سعید شعبانی

اطلاعات بیشتر در مورد Seo

8 پست در این موضوع قرار دارد

به تصویر زیر نگاهی بیندازید

post-412-0-68058900-1343645970_thumb.jpg

چرا مهمترین کلمات کلیدی, ;کلمات ربطی مانند با, را و.. می باشند چگونه باید کلمات کلیدی وب سایت را بهینه کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظور همان کلماتی می باشد که در آدرس پست ها استفاده می شود؟

با کلماتی که در خود مطالب است؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله !

منظور همان کلماتی هست که بیشتر در مطالب سایت استفاده شده !

سایت من هم همین طور هست !

البته یک مقدار بهتر از نمودار سایت شما !

خوب من که میرم و ببینم میتونم یکم ویرایش کنم یا نه !

شما هم بهتره که همین کار رو انجام بدید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب پس کلمات کلیدی که در آدرس پست ها بکار برده می شود در کجای گوگل ویمستر قرار می گیرند؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب پس کلمات کلیدی که در آدرس پست ها بکار برده می شود در کجای گوگل ویمستر قرار می گیرند؟

در هیچ جا!

اما در Traffic > Search Queries میتوانید واژه‌های جستجو شده ای که سایت شما هم در خروجی جستجو بوده را مشاهده کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در هیچ جا!

اما در Traffic > Search Queries میتوانید واژه‌های جستجو شده ای که سایت شما هم در خروجی جستجو بوده را مشاهده کنید

پس اینجور می توان نتیجه گرفت که سئو سایت به آدرس پست بستگی ندارد و به مطلب پست بستگی دارد. درست است؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس اینجور می توان نتیجه گرفت که سئو سایت به آدرس پست بستگی ندارد و به مطلب پست بستگی دارد. درست است؟

سئوی سایت به تمام اجزای تشکیل دهنده سایت بستگی داره

شما وقتی در گوگل جستجو میکنید بخشهایی که با نشانی هم هماهنگ باشند هم پررنگ میشوند

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط zuhair
      با سلام خدمت دوستان عزیز . 

آقا من یه موردی برام پیش اومده : وب سایتی دارم که تفاوتی در رتبه ی جستجوی عبارت مورد نظر در نتایج گوگل و کونسول گوگل دارد. 
      برای مثال در جستجوی عبارت مورد نظر رتبه 7 و 8 صفحه اول هست یا حتی پایین تر هم میاد ولی در کونسول رتبه از 3 هم پایین نیامده یعنی همیشه جز سه تای اول بوده. حتی کوئری های موجود رو هم رعایت میکنم مثل : device , country , page , query . با یه گوشی نگاه میکنم تفاوت داره با یه گوشی دیگه .
      ممنون میشم علت این تفاوت ها را بفرمایید 
      پیشاپیش از وقتی که میزارید کمال تشکر رو دارم
    • توسط Ali
      سلام
      پوسته پیشفرض 2011 با فونت زیبای فارسی، ویرایش شده وسئو شده میباشد.
      نسخه آنلاین این سایت توی سایت تایپ فعال هست که میتونین سایت رو آنلاین چک کنین. هیدینگ ها تنظیم شده میباشد. و پوسته مختص این سایت ویرایش شده، نسخه ای که فروخته میشه عینا همین نسخه هست و باقی تنظیمات و شخصی سازی اگر خواستید بایستی خودتون زحمتش رو بکشین و ما مسئولیتی نداریم.
      پوسته ساده هست اما خیلی سبک و دارای سئو قوی هست.
      برعلاوه بر صفحه اصلی، بقیه صفحات هم Valid هستند.
      پیش نمایش آنلاین: type74.ir

برای خرید تماس بگیرید  از طریق انجمن پیام خصوصی بدهید. 

0
    • توسط Ali

سلام
      پوسته پیشفرض 2011 با فونت زیبای فارسی، ویرایش شده وسئو شده میباشد.
      نسخه آنلاین این سایت توی سایت تایپ فعال هست که میتونین سایت رو آنلاین چک کنین. هیدینگ ها تنظیم شده میباشد. و پوسته مختص این سایت ویرایش شده، نسخه ای که فروخته میشه عینا همین نسخه هست و باقی تنظیمات و شخصی سازی اگر خواستید بایستی خودتون زحمتش رو بکشین و ما مسئولیتی نداریم.
      پوسته ساده هست اما خیلی سبک و دارای سئو قوی هست.
      برعلاوه بر صفحه اصلی، بقیه صفحات هم Valid هستند.
      پیش نمایش آنلاین: type74.ir
      هزینه: 30 ت

برای خرید تماس بگیرید

• توسط farhaadh
      با سلام،
      من راجع به تنظیمات این افزونه در قسمت نوشته سوالی داشتم. آیا هر پست یا صفحه ی وبسایت ما باید فقط یک کلمه کلیدی و یک عبارت کلیدی داشته باشه؟ مثلا فرض کنید مطلبی در خصوص مکان های دیدنی استانبول نوشته شده. در این نوشته نام برخی از مکان های بسیار معروف استانبول ذکر شده. الان طبق تصویری که میبینید کلمه کلیدی استانبول ست شده، عبارت کلیدی هم معروف ترین مکان توریستی استانبول که در متن آمده. آیا این تنظیم درست هستش؟ چرا نمیشه مثلا 10 15 عبارت 2 3 4 کلمه ای رو به عنوان کلمات کلیدی تعریف کرد؟ مثلا:
      استانبول
      سفر به استانبول
      ترکیه
      سفر به ترکیه
      دیدنی های ترکیه
      دیدنی های استابول
      مسجد سلطان احمد
      سلطان احمد
      و ...
      لطف میکنید راهنمایی کنید اصول تنظیم این افزونه رو. و اینکه وقتی با کامای اینگلیسی 2 کلمه رو از هم جدا میکنم باز هم کل کلمات رو به عنوان یک کلمه در نظر میگیره. 

• توسط eniac
      سلام
      آیا ميشه تبلیغات بنری یا کلیکی رو داخل صفحه Amp گذاشت یا شورتکد تبلیغ؟
      توی مستندات amp يه چیزهایی نوشته ولی متوجه نشدم.