رفتن به مطلب

افزونه‌ای برای یک سایت گردشگری

پست های پیشنهاد شده

با سلام

ما یک سایت گردشگری داریم که با وردپرس بالا اومده .

یه سری برگه + پست داریم با موضوع تور گردشگری با مقاصد مختلف که بارها از طرف آژانس های مختلف ازمون درخواست شده که قابلیت درج تور از طرف آژانس ها رو اضافه کنیم.

حالا من به یک پلاگین نیاز دارم که

1 - اولاً کاربر (آژانس گردشگری) بتونه در سایت عضو بشه

2 - بعد از تایید کاربر توسط مدیر بتونه در سایت لاگین کنه

3 - بعد از لاگین در سایت بتونه تورهای مدنظر خودش رو به سایت اضافه کنه

4 - قابلیت پرداخت آنلاین هزینه عضویتش رو داشته باشه

* هزینه عضویتش بستگی به درخواستش برای دسترسی به موضوعات قابل انتخاب داشته باشه

مثلاً : هزینه اشتراک کامل 1000 تومن

هزینه اشتراک برای هر موضوع 100 تومن

قابلیت هایی که کاربر باید داشته باشه :

آپلود کردن یک عکس از تور خود

عنوان + توضیح مختصر

تاریخ اعتبار

*انتخاب موضوع

شماره تماس / آدرس سایت و ...

انتخاب موضوع : همونطور که گفتم تورهای مختلفی داریم که هم در قالب مطلب هستند هم در قالب برگه پس میخوام همه این مطالب و برگه ها بعنوان موضوع برای کاربر قابل انتخاب باشه

بعنوان مثال یه آژانس که توری به مقصد مشهد داره بتونه تور خودش رو در موضوع تور مشهد ثبت کنه.

نمایش تورها در مطالب و برگه ها :

بعد از ثبت یک تور توسط کاربر اولاً میخوام نیاز به تایید مدیریت باشه

بعد از تایید مدیریت میخوام تور در صفحه مربوطه (موضوعی که توسط آژانس انتخاب شده ) در یک جدول مجزا از پست اصلی نمایش داده بشه (تصاویر پیوست از نحوه نمایش تورها در سایت های همکار و مشابه )

post-1811-0-05022000-1389779042_thumb.jp

post-1811-0-07152200-1389779059_thumb.jp

چون تعداد و موضوعات تحت پوشش سایت زیاد هست نیاز به یک شرط در پست یا برگه داریم که مثلاً اگر شرط 1 بود پس تورهای مربط رو نمایش بده و اگر 0 بود پس یه مطلب عادیه و چیزی رو نمایش نده.

دقت داشته باشید که هر توری که ثبت میشه بعنوان یک محتوای جدید در سایت ثبت بشه (محتوای جدید : حالا یا بعنوان یک پست ، برگه یا یک ساختار مجزا ) و کاربر بتونه با کلیک بر روی عنوانش وارد صفحه ای برای توضیحات بیشتر بشه

مثلاً آدرسش هم اینجوری باشه : mysite.com/tours/2222

دوستان عزیز تا جایی که تونستم توضیحات رو کامل نوشتم حالا شاید یکم ریزه کاری دیگه هم باشه که اونارو با کسی که بتونه کار رو کامل و بدون نقص انجام بده مطرح خواهم کرد

لطفاً قیمت پیشنهادی خودتون رو بفرمایید.

ویرایش شده توسط m.Mosibat
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...