رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد گذاشتن لینک جهت نمایش در موبایل

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خوام از طریق زمینه های دلخواه یک لینک دانلود درست کنم به طوری این لیک را فقط در گوشی های تلفن همراه نمایش بدهد.

بیشتر تویضح بدم ، سایتم دانلود کلیپ ماشین هست و دانلود های سایت را با افزونه wp-filebase مدیریت می کنم و چون کیفیت کلیپ ها بالا هست ما rar می کنیم. حالا من میخوام این افزونه

wptouch رو نصب کنم و چون این افزونه در نمایش لینک های دانلود wp-filebase مشکل دارد می خوام از طریق زمینه های دلخواه لینک دانلود بزارم لینک هام هم می خوام بدون فشرده سازی باشد با فرمت 3gp که آنلاین تو گوشی نگاه کنن

حالا سوال اصلی من اینه می خوام که این لینک دوم را فقط در موبایل نشان بدهد یعنی اگر کسی با کامپیوتر وارد سایت شد نشون نده

در واقع دو تا لینک بزارم یکی از لینک ها را در کامپیوتر نشون بده که همون کلیپ ها با کیفیت و zip شده است و لینک دومم هم فقط در گوشی های تلفن همراه نشون بده که 3gp هست

آیا امکانش هست ؟

ویرایش شده توسط Majid
لینک به ارسال

می‌تونید از طریق جی‌کوئری این کار رو انجام بدین:

نمونه‌ی این کار رو من در پایین انجام دادم:

if ($(window).width() < 768) {
$('.link1').hide();
$('.link2').show();
}
else {
$('.link2').hide();
$('.link1').show();
}

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

می‌تونید از طریق جی‌کوئری این کار رو انجام بدین:

نمونه‌ی این کار رو من در پایین انجام دادم:

if ($(window).width() < 768) {
$('.link1').hide();
$('.link2').show();
}
else {
$('.link2').hide();
$('.link1').show();
}

بعنی اینو باید برای زمینه های دلخواه بسازم،طریقه استفاده شو میگید ؟ آخه من زیاد با جی کوری کار نکردم زیاد وارد نیستیم تو کدهای جی کوری

ویرایش شده توسط Majid
لینک به ارسال

شما باید دوتا زمینه دلخواه برای لینک دانلودتون استفاده کنید. بعد لینک با حجم بالا رو بهش کلاس link1 یا هرچی که مد نظرتون هست رو قرار بدید به صورت زیر:

<div class="link1"><a href=""></div>

همین کارو با کلاس link2 برای فایل‌های .3gp تون قرار بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...