رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید به همه ی وردپرسی های پارسی

میخواستم که ببینم میشه دوتا هاست خرید یه هاست معمولی که وردپرسم رو روش نصب کنم و یه هاست حجمی

اونوقت جوری اینا رو ست کنم که وقتی تو وردپرسم چیزیو خواستم آپلود کنم اون فایل به انتخاب خودم بره تو هاست حجمیم

امکان چنین کاری هست؟

اگه هست چجوری

یا شما راه کاری دارید تو این مایه ها که کمکم کنید؟

البته شنیدم از domains تو سی پنل و simple DNS zoneمیشه این کارو کرد ولی خوب هم نمیدونم که میشه تو وردپرسم که وقتی میخوام فایلی آپ کنم به انتخاب خودم بره تو هاست حجمیم یا نه و این که اصلا نمیدونم چجوری هست چون تاحالا کار نکردم باهاش

ممنون میشم یه راهنماییم کنید

لینک به ارسال

سلام ممنون بابت جواب

اون افزونه کمکم میکنه

اونورم گفتم شما میدونید که چجوری میتونم واسش اینجوری تعریف کنم که وقتی یه فایل از مثلا(۲۰۰mb)بیشتر شد بره تو سرور دانلود؟

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید به همه ی وردپرسی های پارسی

میخواستم که ببینم میشه دوتا هاست خرید یه هاست معمولی که وردپرسم رو روش نصب کنم و یه هاست حجمی

اونوقت جوری اینا رو ست کنم که وقتی تو وردپرسم چیزیو خواستم آپلود کنم اون فایل به انتخاب خودم بره تو هاست حجمیم

امکان چنین کاری هست؟

اگه هست چجوری

یا شما راه کاری دارید تو این مایه ها که کمکم کنید؟

البته شنیدم از domains تو سی پنل و simple DNS zoneمیشه این کارو کرد ولی خوب هم نمیدونم که میشه تو وردپرسم که وقتی میخوام فایلی آپ کنم به انتخاب خودم بره تو هاست حجمیم یا نه و این که اصلا نمیدونم چجوری هست چون تاحالا کار نکردم باهاش

ممنون میشم یه راهنماییم کنید

بارنگ قرمز پست ندید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...