رفتن به مطلب

بحث : ارائه فارسی ساز پوسته های غیر رایگان

alirezach

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیز اینم قالب پرمیوم فارسی شده توسط خودم

نام قالب: پروفشنال

منبع: الگانت

------------------------------------------------------------------------------

قالب اصلی

theprofessional

-------------------------------------------------------------------------------

قالب فارسی شده

khazartech.ir

--------------------------------------------------------------------------------

موفق بمانید و برام دعا کنید

اون قدیما حداقل پوسته‌های حرفه‌ای رو کسی به وردپرس فارسی اضافه نمی‌کرد.

فارسی شده دستتون هم درد نکنه اما لطفاً شیرش نکنید در وردپرس فارسی!!!

لینک به ارسال

منم موافقم از مدیران و ناظمان گرامی هم انتظار داریم بیشتر به این مساله توجه کنن به نظرم گذاشتن پوسته تجاری و نقض حقوق افراد تو انجمن صحیح نیست

لینک به ارسال

سلام

برای بحث این پست ها رو در قالب یک تاپیک جدید ایجاد کردم تا با دوستان به نتیجه ایی مناسب برسیم.

من به شخصه به حق نشر متعهد هستم.

اما مسئله ایی که هست اکثرا در ایران به علت نبود قوانین این امر نادیده گرفته میشه.

بعضی از دوستان هم هستن که میان پوسته های پرمیوم رو خریداری میکنن و در فارسی سازی مشکل دارن.

نظری که دارم این هست:

اکثر پوسته های غیررایگان و استاندارد فایل زبان دارن.

برای ارائه فارسی ساز میتونیم فایل زبان فارسی شده + فایل rtl رو منتشر کنیم.

لینک به ارسال

اکثر پوسته های غیررایگان و استاندارد فایل زبان دارن.

برای ارائه فارسی ساز میتونیم فایل زبان فارسی شده + فایل rtl رو منتشر کنیم.

کاملاً موافقم.

حداقل از جذابیت و استفاده از قالب های جدید بی نصیب نمیمونیم به شرطی که بدون مشکل باشند.

لینک به ارسال

مرتضی جان شما خودت صاحب نظر هستی ولی اگه منظورت اینه که فقط فایل زبان و شیوه نامه آر تی ال باشه و کل پوسته برای دانلود گذاشته نشه مطمئنا" کاربرای میتدی بیشتر از همه ضرر میکنن اولین فکر استفاده از این پوسته های حرفه ای و جذاب هست اما خودتون بارها کدهای مخرب و آی فرم های کدشده برای بالا بردن ترافیک رو تو پوسته ها دیدید

اگه یه جستجو کامل بکنید واقعا" سایتهایی پیدا میشن که خیلی پوسته های حرفه ای تر و زیباتری رو رایگان برای دریافت قرار دادن فقط کافیه آدم خودش رو جای اون طراح بذاره برای پوسته زحمت بکشی و ببینی خیلی راحت تو نت داره به اشتراک گذاشته میشه در کل یه جای اینکه یه فرهنگ غلت رو رایج کنیم دنبال راهکارهایی باشیم برای پیشرفت بیشتر و بهبود وضعیت وب پارسی

نظر منم اینه که هر چه زودتر بخش پوسته ها راه اندازی بشه تا یه مرجع کامل رو برای دریافت پوسته ایجاد کنیم من خودم قول میدم برترین و بهترین پوسته های وردپرس رو که رایگان هستند به بهترین نحو برای کاربرای سایت ترجمه کنم و در اختیارشون بذارم .

ویرایش شده توسط amir khalaji mehr
لینک به ارسال

من حس می کنم اینقدر موارد بکر و رایگان زیاده که نیازی به گذاشتن وقت بر چنین کاری نیست پوسته غیر رایگان را خریدار حتما با فایل زبان خودش تهیه می کنه و قالب های خریداری نشده ام که ...

اما برای آموختن و فراگیری مطابق با قوانین اپن سورس می تونیم سرس هر قالبی را که توانستیم باز کنیم و کد های مفید و مناسبش رو استخراج کنیم و در قالب دیگه ای به کار بگیریم و برای رعایت کلیه حقوق معنوی اسم نویسنده کد را هم در فایل readme.txt همراه پوشه ی اصلی قرار بدیم و اگر عینا بخشی یا کا قالب را بهجایی منتقل نکنیم استفاده از ایده هاو تکنولوژی های روز کپی رایت پذیر نیست

در مجموع معتقدم هر عملی که به در آمد دیگری صدمه بزنه رو باید ازش اجتناب کرد

لینک به ارسال

نشر پوسته‌های حرفه‌ای و پولی به هر شکلی چه با فایل‌های زبان و چه کامل به نظر من اشتباه هست.

یک‌آزاداندیش همین الان در حال استفاده از یکی از پوسته‌های الجانت‌تم است که خودم فارسیش کردم و به صورت ریپ از اینترنت دانلود کردم!!! اما باور کنید اگر امکان دانلودش داشتم اون رو دانلود می کردم.

و با این حال باز اون پوسته‌ها رو تاالان منتشر نکردم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...