رفتن به مطلب

نمایش مطالب در یک صفحه خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض خسته نباشید به همه کارکنان وردپرس فارسی

بنده میخواهم مطالبمو به جای اینکه در index.php نمایش بدم در جایی دیگر نمایش بدم مثلا test.php

من فایل test.php ایجاد کردم و کد ها را در مربوطه را در آن گذاشتم

اما وقتی به آخر ادرس سایت /test.php اضافه میکنم صفحه نمایش داده نمیشود {میگه وجود ندارد چنین صفحه ای}

چگونه میتوانم این صفحه را مشاهده کنم

در ضمن میخواهم وقتی روی یک (category) کیلک میکنند دیگه به صفحه ایندکس نیاد و از همون صفحه تست اون (category) نمایش بده

لینک به ارسال
سلام و عرض خسته نباشید به همه کارکنان وردپرس فارسی

بنده میخواهم مطالبمو به جای اینکه در index.php نمایش بدم در جایی دیگر نمایش بدم مثلا test.php

من فایل test.php ایجاد کردم و کد ها را در مربوطه را در آن گذاشتم

اما وقتی به آخر ادرس سایت /test.php اضافه میکنم صفحه نمایش داده نمیشود {میگه وجود ندارد چنین صفحه ای}

چگونه میتوانم این صفحه را مشاهده کنم

سلام دوست عزیز

1)اول در ابتدای فایل test.php این کد رو اضافه کنید:

<?php
/*
Template Name: my page
*/
?>

(عبارت my page به دلخواه میباشد.)

2)برگه جدید بسازید (در صفحه ساخت برگه جدید در بلوک سمت چپ) در قسمت قالب پیشفرض کلمه my page رو ملاحظه میکنید انتخاب کنید و برگه رو بسازید.

توجه:البته کد های کوئری جهت نمایش مطالب رو فراموش نکنید که بعد از کد داده شده قرار بگیرند.

-------------------------------------------------------------------------------

در ضمن میخواهم وقتی روی یک (category) کیلک میکنند دیگه به صفحه ایندکس نیاد و از همون صفحه تست اون (category) نمایش بده

با کلیک روی موضوعات شما وارد category.php میشوید!

منظورتونو دقیق بگید.

فکر کنم میخواهید برای دسته ای خاص category.php جدایی داشته باشید!؟

ویرایش شده توسط alireza.nh
لینک به ارسال
سلام دوست عزیز 1)اول در ابتدای فایل test.php این کد رو اضافه کنید:

(عبارت my page به دلخواه میباشد.) 2)برگه جدید بسازید (در صفحه ساخت برگه جدید در بلوک سمت چپ) در قسمت قالب پیشفرض کلمه my page رو ملاحظه میکنید انتخاب کنید و برگه رو بسازید. توجه:البته کد های کوئری جهت نمایش مطالب رو فراموش نکنید که بعد از کد داده شده قرار بگیرند. ------------------------------------------------------------------------------- با کلیک روی موضوعات شما وارد category.php میشوید! منظورتونو دقیق بگید. فکر کنم میخواهید برای دسته ای خاص category.php جدایی داشته باشید!؟

سلام

ممنون از راهنماییتون

لینک به ارسال

منظورم از بخش دوم میخواهم برای یک (category)بتوانم پیج بگذارم که کاربر بتواند تمام پیج ها را مشاهده کند

مانند این سایت

http://www.avasite.ir/category/%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86/page/2

با ژنراتور نتونستم چنین چیزی را در بیارم

لینک به ارسال

برای این کار باید فایل category.php را ایجاد

و با حلقه پیشفرض پستها را نمایش دهید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

برای این کار باید فایل category.php را ایجاد

و با حلقه پیشفرض پستها را نمایش دهید

میخوام این علامت سواله از ذهنم پاک شه...ببخشید که نبش قبر میکنم این پست رو !!!

شما گفتید فایل category ایجاد شه و با حلقه پیش فرض پست ها نمایش داده شه...حالا این حلقه شامل چه کد و تابعی میشه ؟

میشه کدها رو بگید...ممنون

ویرایش شده توسط M0ri
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...