رفتن به مطلب

ریست کردن وردپرس بدون از دست رفتن مطالب

cheeta

پست های پیشنهاد شده

مدتیه که یه سری ارورای بی ربط تو وردپرس میگیرم مثلا پلاگین ها غیر فعال نمیشن تا چند بار هی بزنم غیر فعال یا مثلا کامنت یه بار میذاره یه بار ارور میده، بعضی از افزونه های عمومی رو هم اصلا تحویل نمیگیره. می خوام ورد پرس رو به صورت نو داشته باشم چون فکر می کنم این مشکلات به خاطر امتحان کردن بیش از حد افزونه و قالب های مختلفن که هنوز رد پاهاشون تو دیتا بیس مرئ پرسم مونده.

چه جوری میشه ورد پرس رو ریست کنم مثل وقتی که از اول نصبش کردم همه چی هلو کار کنه؟ نمی خوام چیزی از نوشته هام حدف شه با برون ریزی و درون ریزی هم کلی تنطیمات باید از نو انجام شه، تنطیمات پست ها منطورمه.

په جوری میشه یه کاری مثل عوض کردن ویندوز رو برای رفع خطاهای وردپرس انجام داد؟

لینک به ارسال

وقتی ریست میکنید تنظیمات شما هم از بین میره. تنظیمات افزونه ها و وردپرس با هم ذخیره میشن. شما میتونی یک وردپرس جدید نصب کنی بعد هم هر بخشی که میخوای رو جدا جدا از طریق دیتابیس وارد وردپرس جدید کنید.

wp_posts همه پست و برگه ها

wp_postmeta گزینه های جانبی پست و برگه ها

wp_comments همه نظرات

wp_commentmeta گزینه های جانبی نظرات

wp_menus فهرست ها

wp_options تنظیمات اصلی

wp_terms برچسب و دسته ها

wp_term_relationships و wp_term_taxonomy رابط و تعریف نوع (برای برچسب و دسته ها)

wp_users کاربرها

wp_usermeta گزینه های جانبی کاربرها

لینک به ارسال

بله باید وارد phpmyadmin بشید.

البته اگر زیاد با این مباحث آشنایی ندارید انجام اینکار ریسک بالایی خواهد داشت.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...