رفتن به مطلب

راهنمایی برای از بین بردن باگ عجیب در ادیتور متن !!!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان . یه باگ عجیب تو ادیتور متن سایت من ایجاد شده که فکر میکنم روی سرعت لود ادیتور خیلی تاثیر گذاشته و به صورت غیر طبیعی سرعت بارگذاری ادیتور متن رو کند کرده . من حتی تصاویر موجود در رسانه رو هم نمیتونم ببینم !!! خواهشا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه . چوناصلا نمیشه مطلب و پست جدید گذاشت با این وضع .

وقتی روی دکمه پاک سازی هم کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته !

post-3776-0-99904700-1389617582_thumb.jp

لینک به ارسال

کش مرورگرتون رو پاک کنید و با یه مرورگر دیگه هم تست کنید بدنیست شاید ، البته این مشکل ممکنه به خاطر کندی اینترنت هم باشه.

همین جا نتیجه رو بگید.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

کش مرورگرتون رو پاک کنید و با یه مرورگر دیگه هم تست کنید بدنیست شاید ، البته این مشکل ممکنه به خاطر کندی اینترنت هم باشه.

همین جا نتیجه رو بگید.

تمام کار ها رو انجام دادم . حتی ادیتور متن رو تغییر دادم . اما بازم مشکل حل نشد

+==================

با کروم که تست میکنم ، به جای اون تصویر وسط صفحه مینویسه که اصلا هیچ موردی پیدا نشد !

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک به ارسال

برای من هم همچین مشکلی وجود داره یعنی باید هر بار تصاویر رو دوباره اپلود کنم

خودمدر حال برسی هستم ببینم مشکل از کجاست توی لوکال هاست که مشکلی نداره ولی رو هاست چرا ..

لینک به ارسال

برای من هم همچین مشکلی وجود داره یعنی باید هر بار تصاویر رو دوباره اپلود کنم

خودمدر حال برسی هستم ببینم مشکل از کجاست توی لوکال هاست که مشکلی نداره ولی رو هاست چرا ..

برای من اصلا تصاویر مطالب گذشته که تو رسانه هست و نشون نمیده و اون مربع تو تصویر و فقط نشون میده و هیچ تصویری لود نمیشه ! همین حالتی که به وجود اومده باعث شده سرعت بارگذاری ادیتور خیلی زیاد بشه .

اگر به نتیجه ای رسیدی خواهشا ما رو بی خبر نذار .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...