sadeght

چطور می شود در وردپرس شبکه کاربر قالب اضافه کند؟

8 پست در این موضوع قرار دارد

آیا راهی هست و امکانی هست کاربر بتونه در وبلاگ خود در وردپرس شبکه قالب اضافه کند ؟

راهی یا امکانی و کاری نمیشه کرد؟

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نکنم همچنین امکانی بشه بوجود آورد

من با سرویس وردپرس دات کام و بلاگها کار کردم که نمیشه پوسته رو اپلود کرد

شاید بتونید افزونه ای اختصاصی برای این کار بنویسید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم.

از دوستان دیگر کسی نیست پاسخی دیگری دهد ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

احتمالا این افزونه مشکلتون رو حل کنه

http://wordpress.org...er-role-editor/

screenshot-1.png?r=580174

با تیک دار نمودن Show capabilities in Human readable form زبان افزونه فارسی می شه

هم می تونید دسترسی های یک گروه کاربری رو تغییر بدید هم برای هر کاربر جداگانه دسترسی تعریف کنید

install themes رو تیک دار کنید

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

و این که هر کاربر می تونه قالب باری خودش نصب کنه و همچنین مشکل امنیتی نداره !

امتحان کردم ولی کاری انجام نداد !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه آیتم هایی رو برای کاربر فعال کردید سئوال شما در مورد اینستال تمز بود همینطور که در عکس پست قبلی می بینید این افزونه برای سوییچ تمز و آپدیت و ادیت و دلیتش کلیدهای جدا داره اما بجز این شما باید مسیر آپلود رو هم برای کاربر از هاست باز کنید که به نظرم ایده ی جالبی نیست، اگر اجازه دریافت صرفا از هاست وردپرس باشه مطمئن تره که با تنظیم درست افزونه انجام می شه (اجازه آپلود هم برای کاربر بگذارید ولی پیشنهاد می کنم بجای اینهمه ریسک یک آلبوم قوی قالب تهیه کنید و یک درگاه که کاربرها بتونند قالب دلخواهشون رو برای سرور بفرستند و سرور با خیال راحت اونها را جاگذاری کنه برای اینکه به مشکل زمان هم برنخورید در قوانین یک روز از هفته مثل 12 شب جمعه ها را برای به روز رسانی قالب های رسیده معرفی کنید البته این پیشنهاد فقط پیشنهاد بود و الا این افزونه کاملترین و ساده ترین نوع از این افزونه هاست ولی از شما چه پنهون 200 تای دیگه هم داره که خودتون بگردید و مناسب کارتون رو انتخاب کنید

http://wordpress.org/extend/plugins/search.php?q=role+access

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه آیتم هایی رو برای کاربر فعال کردید سئوال شما در مورد اینستال تمز بود همینطور که در عکس پست قبلی می بینید این افزونه برای سوییچ تمز و آپدیت و ادیت و دلیتش کلیدهای جدا داره اما بجز این شما باید مسیر آپلود رو هم برای کاربر از هاست باز کنید که به نظرم ایده ی جالبی نیست، اگر اجازه دریافت صرفا از هاست وردپرس باشه مطمئن تره که با تنظیم درست افزونه انجام می شه (اجازه آپلود هم برای کاربر بگذارید ولی پیشنهاد می کنم بجای اینهمه ریسک یک آلبوم قوی قالب تهیه کنید و یک درگاه که کاربرها بتونند قالب دلخواهشون رو برای سرور بفرستند و سرور با خیال راحت اونها را جاگذاری کنه برای اینکه به مشکل زمان هم برنخورید در قوانین یک روز از هفته مثل 12 شب جمعه ها را برای به روز رسانی قالب های رسیده معرفی کنید البته این پیشنهاد فقط پیشنهاد بود و الا این افزونه کاملترین و ساده ترین نوع از این افزونه هاست ولی از شما چه پنهون 200 تای دیگه هم داره که خودتون بگردید و مناسب کارتون رو انتخاب کنید

http://wordpress.org...p?q=role+access

بله این ریسک هم هست ولی اگر این مورد بهش در وردپرس چند شبکه حل کرد که بتونن به یک نحوی طرف قالب دلخواه خود را بزاره و استفاده کنه.

ممنونم اقا ایمان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست من من با همین افزونه همین الان روی لوکال اینکار را انجام دادم و شد

سطح دسترسی را هم تا سطح 8 بالا آوردم

post-336-0-14866800-1343847170_thumb.jpg

البته چند وبلاگه نیست اما سطوح بعید می دونم فرق کنه بهرحال اگر براتون مهمه شاید به امتحانش بی ارزه سطح ماربری را روی 8 بگذارید و امتحان کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط naff
      سلام.
      من  میخوام یه صفحه ی استاتیک رو روی ftp  آپلود کنم به عنوان  index اصلی و بعد از کلیک روی دکمه ی مورد نظر کاربر منتقل بشه به سایت اصلی یا همون قالب وردپرس.
       مشکل اینجاست که وقتی صفحه ی  html  رو روی  ftp  آپلود میکنم سایت فقط این صفحه رو به عنوان  index  میشناسه و  این رو جایگزین  index وردپرس میکنه و این صفحه  رو  front page  میشناسه.
       در صورتی که من هر دوتاش رو  میخوام . و صفحه ی html  رو به عنوان  index  میخوام یعنی با وارد کردن اسم سایت اسن صفحه ظاهر بشه.
      صفحه ی اچ دی ام ال:
      https://altourneur.com/new.html
       صفحه ی اصلی سایت:
      https://altourneur.com

• توسط Streetlife
      سلام کارشناسان عزیز و محترم
      دوستان چند روزه هرچی میگردم هیچ چیز مناسبی رو پیدا نمیکنم لطفا کمک بفرمایید.من یک طراح ورد پرسم و میخام واسه یک سایت که بلاگ وردپرس و فروشگاه پرستا شاپ هستش به صورت پاپ اپ یک نظرسنجی رو طراحی کنم که یه سوالی بپرسه و جواب رو بازدیدکننده ها تایپ کنن اما به این صورت که لایو سرچ باشه این فیلد یعنی از بین محصولات که روی دیتا بیس هستند با تایپ یک یا چند حرف ساجست بده لطفااااااااااا راهنمایی بفرمایید
    • توسط amirhosseinganjeh
      سلام دوستان نمیدونم چیکار کردم که عنوان صفحه رو نمایش میده توی همه صفحه ها
      این قسمت ابی رنگو توی عکس اول رو میگم

تونستم توی صفحاتی که ویرایشگرشون بازه، نمایش عنوان صفحه رو خاموش کنم ولی توی صفحه فروشگاهم نمیتونم نمایشش رو خاموش کنم
       خاموشش هم میکنم باز هم نمایش میده(عکس دوم)
      اگه راه حلی دارید بفرمایید لطفا..

• توسط Borzou
      سلام دوستان
      من حدود 1 ماهه که قالب سایتم رو تغییر دادم و این مشکل برام پیش اومده و عنوان سایتم هم در اول و هم در آخر جستجوهای گوگل نمایش داده میشه در صورتی که من عنوان سایت گذاشتم قسمت آخر.
      @Morteza
      @mehran-b
      چطور میشه این مسئله رو حل کرد؟  تنظیمات yoast  رو تنظیم کردم و مشکلی نداشت. تصویر پیوست شده.
      سایت First90day.ir
      تنظیمات نوشته ها و برگه ها هردو به صورت زیر تنظیم شده. اما مطابق تصویر ی که پیوست کردم نمایش میده.
      مشکل از کجاست؟

• توسط digiactive
      سلام
      من از پوسته ی Business Responsiveness استفاده می کنم. زمانی که پیش نمایش دیدم همه چیز خوب بود اما بعد از نصب منوهای اصلی چپ چین هستند. فونتهاشون هم متفاوته.
      هرکاری می کنم درست نمیشن.
      راهنمایی می کنید لطفا. خوودم دیگه راهی به ذهنم نیمرسه.
      ادرس سایتم: digiactive.ir