بشه

خواهش می کنم یک بار دیگه سطح آشنایی های خودتون رو چک کنید و در شرایطی قرار بدید که برای پاسخ دهندگان حجت باشه

22

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون از آقا ایمان

دقیقا این مسئله واسه من پیش آمده بود

که کاربر مجبور شد سطح خودش رو از حرفه‌ای به مبتدی تغییر بده!

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام، به مورد خوبی اشاره کردین :)

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم باید روی سطح خودم تجدید نظر کنم ;)

ممنون از شما

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

صحیح می فرمائید!

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خداییش که خیلی نکته سنجی آورین آورین

من خودم رو این موضوع خیلی فکر کردم

اولش جوگیر شدم فکر کردم حرفه ایم

بعد گذاشتم متوسط

حالا دیدم شما که استاد ما باشی متوسطی

ما هم رفتیم زیر خط مبتدی

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا دیدم شما که استاد ما باشی متوسطی

ما هم رفتیم زیر خط مبتدی

شما لطف داری و شرمنده می کنی ولی واقعیتش اینه که من وردپرس رو از طریق کارهای همین تیمی که هیات مدیره ی اینجاست و البته یک شخصی که با نام کاربری گناهکار معروف بود (و نمی دونم اینجا هست یا نه) شناختم و اینقدر ندونسته ازش دارم که متوسط رو هم با ترس و لرز زدم و الا مستحق مبتدی بودم

اهل تملق نیستم ولی قدر هیات مدیره اینجا رو باید دونست

9

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خواهش می کنم

ما مخلص دوستان عزیز هستیم مطمئنا حضور همین اساتید محترم مرتضی عزیز ,پارسا خان ,داش مصطفی,nested جان , سعید فرد عزیز , جنابعالی .سایر اساتید(وخودم :D ) باعث دلگرمی و مسرت ماست .

شک ندارم که همه کاربران وردپرس قدر این اساتید رو می دونن ولی خب شاید بعضی وقتا حالشون خوب نیست دیگه

بنده هم روز اول تقریبا 4 ماه پیش بود که وردپرسی شدم و اون موقع حتی نمی دونستم یک کد جاوا اسکریپت ساده رو کجا باید بذارم و الان با لطف همین دوستان جرات کردم که سطح حرفه ای رو انتخاب کنم. خوشحالم که افتخار شاگردی این عزیزان نصیبم شده .

ایمان عزیز ما که افتخار آشنایی با جناب گناهکار رو نداشتیم ولی ظاهرا ایشون اینجا تشریف ندارن

:)به افتخار هیئت مدیره محترم بزن دست قشنگه رو ;)

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به افتخار هیئت مدیره محترم بزن دست قشنگه رو

شق شق شق شق شق شق شق شق ^_^

چیکار کنم دیگه مجبور شدم صداشو در بیارم

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان سلام

خیلی خیلی عذر می خوام نیستم

چند پروژه کاری بهم خورده که وقت سر خاروندن ندارم

واقعا خیلی عذر می خوام در انجمن فعال نیستم

ما مخلص دوستان عزیز هستیم مطمئنا حضور همین اساتید محترم مرتضی عزیز ,پارسا خان ,داش مصطفی,nested جان

یه نکته جالب اسم من هم مرتضی هست !

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ، ممنون ايمان جان ، واقعا بايد گفته ميشد كه شما زحمتش رو كشيدي .. البته بيشتر دوستان رعايت ميكنند و خدارو شكر فرهنگ بين بچه‌هاي وردپرسي بالاست ..

بعضي از دوستان هم فروتني ميكنن در انتخاب اين قسمت (ديگه با دست نشون نميدم ;) )

مرسي ايمان جان كه فكر انجمن خودت هستي ..

منم از كاربرا ميخوام كه رعايت كنند اين مورد رو ..

ما مخلص دوستان عزیز هستیم مطمئنا حضور همین اساتید محترم مرتضی عزیز ,پارسا خان ,داش مصطفی,nested جان , سعید فرد عزیز , جنابعالی .سایر اساتید(وخودم :D ) باعث دلگرمی و مسرت ماست .

ممنون دوست عزيز شما لطف داري به ما ، تمامي دوستان اينجا هم از اساتيد بنده هستند ..

اهل تملق نیستم ولی قدر هیات مدیره اینجا رو باید دونست

متشكر ايمان جان نظره لطفتونه ^_^

موفقيت براي همه ../.

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همین که با جونو دل جواب میدین دم همتون گرم

روی خیلی از کسایی که ادعا دارن کم کردین

دمتون گرم و روزگارتون خوش :wub:

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

متوسط رو هم با ترس و لرز زدم و الا مستحق مبتدی بودم

ممنون دوست عزيز شما لطف داري به ما ، تمامي دوستان اينجا هم از اساتيد بنده هستند ..

فروتنی رو عشق است شکست نفسی می کنید دوستان

روی خیلی از کسایی که ادعا دارن کم کردین

منظورتون کیا هستن دوست عزیز ؟فکر نمی کنم ما تو انجمن از این جور افراد داشته باشیم خوشبختانه

بهتره که این موضوع رو دوباره با هم مرور کنیم

جناب فخار فرمودند که برای کارایی بهتر فروم بشینیم به سطح خودمون فکر کنیم تا اساتید بهتر بتونن جواب بدن بهمون

ما هم دیدم که ایمان عزیز و خیلی از کاربرای خرفه ای شکست نفسی کردن و سطح متوسط رو انتخاب کردن ما هم که اولش بین مبتدی و مبتدی -489 سردرگم بودیم از خدا خواسته این موضوع رو به فال نیک گرفتیم و اومدم نظرمو گفتم .

بعد ایشون از اساتید عزیز تشکر کردن

منم فرصت رو غنیمت شمردم و از طرف همه کاربران از اساتید تشکر کردم و عرض کردم که همه کاربران اینجا قدر این بزرگواران رو می دونن. و خوشبختانه ما تو این انجمن کاربر قدر نشناس نداریم. یا لااقل من سراغ ندارم

ایشون از جناب گناهکار گفتن :

منم به این مطلب جناب سعید فرد لینک دادم که فرمودن کار ما جدا از جناب گناهکار هستش

در مورد جناب گناهکار هم پرسیدم چون اسم ایشون توی پیوندهای پوسته های وردپرس فارسی هست

صرفا یه کنجکاوی ساده بود .

نمی دونم شاید منظورمو خوب نرسوندم

تو این 4 ماه که ما وردپرسی شدیم بدون تملق همین هیئت مدیره اینجا فعالترین اساتید بودن. و با صبر و حوصله به سوالات کاربران جواب می دن خوشحالم که دست اندرکاران این فروم به هدفشون رسیدن و بهترین پشتیبانی رو ارائه می دن.

حضرت علی می فرمایند :هرکس به من کلمه ای بیاموزد مرا بنده خود کرده

ممنون از همه اساتید و کاربران محترم

بازم عذر می خوام اگه خدانکرده سوتفاهمی پیش اومد

شب خوش

ویرایش شده در توسط Ghost
5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری