رفتن به مطلب

h1 های سایتم رو برداشتم کلا قالبم خراب شد کدوما رو بردارم ؟

mosafere_0911

پست های پیشنهاد شده

h1 های سایتم رو برداشتم کلا قالبم خراب شد کدوما رو بردارم ؟

سلام من کل اچ 1 ها رو برداشتم ولی قالبم به هم ریخت کدوما رو باید بردارم ؟

؟کلا 12 تا بود

تو این های قالبم اچ 1 هست میشه یه نگا بندازید بگید کدوما روباید بردارم؟

ممنون

index.php

single.php

style.css

لینک به ارسال

در هر کدام از فایل ها یک برچسب h1 وجود دارد اما چون در حلقه قرار گرفته است مطابق مطالب شما برچسب های h1 نیز افزایش می یابند زیرا عناوین مطالب شما در این برچسب قرار گرفته اند.کافیست برچسب های h1 را در دو فایل index و single به h2 تغییر دهید...#

لینک به ارسال

کدهاتون بیش از این حرف ها ایراد داره

نگه قالبتون header.php نداره که کدهاش توی index سایته؟

فکر کنم بهتره کل قالب را بگذارید یکی از دوستان که فرصت داره ئدستی به سر و گوشش بکشه

لینک به ارسال

این قالبم تو رو خدا یکی نگا بکنه

ممنون میشم

http://s1.picofile.c...soolfa.zip.html

مشتری نداشت؟

لطفا به کدهات دیگه دست نزن من قالب رو دانلود کردم الان نزدیک به بیهوشی ام و تا 2 بعد از ظهر هم سر کارم فردا وقتی برگشتم می شینم پاش و امنیدوارم تا شب تحویلت بدم

لینک به ارسال

یک دنیا ازت ممنونم

soosoolfa.zip

قبل از دانلود حتما بخوانید

1. به قالب قبلی دست نزنید این فایل را پس از آن زیپ به آدرس wp-content/themes در هاست خود منتقل کنید وارد پیشخوان شده و از طریق منوی نمایش قالبی را که عکس و نام سایت شما را دارد انتخاب کنید

2. در صفحه اول و در جای تبلیغات پیوند راهنما است طبق دستور راهنما و بدون دستکاری کدها عمل کنید تا تبلیغات ها در جای خود بنشینند

3. لطفا شخصا اقدام به دستکاری کدها ننمایید

4- ابزارک برای قالب شما تعریف شده و اکنون 5 ستون برای ابزارک دارید که توضیح آنها در فایل راهنما هست از این 5 ابزارک برای کدهای تبلیغ و امکانات و آمارگیر ها استفاده کنید

5- هروقت به فایل راهنما احتیاج داشتید باکسی را که به ستون یکی از ابزارک ها اضافه کرده اید بردارید در صفحه اصلی سایت پیوند فایل راهنما را مشاهده خواهید کرد

لینک به ارسال

سلام شرمنده من این قالبو فعال کردم این ارورها رو داد.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/soosoolf/public_html/wp-content/themes/soosoolfa/functions.php:1) in /home/soosoolf/public_html/wp-content/plugins/post-views/post-views.php on line 114

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/soosoolf/public_html/wp-content/themes/soosoolfa/functions.php:1) in /home/soosoolf/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 881

در ضمن بی نهایت ازتون ممنونم . این کاری که شما کردید رو هیچ کسی برام نکرده بود :wub:

لینک به ارسال

post-336-0-81993900-1344190278_thumb.jpg

اینها ارور پلاگ اینه مربوط به پلاگ اینه post view

اول پلاگ اینها را غیر فعال کنید بعد قالب را عوض کنید قالب شما در حال حاضر هیچ اروری ندارد

اگر قبلا ارورهایی را نمی دیدید چون تگ <?php wp_footer();?> در قالبتون وجود نداشت که ارورها لود بشند ولی احتمالا اکثر افزونه هاتون هم مشکل دارند و بهتره همه چی رو به صورت ارجینال و از سایت رسمی وردپرس دوباره بگیرید و نصب کنید

لینک به ارسال

سلام.من الان میخوام تبلیغات بزارم تو سایتم .من یه فایل دارم به نام shop که قبلا تو این میزاشتم یعنی قبل معرفی ابزارک به قالبم.الان یکی دیگه اضافه شده به نام sidebar1 و یه ستون کناری یک که تو کنترل پنلم حالا من این کد تبلیغات رو توی کدوم باید بزارم ؟

و اینکه چیکار باید بکنم که این تبلیغات تو ادامه مطلب نیاد . و یا تبلیغات ادامه مطلب فرق کنه؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

شما فقط از طریق پیشخوان نمایش ابزارک ها برو ستون کناری 1 تبلیغات وسط سایته و 2 و 3 دو طرف چپ و راست و 4 جایی که برای امکانات خالی مونده بود تو هر کدوم خواستی بگذاری یک باکس متن الان باید تو شون باشه بفغل اسمشون کلیک کنی باز می شند و کدها را می بینی اگر می خواهی این تبلیغ هم در ادامه باقی باشه بعد از اون کدها اضافه کن اگر می خوای جایگزین شه اون کدها رو کپی کن روی نت پد و اصلاحشون کن

به هر دلیلی اگر کدها آسیب دید یا پاک شد زیر جعبه ی متن یک جا نوشته حذف روش کلیک کن بعد صفحه ی اول سایتت رو رفرش کن پیوند راهنما جای تبلیغات دیده می شه روش کلیک کن و کدهای اصلی رو دوباره کپی کن و ...

لینک به ارسال

الان من میخوام این کدها رو بزارم تو وسط یعنی SIDEBAR 1

<script type="text/javascript" src="http://http://www.mihanstore.net/partner/show_ads.php?ads_type=random_static_post_short&ref=5744" ></script>

میرم از همونجایی که گفتین از پیشخوان... خب میزارم ولی هیچی نمیاد

. واینکه تو اون فایل های 1 2 3 4 5 که یه جا نوشتین از فایل راهنما کد ها را اینجا بزارید ...اونا رو چیکار باید کنم دست بزنم یا همونجوری بمونن؟

لینک به ارسال

چون کش رو فعال کردید فعلا از روی کش می خونه احتمالا تا 12 شب مگر اینکه به صورت دستی غیر فعالش کنید و کش ها را هم پاک کنید که دوباره کش بسازه برای اینکار باید از پیشخوان تنظیمات نام افزونه کش را پیدا کنید و روش کلیک کنید و برای دیزیبل به روز رسانی کنید و با دگمه ی دیلیت آل کش کش ها را پاک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...