رفتن به مطلب

یک سوال در مورد مدیریت مطالب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته باشید خدمت کلیه عزیزان

من سوالمو اینجوری مطرح کنم.

یک سایت دارم طراحی میکنم واسه تور و گردشگری من میخواهم یک تور 3 روزه کیش ثبت کنم توی این تور 4 تا هتل با من همکاری میکنن که هر کدوم قیمت هاشون فرق میکنه

من چجوری میتونم توی ارسال مطلب وردپرس این 3 تا هتل (ممکنه یک تور بیش از 20 تا هتل داشته باشه) را تعریف کنم.

راحت ترین کار زمینه های دلخواه هست اما تعداد هتل ها مشخص نیست واسه یک تور ممکنه 2 تا هتل باشه اما واسه تور دیگه یش از 20 تا پس زمینه های دلخواه را بیخیال شدم.

اگه ممکنه منو راهنمایی کنید که چیکار کنم.

نمونه آنلاینش : لینک سایت که واسه این تورش 14 تا تور با اطلاعات خاص خودشون را لیست کرده

آیا امکانش هست تو وردپرس چنین کاری کرد؟

ممنون میشم راهنمایم کنید

ویرایش شده توسط farshadvl
لینک به ارسال

مرسی پارسا جان که جواب میدی.من 3تا مطلب فوق را خوندم اما به درد من نخورد

میشه توی یک مطلب که ایجاد میکنیم وقتی زمینه های دلخواه را وارد کردیم باز یک سری جدید زمینه دلخواه وارد کنیم؟

بعد همشونو توی سایت نشون بده

عکس زیر را ببینید جدولی که مشاهده میکنید داره از زمینه های دلخواه اطلاعاتش پر میشه

حالا واسه یک پکیج هتل دیگه چکار میشه کرد

18752752145262753402.png

ویرایش شده توسط farshadvl
لینک به ارسال

بالاخره جوابش خودم پیدا کردم همینجا مطرح میکنم اگر کسی مثل من مشکل داشت بتونه درستش کنه

واسه اینکار افزونه custom filed suite را باید نصب کنیم بعدش تو تنظیمات افزونه که برید میتونید یک گروه زمینه دلخواه تعریف کنید بعدش یک نوع لوپ loop تعریف میکنید و تمامی فیلدهایی که ساختید با درگ و دراپ زیر مجموعه لوپ میکنید یعنی لوپ بشه اولین فیلد شما و سیو میکنید.

تمام حالا وقتی روی ارسال مطلب برید می تونید به تعداد بینهایت دسته زمینه دلخواه تعریف کنید

لینک به ارسال

سلامدوباره ببخشید من همینجوری هی سوال میپرسم.تقریاب کار قالب تمام هست و فقط یک قسمت مونده که میخواستم با دوستان وردپرسی مشورت کنم

عکس زیر را ببینید.من قیمت ها را محاسبه میکنم و همه رو نشون میده.برای ثبت اطلاعات مشتری و اطلاعات توری که رزرو کرده به نظر شما چیکار کنم؟ از افزونه فرم تماس 7 استفاده کردم جالب نشد

ممنون میشم در این قسمت هم منو راهنمایی کنید

12141969809319610865.png

لینک به ارسال

بهترین راه استفاده از متا پست هست

موراد رو بصورت جدا در متا هر پست ذخیره کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...