رفتن به مطلب

ریدایرکت شدن تمام بر چسب ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

کلی برچسب دارم که در هر کدوم هم کلی مطلب هست ولی هیچ کدوم رو پیدا نمیکنه.

اینم نمونشه

http://javanehsaz.ir/topics/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D9%88%D8%B1%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%85%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA/

پیشاپیش ممنون از وقت و دانشی که در اختیار من و دیگران میذارید.

لینک به ارسال

edit tag

دارم ولی تگ ندارم .

یعنی فرق داره/

اگر تگ ندارم

یعنی چند درصد امکان داره که من ظرف 6 ماه دوتاقالب از دوجای مختلف بگیرم و بعدش هیچ کدوم tag

نداشته باشه؟

یعنی به این چی میگن؟

خوب حالا اگر پوشه تگ نداشته باشم چه کنم. محتویاتش رو از کجا بیارم؟

با تشکر از وقتی که میذارید.

ویرایش شده توسط ali_reza
لینک به ارسال

ببینید دوست عزیز برای نمایش تگ ها باید قالب یک فایلی رو اجرا کنه.

حالا این فایل میتونه یکی از فایلهای زیر باشه :

tag.php - archive.php و در صورتی که هیچکدوم نباشه از index.php قالب میخونه.

دقت کنید تو مسیر قالب فعلی باید دنبال این فایلها بگردید.

اگر ممکنه لیست فایلهای قالبتون رو بزارید اینجا.

البته قبلش یه کار دیگه انجام بدید.

تو روت سایتتون دنبال فایل .htaccess باشید و موقتا اسمش رو تغییر بدید و از مدیریت وردپرس به بخش پیوند یکتا برید و فقط ذخیره رو بزنید تا مجددا فایل htaccess توسط وردپرس با کدهای پیشفرض ساخته بشه و بعد تست کنید اگر جواب نداد لیست فایلهای قالب رو بزارید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

اقا دستت درد نکنه.

فقط از وقتی رفتم تو هاست دنبال اون گزینه tag گشتم و محتویاتش رو کپی کردم، یگه نمی تونم وارد هاست بشم. میگه

Your connection has timed out

Details

No input given before connect_timeout reached

ولی راهنماییتونکامله. امیدوارم درست شه .

راستی منظورتون از لیست محتوایت قالب قیقا کدوم پوشس . اسمش هم اسم قالبم باید باشه؟

ببخشید من زیادی ناشی ام.

ویرایش شده توسط ali_reza
لینک به ارسال

اقا دستت درد نکنه.

فقط از وقتی رفتم تو هاست دنبال اون گزینه tag گشتم و محتویاتش رو کپی کردم، یگه نمی تونم وارد هاست بشم. میگه

Your connection has timed out

Details

No input given before connect_timeout reached

ولی راهنماییتونکامله. امیدوارم درست شه .

راستی منظورتون از لیست محتوایت قالب قیقا کدوم پوشس . اسمش هم اسم قالبم باید باشه؟

ببخشید من زیادی ناشی ام.

وارد هاست یا وردپرس؟

topics که در آدرس شما هست مربوط به تگ هست یا دسته؟ در بخش پیوندیکتا تغییر دادید یا سفارشی هست؟

اخبار که نمایش داده میشه:

http://javanehsaz.ir/topics/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/

لینک به ارسال

همون طور که میدونی الان دسترسی به سایت ندارم. ولی اون موقع که سایت سر پا بود، ادرس هی رو گذاشته بودم بر مبنای نام نوشته ولی در پایین اون قسمت پیوند های یکتا کلمه ی topics رو هم نوشته بودم . منظورم اون قسمت سفارشی سازی بود. البته تیک روی گزینه ی ( ادرسی دهی بر مبنای نام نوشته بود)

نکته جالب اینه که فقط برچسب هایی رو باز میکنه که یک دسته هم به اون نام موجود باشه. یعنی من ،هم بر چسب اخبار دارم و هم دسته ی اخبار ، برای همین برچست اخبار رو باز میکنه ولی برچسب ورمی کمپوست رو که دسته نداره باز نمیکنه !!!

ممنون از کمک هاتون..

لینک به ارسال

همون طور که میدونی الان دسترسی به سایت ندارم. ولی اون موقع که سایت سر پا بود، ادرس هی رو گذاشته بودم بر مبنای نام نوشته ولی در پایین اون قسمت پیوند های یکتا کلمه ی topics رو هم نوشته بودم . منظورم اون قسمت سفارشی سازی بود. البته تیک روی گزینه ی ( ادرسی دهی بر مبنای نام نوشته بود)

نکته جالب اینه که فقط برچسب هایی رو باز میکنه که یک دسته هم به اون نام موجود باشه. یعنی من ،هم بر چسب اخبار دارم و هم دسته ی اخبار ، برای همین برچست اخبار رو باز میکنه ولی برچسب ورمی کمپوست رو که دسته نداره باز نمیکنه !!!

ممنون از کمک هاتون..

لینک به ارسال

خوب جناب پارسا الحمدالله مشکل هاست حل شد.

ولی حتی با عوض کردن پوسته هم مشکل برچسب ها حل نشد.

نمی دونم این مشکلات چرا فقط سر من میاد و برای هیچ کسی هم رخ نداده که یه جواب صریح داشته باشه !!! :D

لینک به ارسال

کسی نیست در این زمینه حرفه باشه و مرا یاری کن؟؟

با وجود عوض کردن تم، فقط برچسب هایی باز میشند که براشون با همون نام دسته هم درست کردم. در واقع هیچ کدام از برچسب ها باز نمیشوند و ارور 404 میدهند.

نکته حالب اینکه دو تا سایت روی هاست دارم، هر دوتاشون که تم هاشون هم فرق میکنه این مشکل رو دارند.

کسی دانش تخصصی در این زمینه دارد؟

لینک به ارسال

کسی نیست در این زمینه حرفه باشه و مرا یاری کن؟؟

با وجود عوض کردن تم، فقط برچسب هایی باز میشند که براشون با همون نام دسته هم درست کردم. در واقع هیچ کدام از برچسب ها باز نمیشوند و ارور 404 میدهند.

نکته حالب اینکه دو تا سایت روی هاست دارم، هر دوتاشون که تم هاشون هم فرق میکنه این مشکل رو دارند.

کسی دانش تخصصی در این زمینه دارد؟

htaccess شما مشکل داره. محتویاتش را اینجا قرار دهید. یکی هم محتویات فایل tag.php

لینک به ارسال

من به راهنمایی اقای ماجد عمل کردم. اسم htaccess رو عوض کردم و بعد داخل قسمت پیوند یکتا دکمه ذخیره را زدم ولی باز هم مشکل حل نشد.

الان محتویات htaccess را در دوحالت قبل و بعد از تغییر نام ( یعنی htaccess قبلی و جدید ) رو میذارم. در هر دو حالت مشکل حل نشد.

فبل از تغییر

<Files "wp-login.php">

AuthGroupFile /dev/null

AuthType Basic

AuthUserFile /home2/javanehs/domains/javanehsaz.ir/.htpasswd/public_html/wp-admin/.htpasswd

AuthName "Member's Area"

require valid-user

AuthType Basic

</Files>

# BEGIN W3TC Browser Cache

<IfModule mod_deflate.c>

<IfModule mod_headers.c>

Header append Vary User-Agent env=!dont-vary

</IfModule>

AddOutputFilterByType DEFLATE text/css text/x-component application/x-javascript application/javascript text/javascript text/x-js text/html text/richtext image/svg+xml text/plain text/xsd text/xsl text/xml image/x-icon application/json

<IfModule mod_mime.c>

# DEFLATE by extension

AddOutputFilter DEFLATE js css htm html xml

</IfModule>

</IfModule>

# END W3TC Browser Cache

# BEGIN W3TC Page Cache core

<IfModule mod_rewrite.c>

RewriteEngine On

RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP:Accept-Encoding} gzip

RewriteRule .* - [E=W3TC_ENC:_gzip]

RewriteCond %{REQUEST_METHOD} !=POST

RewriteCond %{QUERY_STRING} =""

RewriteCond %{REQUEST_URI} \/$

RewriteCond %{HTTP_COOKIE} !(comment_author|wp\-postpass|w3tc_logged_out|wordpress_logged_in|wptouch_switch_toggle) [NC]

RewriteCond "%{DOCUMENT_ROOT}/wp-content/cache/page_enhanced/%{HTTP_HOST}/%{REQUEST_URI}/_index.html%{ENV:W3TC_ENC}" -f

RewriteRule .* "/wp-content/cache/page_enhanced/%{HTTP_HOST}/%{REQUEST_URI}/_index.html%{ENV:W3TC_ENC}" [L]

</IfModule>

# END W3TC Page Cache core

# BEGIN WordPress

<IfModule mod_rewrite.c>

RewriteEngine On

RewriteBase /

RewriteRule ^index\.php$ - [L]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d

RewriteRule . /index.php [L]

</IfModule>

# END WordPress

SetEnv PHP_INI_SCAN_DIR javanehs/javanehsaz.ir

بعد از تغییر نام و ذخیره مجدد

# BEGIN WordPress

<IfModule mod_rewrite.c>

RewriteEngine On

RewriteBase /

RewriteRule ^index\.php$ - [L]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d

RewriteRule . /index.php [L]

</IfModule>

# END WordPress

در مورد tag هم چیزی به چشمم نخورد . معمولا در کدام پوشه هست؟ ادرسش چجوریه؟

لینک به ارسال

وقتی کدها را می خواهید داخل صفحه اینجا بگذارید یک تب سبز رنگ با نام " مخصوص BB code " هست از اون استفاده کنید. تا بهتر و منظمتر دیده شود.

پوسته را نگاه کنید. wp-content/themes/

الان هر آدرس اشتباهی که در سایت شما میزنیم به صفحه اول ریدایرکت میشه.

لینک به ارسال

من همه بوشه ها رو گشتم ولی خبری از tag.php. نبود !!!!

میگم نکنه زیر سر robotباشه. البته من تا الاندهیچ کاری باهاش نداشتم.هیچکدوم از دوتا سایت با

یکی از پوسته های خود وردپرس را امتحان کنید. اگر دوباره همون مشکل را داشتید مشکل از وردپرس شماست. وارد قسمت مدیریت شوید و دوباره نصب کنید.

لینک به ارسال

شما در قسمت پیوند یکتای وردپرس یا افزونه سو چه تغییراتی اعمال کردید ؟

لینک به ارسال

بالاخره حل شد :D

اقای ماجد حلال زاده ای. اتفاقا الان داشتم با خودم می گفتم که شما یک سوال پرسیدی و رفتی . که همین الان پیام دادید!

برای اینکه دیگران این مشکل براشون پیش نیاد توضیح میدم که مشکل من چی بود و چطوری حل شد.

مشکل: تمام برچسب ها به ارور 404 بر می خوردند و باز نمی شدند.

راه حل: در قسمت پیوندهای یکتا با بررسی هایی که با راهنمایی دوستان صورت گرفت، گزینه های پایین صفحه ( یعنی مبنای دسته و مبنای برچسب) گزینه ی topics تایپ شده بود.

با خالی گذاشتن مبنی دسته و مبنای پست، مشکل بنده حل شد ;)

در اخر از راهنمایی تمام دوستان کمال و جمال تشکر رو دارم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...