رفتن به مطلب

مشکل عجیب علامت سوال شدن کل سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان و وردپرسی های عزیز

من تقریبا میشه گفت تازه کارم و یکی از آرزوهام داشتن سایتی بوده که بازدید روزانش از هزار نفر بالا بزنه

برای رسیدن به آرزوم ی سایت تو ضمینه فعالیت و علایقم (دیجیتال و تکنولوژی) راه اندازی کردم

خیلی بخاطرش سختی کشیدم و مطلب گزاشتم و الان ک دستم راه افتاده و امنیتش رو تکمیل کردم با ی مشکل حاد برخوردم

سایتم به طور کامل تمام مطالب و چهارچوب و حتی سورس هاش علامت سوال و اگ اشتباه نکنم تبدیل به کدهای باینری شدن !!

واقعا نیازمند کمکتونم تا آتیشم خاموش نشده و ذوق و شوقم تموم مشکلم حل شه و به آرزوم برسم

خودتون به سایتم سر بزنید تا متوجه شید : www.itpaz.com

عکس ظاهر سایتو هم ضمیمه میکنم تا وردپرس کارهای عزیزم مشکلمو بیشتر متوجه بشید :

http://itpaz.com/img/wp/itpaz-092/itpaz.jpg

ویرایش شده توسط itpaz
لینک به ارسال

به انجمن خوش اومدید

وارد هاست بشید وببینید فایل بجز فایل وردپرس در روت هاست هست یا نه

اگر نبود از پنل مدیریتی پوسته پیشفرض انتخاب کنید

لینک به ارسال

خیلی خیلی ممنون داداش

من بجز ورد پرس چنتا پوشه برای ذخیره عکس و فایل های دیگم دارم ، منظورتونو درست متوجه نشدم !

البته اینم باید بگم که وقتی از طریق آدرس سایت itpaz.com مستقیم میرم علامت سوالا هستن ولی اگه اول برم توی پنل مدیریت و از طریق منوی بالای ادمین نمایش سایت رو بزنم سایت درست بالا میاد!!!

خیلی گیج شدم ، دوست عزیز چ مشکلمو حل کنی چه نکنی من خیلی واست دعا میکنم چون خیلی خوشحالم کردی ، هم از سریع جواب دادنت هم انشاالله حل شدن مشکلم . میدونم باید برای تشکر دکمه تشکر رو بزنم اما دکمه تشکر کمه برای تشکر کردن (آخه خیلی برام این سایت مهمه ، بخدا اهل چاپلوسی نیستم ) ، بازم ممنون داداشم.

لینک به ارسال

دوست عزیز اگ بخوام حل کنم این مشکلو میتونم بدون حذف قالب و دوباره نصب کردن درستش کنم؟؟

یعنی از طریق ادمین یا خوده هاستم؟؟؟

html و php و css کار کردم ، سوال آخرم اینکه مشکل میدونید از کدوم فایل قالبم هستش؟؟؟؟

لینک به ارسال

یوزر و پسورد برام پ.خ کن اگه میتونید

در غیر این صورت باید قالب چک بشه

لینک به ارسال

دارم قالب رو دوباره نصب میکنم ، از راهنماییهاتون واقعا ممنونم ، امیدوارم حل شه

اگ نشد همینجا دوباره مزاحمتون میشم و مهدی داداش بحث بی اعتمادی و شک نیست اما چون روز اول و تایپیک اول این انجمنه که ارسال میکنم و اومدم یکم برام سخته

ولی اگ اصفهان بودی کاری میکردم ک فکرشم نمیکردی... (شاید همین مشکل من سبب ی رفاقت ... میشد ... :-)

SMJ جان از شمام ممنونم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...