رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه سایت دگ رو به آدرس (keshtyar.ir) رو مدیریت میکنم.

حالا میخوام محصولات و خدمات رو بصورت آنلاین سفارش بگیرم!

یه فرم که بیاد نام-تلفن-ایمیل-مقدار/تعداد سفارش رو بگیره با تایید بره سراغ پرداخت آنلاین و بعد پرداخت هم تایید بده و این اطلاعات به همراه تایید پرداخت رو هم یه جایی ذخیره کنه!

از استفاده کنم؟! چیکار کنم؟!

لینک به ارسال

سلام

اگه می خواید فروشگاه با امکانات زیاد داشته باشید و مدریتش هم ساده باشه یه اسکریپت فروشگاهی جداگانه نصب کنید. ولی اگه هماهنگ بودن فروشگاه با قالب سایت براتون مهمه ووکامرس رو پیشنهاد میدم.

لینک به ارسال

از افزونه EDD هم می تونید استفاده کنید . البته این افزونه فقط برای فروش لینک دانلود طراحی شده که می تونید بسته به کاربردتون استفاده کنید .

لینک به ارسال

البته من شخصا فروشگاهی بخوام استفاده کنم از پرستاشاپ و یا ووکامرس

لینک به ارسال

بنده از EDD استفاده میکنم و میشه راحت برای فروش محصولات دیجیتالی با سرویس های پرداخت ایرانی هماهنگش کرد . اما برای ثبت سفارش میشه با استفاده از همین شرکت ها ابتدا برای هر پلان قیمتی رو تعیین کرد و مشتری با انتخاب پلان مورد نظر ابتدا مبلغ رو واریز کنه و سپس برای تکمیل سفارش به صفحه حاوی فرم در سایت خودتون برگرده و فرمهای مربوطه رو پر کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...