رفتن به مطلب

چند مشکل در وردپرس-تنظمیات-افزونه ها و رتبه(پرداخت حق الزحمه برای رفع)

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان مجموعه مشکلات زیر در سایت بنده وجود داره.

عزیزان در صورت توانایی برای حل تمام مشکلات،لطفا حق الزحمه پیشنهادی شون رو بفرمایند تا بررسی بکنم.سپاس فراوان

1-امکان ارجاع به صفحاتی که دستی ایجاد میکم نیست

2-افزونه اپدیت نمیشن و ریدایرکت میشن روی صفحه اصلی.اگه هم افزونه ریدایرکت رو خاموش کنم بالطبع صفحه 404 ام میاد

3-امکان بارگذاری افزونه نیست.بالکل کار نمیکنه

4-سایت مپم مشکلاتی داره که رفع نمیشه.(منجمله عدم معرفی درست-مشکلاتی در شناخت خود ادرس اکس ام ال و...)

5-حدود 500 تا خطای "سافت ارور"داره سایتم.

6-گویا بعضی از صفحاتم که موسیقی داشتند فیلتر شده و مشکل برطرف نمیشه در نتیجه در ایندیکس گوگل اونا رو به عنوان ارور برام در نظر گرفته

و متاسفانه مشکلاتی از این دست.هر وقت تلاش شد بعضی از اون ها رو برطرف کنم یه سری ایرادتی پیش اومد

ضمنا از پرمیژن ها اطمینان قلبی ندارم.هر چند شرکت میگه صحیح ست کردم اما اکثر اوقات باید 777 باشند تا وبسایت کار بده.

از نظر بازدیدی همون روزی 900 تا 1000 ایپی رو دارم اما رتبه از 3000 شده بود 22000 هزار که کنترلش کردم توی این چند ماه نهایتا رسید 14 هزار که امروز مجددا 15 هزاره

لینک به ارسال

حالا دوستان متخصص باید جواب بدن ولی یه حسی به من میگه بعضی از مشکلات ایجاد شده از هاستتونه! اینکه شما مجبور بشید سطح دسترسی 777 بزارید رو پوشه هاتون در واقع به هکرها میگید بفرمایید تو ما همه امکانات لازم رو براتون مهیا کردیم :D

ویرایش شده توسط goldenflower
  • امتیاز 2
لینک به ارسال

به بخش خرید منتقل شد

لطفا دوستان با پیام خصوصی در ارتباط باشند

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...