رفتن به مطلب

مشکل بایگانی تاریخ خورشیدی بسته پارسی

پست های پیشنهاد شده

یه مشکلی که توی سایتم برام پیش اومده اینه که :

ابزارک بایگانی تاریخ خورشیدی رو گذاشتم رو سایت ، وقتی روی ماه مورد نظر کلیک میکنم ، آدرس اصلی سایت رو نشون میده ! چرا ؟

در صورتی که وقتی میرم روی ماه یا سال مورد نظر ، آدرسشو دقیق مینویسه ، مثلا مینویسه : site.com/1392/2 !!!

اما وقتی روش کلیک میکنم هدایت میشم به صفحه اصلی سایت ( site.com )

لینک به ارسال

دوستان اعداد فارسی رو غیرفعال کنن و تست کنن

افزونه ای مرتبط با سئو هم دارن موقت غیرفعال و تست کنن

لینک به ارسال

اگر وردپرس سئو روی وردپرستون نصب هست به بخش سئو > عنوانها و متاها > دیگر بروید و تیک گزینه (غیر فعال کردن بایگانی های بر اساس تاریخ) را بردارید همین

لینک به ارسال

سلام

ببخشید مشکلمو اینجا مطرح میکنم مشترک بود دیگه نخواستم تاپیک اضافی بزنم :

من الان بایگانی که بصورت ابزارک هست رو فعال کردم اما مشکلی که هست بصورت ماه های میلاد نمایش میده مثلا ژانویه و ...

برید توی سایت میبینید (ستون سمت راست بعد از دسته ها)

www.fullalbum1.ir

چطوری باید ماه ها رو شمسی کنم؟!

لینک به ارسال

سلام

ببخشید مشکلمو اینجا مطرح میکنم مشترک بود دیگه نخواستم تاپیک اضافی بزنم :

من الان بایگانی که بصورت ابزارک هست رو فعال کردم اما مشکلی که هست بصورت ماه های میلاد نمایش میده مثلا ژانویه و ...

برید توی سایت میبینید (ستون سمت راست بعد از دسته ها)

www.fullalbum1.ir

چطوری باید ماه ها رو شمسی کنم؟!

بایگانی پیش فرض وردپرس یا بایگانی خورشیدی؟

لینک به ارسال

بایگانی پیش فرض وردپرس یا بایگانی خورشیدی؟

هردو رو تست کردم همینجوری بود اما الان درست شد بهرحال ممنون!

لینک به ارسال

دوستان اعداد فارسی رو غیرفعال کنن و تست کنن

افزونه ای مرتبط با سئو هم دارن موقت غیرفعال و تست کنن

فقط مشکلش WordPress SEO هست ، یعنی اگر وردپرس سئو غیر فعال بشه ، درست کار میکنه

لینک به ارسال

فقط مشکلش WordPress SEO هست ، یعنی اگر وردپرس سئو غیر فعال بشه ، درست کار میکنه

لازم نیست افزونه رو غیر فعال کنید به پست شماره 4 در همین صفحه که توسط webtinax عزیز گفته شد مراجعه کنید.

فقط یه مشکل وجود داره تاریخی که توی تایتل نشون میده میلادی هستش.

ویرایش شده توسط hami73
لینک به ارسال

لازم نیست افزونه رو غیر فعال کنید به پست شماره 4 در همین صفحه که توسط webtinax عزیز گفته شد مراجعه کنید.

درسته اما اگر اساتید مشکل رو برطرف کنند بهتره ، چون وقتی کاربران این افزونه رو نصب میکنند این گزینه خودکار تیک خورده ، اگر از سمت بسته این مشکل حل بشه بهتره

لینک به ارسال

سلام

داداش این مشکل اصلا ربطی به این افزونه نداره ، این گزینه توی افزونه وردپرس سئو قرار داده شده و شخص با تیک زدن اون گزینه باید خودش هواسش رو جمع کنه این در ارشیو میلادی هم وجود داره و اگر شما در هر نوع از نسخه های وردپرس فارسی و انگلیسی این گزینه را تیک بزنی آرشیو به علت غیرفعال بودن توسط وردپرس سئو غیرفعال میشه

موفق باشید .

لینک به ارسال

سلام دوستان چند روز گذشته و پاسخی دریافت نکردم.

میشه لطف کنید رسیدگی کنید؟

لینک به ارسال

سلام دوستان چند روز گذشته و پاسخی دریافت نکردم.

میشه لطف کنید رسیدگی کنید؟

عنوانها مشکلی ندارن

ممکنه با پلاگین خاصی تداخل داشته باشه شما پلاگینها رو به نوبت غیر فعال کنید و تست کنید ببینید ایا مشکل هنوز هم به قوت خودش باقیه یا خیر

لینک به ارسال

عنوانها مشکلی ندارن

ممکنه با پلاگین خاصی تداخل داشته باشه شما پلاگینها رو به نوبت غیر فعال کنید و تست کنید ببینید ایا مشکل هنوز هم به قوت خودش باقیه یا خیر

بله حق با شماست،

تست کردم باافزونه وردپرس سئو مشکل داره باید از بخش عنوان ها و متا ها -> اجبار به بازنویسی عنوانها غیر فعال بشه.

ممنون.

لینک به ارسال

سلام و خدا قوت

من همه ی مراحل رو که اینجا گفته شد طی کردم اما همچنان وقتی روی تاریخ سال آرشیو کلیک میکنی صفحه ریداکت میشه به صفحه ی اول !

لینک به ارسال

صفحه 404 دارید؟

خدا قوت

آره دارم.

اما لازم به یادآوری هست من از افزونه ی 404 Redirection استفاده میکنم :unsure:

البته این افزونه رو هم الان غیر فعال کردم و وقتی روی آرشیو کلیک میکنم میره تو صفحه ی 404

ویرایش شده توسط ::AmiR::
لینک به ارسال

خدا قوت

آره دارم.

اما لازم به یادآوری هست من از افزونه ی 404 Redirection استفاده میکنم :unsure:

البته این افزونه رو هم الان غیر فعال کردم و وقتی روی آرشیو کلیک میکنم میره تو صفحه ی 404

این مرحله رو تست کردید ؟

لینک به ارسال

یه مشکل جدید دوستان ببینید اگر شما هم این مشکل را دارید تائید کنید .

از بایگانی تاریخ خورشیدی استفاده می کنم و اونا روی روزانه تنظیم کردم هر روز توی وب مستر ارور 404 مربوط به همون روز اونهم به تاریخ میلادی را مشاهده می کنم نمی دونم مشکل کجاست ، شاید مربوط به افزونه نباشه ولی دوستان اگر به چنین مشکلی برخورد کردند بگند .

لینک به ارسال

خوب ببین مرتضی جان مشکل توی سایت نیست یعنی اونجا اصلا ارشیو میلادی نیست و شمسیه و همه چیز درسته ولی نمیدونم وب مستر اینا از کجا میاره .

لینک به ارسال

شاید به هر حال ممنون من که استفاده نمی کنم دیگه ولی فکر نمی کنم چون مشکل ربطی به افزونه وردپرس سئو نداره ، مشکل ماله تبدیل تاریخ میلادی به شمسی هست

لینک به ارسال

خب شما اسکرین‌شات و لینک نمونه‌ی ارور و اطلاعاتش رو قرار بدید تا بهتر بشه موضوع رو بررسی کرد

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

خدا قوت به همگی

راهی برای رفع مشکل آرشیو خورشیدی پیدا نشد؟

من طبق دستورات همه ی دوستان عمل کردم اما همچنان وقتی روی تاریخ کلیک میکنم به صفحه اول ریداکت میشه !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...