رفتن به مطلب

هاست و مشکلات پیش روی آن

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

توی انجمن، مشکل یکی از کاربران توجه من رو به خودش جلب کرد که از بلاک شدن اکانت هاست خودشون گلایه داشتن!

به پشتیبانی شرکتی که ازش هاست گرفتم تیکت زدم و در مورد kernel cloud بودن سرورهاشون سوال پرسیدم.

اونا هم در جواب این متن رو برام فرستادن:

دوست گرامی،

مبحث کلود مجزا هست و هاست های اشتراکی ما این مورد را ندارد.

هاست نامحدود در میزان فضا و پهنای باند نامحدود هست ولی در مورد مصرف منابع رم و cpu متفاوت نباید بیش از حد مصرف داشته باشید.

لطفا شرایط و قوانین ما را مطالعه کنید

تو قوانینشون هم در مورد این مطلب، نوشته بود:

استفاده بيش از حد و يا سوء استفاده از منابع سرورها (CPU, RAM, Space, Bandwidth) در میزبانی وب که شما مجاز هستید حداکثر تا 25 درصد از یک هسته CPU و RAM سرور در لحظه استفاده کنید در صورتی که به علت ترافیک بیش از حد یا استفاده نا آگاهانه و يا به عمد از اسکريپتهاي CGI، PERL،PHP و Leech مانند RapidLeech و غیره که موجب تخريب و يا استفاده بيش از حد از منابع سرور شود، موجب قطع دسترسي کاربر بدون اطلاع قبلي خواهد شد و وب سایت شما می بایست با توجه به مصرف، به پلن های هاست پر ترافیک و یا سرور مجازی انتقال داده شود.

من به تازگی به دنیای طراحی وب پا گذاشتم و برای اولین بار، اولین وب سایتم رو با ووردپرس ساختم. اون زمان که میخواستم یه سی ام اس انتخاب کنم از زبان بعضی ها میشنیدم که وردپرس خیلی منابع سرور رو درگیر میکنه و خوب نیست!

حالا سوال من اینه واسه اینکه مشکلی برام پیش نیاد، چه کارهایی میتونم بکنم؟

با تشکر و سپاس فراوان

لینک به ارسال

دوست عزیز درست است ، تا حدودی مصرف وردپرس بالاست اما کمی در این مورد مبالغه شده است .

در کل همه چیز برمیگردد به استاندارد سازی وبسایت شما .

اگر اصول صحیح پیاده سازی با وردپرس رعایت شود ، جای هیچ نگرانی نیست .

میبنید که وردپرس یکی از محبوبترین سیستم های جهان است و صرفاً پرکاربرد ترین .

پس یه چیزی هست که همه دارن ازش استفاده میکنن ...

لینک به ارسال

يكي از بهترين افزونه هايي كه براي كاهش منابع سرور به شما كمك مي كند wp-super-cache است. تا اندازه بسيار زيادي به سرعت لود صفحات نيز كمك مي كند

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-super-cache/

لینک به ارسال

دوست عزیز درست است ، تا حدودی مصرف وردپرس بالاست اما کمی در این مورد مبالغه شده است .

ممنون از پاسخگویی شما

چه راهکارهایی رو پیشنهاد میکنید؟

يكي از بهترين افزونه هايي كه براي كاهش منابع سرور به شما كمك مي كند wp-super-cache است. تا اندازه بسيار زيادي به سرعت لود صفحات نيز كمك مي كند

http://wordpress.org...wp-super-cache/

دانلود و نصب میکنم، امیدوارم که مفید باشه

مرسی

لینک به ارسال

سوپر کش بهتره یا p3-profiler ؟

کدومشون بهتره؟

سوپر کش رو نصب کردم، اینو میگه! چی کارش کنم؟

A custom url or permalink structure is required for this plugin to work correctly

لینک به ارسال

سوپر کش رو نصب کردم، اینو میگه! چی کارش کنم؟

A custom url or permalink structure is required for this plugin to work correctly

با سوپر كش مشكل من حل شد و در اولين هاي بهترين افزونه هاي وردپرس است

http://wordpress.org/extend/plugins/browse/popular/

پيوند يكتا را از حالت ديفالت خارج كن و يا ممكن است نياز باشد به اين صفحه برويد و ذخيره صفحه را بزنيد. آيا الان بغير صفحه اول صفحات ديگر با ارور 404 مواجه نمي شوند؟

لینک به ارسال

با سوپر كش مشكل من حل شد و در اولين هاي بهترين افزونه هاي وردپرس است

http://wordpress.org...browse/popular/

پيوند يكتا را از حالت ديفالت خارج كن و يا ممكن است نياز باشد به اين صفحه برويد و ذخيره صفحه را بزنيد. آيا الان بغير صفحه اول صفحات ديگر با ارور 404 مواجه نمي شوند؟

دوست خوبم، مشکل برطرف شد. مرسی بابت راهنماییت

جایی هست که تنظیماتش رو آموزش داده باشه؟

لینک به ارسال

در قسمت تنظيمات افزونه در قسمت advance بيشتر recommended ها را تيك بزن و mod rewrite rule را آپديت كنيد تا اطلاعات در htaccess شما رايت شود.

در ضمن توضيحات در صفحه افزونه موجود است و گوگل كنيد!

ویرایش شده توسط aparsa
لینک به ارسال

در قسمت تنظيمات افزونه در قسمت advance بيشتر recommended ها را تيك بزن و mod rewrite rule را آپديت كنيد تا اطلاعات در htaccess شما رايت شود.

در ضمن توضيحات در صفحه افزونه موجود است و گوگل كنيد!

:wub:

daset xoash bi :D

لینک به ارسال
daset xoash bi

شه ق ا وه شنی آبرا؟ :P

برای بهینه سازی استفاده کمتر از wp_query ، رست کردن آن .

کم کردن تعداد مطالب نمایشی در هر صفحه

استفاده کمتر از افزونه هایی که نیاز به جدول اختصاصی در پایگاه داده دارن

و...

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام

من میخواستم بدونم هاست دانلود معایب هم داره یا نه؟

منظورتون از معایب چیه ؟! و چرا اینجا بیان کردین ؟!

اگه امکانات کلی منظورتونه ؛ معمولاً پایگاه داده ارائه نمیشه واسه این نوع از هاست ها و گاهی سرور لود سرور هم اگه لایت اسپید نباشه خیلی بالا میره و باعث کاهش سرعت میشه. این هاست ها صرفاً فایل هاستینگ هستن و به کار میزبانی اصلی سایت اصلی نمیان...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...