• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
aftab98

چند مشکل در وردپرس-تنظمیات-افزونه ها و رتبه(پرداخت حق الزحمه برای رفع)

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان مجموعه مشکلات زیر در سایت بنده وجود داره.

عزیزان در صورت توانایی برای حل تمام مشکلات،لطفا حق الزحمه پیشنهادی شون رو بفرمایند تا بررسی بکنم.سپاس فراوان

1-امکان ارجاع به صفحاتی که دستی ایجاد میکم نیست

2-افزونه اپدیت نمیشن و ریدایرکت میشن روی صفحه اصلی.اگه هم افزونه ریدایرکت رو خاموش کنم بالطبع صفحه 404 ام میاد

3-امکان بارگذاری افزونه نیست.بالکل کار نمیکنه

4-سایت مپم مشکلاتی داره که رفع نمیشه.(منجمله عدم معرفی درست-مشکلاتی در شناخت خود ادرس اکس ام ال و...)

5-حدود 500 تا خطای "سافت ارور"داره سایتم.

6-گویا بعضی از صفحاتم که موسیقی داشتند فیلتر شده و مشکل برطرف نمیشه در نتیجه در ایندیکس گوگل اونا رو به عنوان ارور برام در نظر گرفته

و متاسفانه مشکلاتی از این دست.هر وقت تلاش شد بعضی از اون ها رو برطرف کنم یه سری ایرادتی پیش اومد

ضمنا از پرمیژن ها اطمینان قلبی ندارم.هر چند شرکت میگه صحیح ست کردم اما اکثر اوقات باید 777 باشند تا وبسایت کار بده.

از نظر بازدیدی همون روزی 900 تا 1000 ایپی رو دارم اما رتبه از 3000 شده بود 22000 هزار که کنترلش کردم توی این چند ماه نهایتا رسید 14 هزار که امروز مجددا 15 هزاره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

حالا دوستان متخصص باید جواب بدن ولی یه حسی به من میگه بعضی از مشکلات ایجاد شده از هاستتونه! اینکه شما مجبور بشید سطح دسترسی 777 بزارید رو پوشه هاتون در واقع به هکرها میگید بفرمایید تو ما همه امکانات لازم رو براتون مهیا کردیم :D

ویرایش شده در توسط goldenflower
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به بخش خرید منتقل شد

لطفا دوستان با پیام خصوصی در ارتباط باشند

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط yaali
      سلام
      نیازمند وردپرس کار مسلط به php برای نوشتن پلاگین و قالب وردپرس هستیم.
      +حقوق توافقی
      +دورکاری یا حضور در دفتر
      پیام بدید
    • توسط Sitecheckup
      سلام
      وب سایت وردپرسی من بعد از مدتی هک شده و بعضی اوقات به یک ادرس دیگه ریدایرکت میشه و وقتی توی سرچ کنسول فچ میکنم میزنه که ریدایرکت شده به فلان آدرس
      حالا میخام بدونم که این مشکل رو چجوری میتونم حل کنم و بدونم دستور ریدایرکت کدوم قسمت قرار گرفته
      ممنون
    • توسط justeducation
      درود
      مشکلي در ارتباط با افزونه يوزر پرو به هنگام ثبت نام در سايت دارم. وقتي تمامي فيلدها رو کامل ميکنم و دکمه ثبت رو ميزنم بعد از چند ثانيه خطاي زير رو نمايش ميده:
      Error in jQuery.ajax while submitting a form: Internal Server Error ورژن افزونه 4.9.26 و نسخه اصلي هست.
      تمامي افزونه ها رو غيرفعال کردم و با پوسته twentyseventeen وردپرس بررسي کردم اما بازم تفاوتي نداره.
      ممنونم
    • توسط liam
      سلام به دوستان عزیز
      بنده مدیر وبسایت حبابیت هستم و به تازگی وبسایتی رو با موضوع مجله وردپرس و فروش محصولات دیجیتال طراحی کردم
      اما به تنهایی نمیتونم وبسایت رو به اون چیزی که میخوام برسونم و نیاز به یه تیم دارم که از شما تقاضا دارم در صورتی که با یکی از موارد زیر آشنا هستید درخواستتونو ارسال کنید
      1- کار با وردپرس و حل مشکلات وردپرسی
      2- فتوشاپ
      3- html5 & css3
      4- تولید محتوا
      استخدام مطمئنن شرایطی خواهد داشت که در صورت ثبت درخواست برای شما ارسال خواهد شد
      لطفا برای همکاری و تشکیل یک تیم موفق از طریق آدرس زیر درخواستتونو ارسال کنید ، ممنون 
      https://bit.ly/2ORJbWF
    • توسط amirrezaweb
      سلام
      چجوری میتونم چند تا بازی آنلاین (فلش) توی سایت وردپرسیم بزارم؟
      مثل این سایت
      flashkhor.com
      مثل عکس پایین
      لطفا راهنمایی کنید