رفتن به مطلب

مشکل در وبلاگدهی

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید

هنگامی که فردی وبلاگی در سیستم من ثبت مینمایید پس از آن قاد به رفتن به آدرس وبلاگ خود نیست یعنی ایمیل فعال سازی به ایمیل فرد ارسال میشود و دیگر بعد از کلیک بر روی لینک فعالسازی وبلاگ فرد فعال نمیشود اصلا بالا نمیآید

rohamblog.ir

bidary88.rohamblog.ir

دومی یک نمونه ایجاد شده است

متشکر میشوم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

از چه سروری استفاده می کنید؟

اول باید از طرف سرور ببینید اجازه ساخت ساب دامین و وبلاگ دهی دارید یا نه اگر داشتید دسترسی فایل htaccess روی روت اصلی را 666 بگذارید

لینک به ارسال

نه منظور من اینه که cpanel من اصلا این فایل رو نمایش نمیدهد ولی با file zilla میتونم ببینمش با فایل زیلا قادر هستم تغییرش بدهم؟

بله می تونید راست کلیک کنید روی فایل و روی گزینه دسترسی های فایل یا file permissions... دسترسی ها را ویرایش کنید

اگر سرور مجوز را صادر نکرده باشه دسترسی را از شاخه بالاتر بسته است و اینکارتون تاثیری نداره اول باید با سرور صحبت کنتید و سایت اصلیتون هم نباید روی ساب دایرکتوری یا ساب دامین مستقر باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...