رفتن به مطلب

فرم ساز + کد رهگیری + پرینت نهایی

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان

توی فروم گشتم ولی اینی که میخوام پیدا نکردم

می خوام این افزونه در پایان ثبت نام و تکمیل فرم، در نهایت کد رهگیری و پرینت فرم نهایی رو بده.

هم اکنون از contact form 7 و contact form DB استفاده می کنم. نمی دونم آیا میشه به افزونه دومی یه قسمت جهت پرینت برای پرکننده فرم درست کرد یا نه

البته افزونه ninja رو هم که جناب پارسا قرار داده بود دیدم

ممنون

لینک به ارسال

افزونه ای با مشخصاتی که گفتید به صورت رایگان ندیدم اگر دوستان دیگه هم سراغ نداشتند فکر کنم بهتره در بخش خرید تایپیک بزنید چون اغلب اینگونه افزونه ها بر اساس نیاز سایتها و به صورت اختصاصی نوشته می شود

لینک به ارسال

من سراغ دارم نسخه شما دست من هست :)

با افتخار معرفی می کنم چون سه ماه دود چراغ خوردم تا پیداش کردم افزونه Visual Form Builder

توی بخش نصب افزونه بزنی میاد

- فارسی ساپورت می کنه

- پرینت هم می ده

- گزارش هم برات ایمیل می کنه

- چارت قشنگ و منظم و مشتری پسند هم ارائه می کنه

- دروپ دان (با موس می کشی و ول می کنی) فروم های تو در تو هم می توانی بسازی

- کد ره گیری هم می ده

ولی آواز نمی تونه بخونه تا زه کد آنتی اسپم هم داره برا جلوگیری از فرم هایی که شاید اسپم ایجاد بشوند

اگر خوشت اومد بزن کف قشنگرو به افتخار وردپرس که سرور هرچی CMS هست :)

لینک به ارسال

خب به این عکس نگاه کن خودش گویای همه چیز هس. من چون کد نویسی بلد نیستم رفتم برایت یه کد پرینت با یک عکس پیدا کردم اما خودت هر جور بخوای می تونی توی قسمت مربوطه قرار بدی تازه از CSS هم پشتیبانی می کنه می تونی کد های خاص و زیباتری قرار بدی

VB.jpg

شرمنده وتامارک ما هم افتاده زیر این عکس امیدوارم مدیران هدف اصلی من را درک کنند قصد تبلیغ ندارم

اما توضیحش :

روی قسمت A 2 بار کلیک کون خودش سمت چپ پنجره اش را ایجاد می کنه بعد روی مثلث کلیک کن تا مثل شکل من قسمت B باز بشه.

بعد عنوانی که می خواهی این قسمت داشته باشه در بخش C وارد کن و کد اصلی html را در قسمت D بریز و پایینش هم جای css class داره که به سواد من نمی کشه اگر css بلد باشی می تونی به خوبی از این بخش استفاده کنی

اگر این مطلب مشگلت را حل کرد لطفا یه فاتحه برای شادی روح پدر و مادر من بخون متشکرم ازت :)

ویرایش شده توسط دیونه تنها
لینک به ارسال

خب برای آقا فرشاد و دیگر دوستان بگم که اگر به قسمت Enteries اسن افزونه سر بزنید خواهید دید که از بخش بالا می تونید همه فرمهایی که تا به حال ایجاد کرده اید را ببینید.

من برای مثال به فرم "تست" خودم رفتم که 7 نفر آنجا ثبت نام کرده بودند و عکسش را براتون گرفتم در قسمت ID خود برنامه به شما کدی خواهد داد که در واقع همان کد رهگیری هست .

در ضمن شما در بخش بالایی که من گفتم که می توانید از rss ویا کد html هم خودتون برای این کار ایجاد کنید و لذت ببرید :)

vb2.jpg

خوب الان چجوری میشه کد رهگیری ایجاد کرد؟

لینک به ارسال

این ای دی رو میشه تغییر داد؟

مثلا با یه پیشوند 0124 که بشه

01241 و 01242 و 01243 و ...

سلام شایان

بله می شه تغییر داد از css بخشی که برنامه در دسترس قرار می ده شما می توانید استفاده کنید که من متاسفانه css بلد نیستم

لینک به ارسال

این فرم فروشی؟؟

چطوری رایگان کنم؟

و چطوری فارسیش کنم؟؟

فرم ساختم چطوری نمایش بدهم در صفحه سایت؟؟

نه گلم این فروم رایگان هست اما اگر بخوای نسخه pro را تهیه کنی باید سر کیسه را شل کنی و بخری :)

فارسی تایپ کن فارسی می شه . روی هر بخش که می خوای توی فروم نمایش بدی و سئوالی داشته باشی کلیک کن در ستون سمت چپ ایجاد می شه و بعد روی مثلث هر منو که بزنی باز می شه و جای سئوالات انگلیسیش می تونی فارسی بنویسی من تو تاپیک های بالا زدم برای یکی از بچه ها که چی کار کنه از روی اون هم می توانی استفاده کنی

برای نمایشش هم اینکار را انجام بده :

1. فروم را بساز و آن را ذخیره کن (مثلا اسم فرم شما هست امیر)
  2. در قسمت all form لیستی از همه فروم های که ساختی را نمایش می ده که جلوی هر کدوم آی دی را اختصاص داده (مثلا جلوی فروم امیر نوشته 2)
  3. یک برگه بساز به هر اسمی که عشقت می کشه
  4. کد روبرو را داخلش قرار بده : [vfb id=x]
  5. حالا در قسمت "x" همون کدی را که در بخش 2 بهت گفتم را بنویس و برگه را ذخیره کن (طبق مثال بالا باید بنویسی: [vfb id=2])
  6. حالشو بردی فاتحه من یادت نره برای شادی روح پدر و مادرم بخون :)

لینک به ارسال

سلام

ممنون از شما

نه این کاری که شما مطرح فرمودید در خصوص نوشتن کد پرینت در قسمت html موجب میشه که کل صفحه رو + فرم نمایشی پرینت بگیره

ولی من می خوام که پس از زدن دکمه ارسال، فقط فیلدهای ارسالی رو در قالب ساده یا خاص(css) نمایش و پرینت بگیره

البته پیشنهادم اینه که اگه کسی میتونه که کد بنویسه و ارائه بده که بشه باهاش یکی از این کارا رو کرد:

1- پس از زدن دکمه ارسال » بره به صفحه پرینت

2- یه دکمه ارسال + پرینت طراحی و به کدفرم ها اضافه بشه

3- در قسمت html بشه یه کد نوشته که هم ارسال فیلدها به دیتابیس انجام و سپس فیلدها رو بخونه و توی یه صفحه پرینت بده

4- و یا...

لینک به ارسال

سلام

ممنون از شما

نه این کاری که شما مطرح فرمودید در خصوص نوشتن کد پرینت در قسمت html موجب میشه که کل صفحه رو + فرم نمایشی پرینت بگیره

ولی من می خوام که پس از زدن دکمه ارسال، فقط فیلدهای ارسالی رو در قالب ساده یا خاص(css) نمایش و پرینت بگیره

با css فکر کنم بشه این کارو کرد اما متاسفانه قبلا هم من گفتم در زمینه کد و برنامه نویسی من بی سوادم :)

لینک به ارسال

<?php if(isset($_REQUEST['submit'])) {
$value1 = $_REQUEST['value1'];
$value2 = $_REQUEST['value2'];
$value3 = $_REQUEST['value3'];
?>
<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory');?>/print.css" type="text/css">
<table dir="rtl" style="width: 600px">
<tr>
<th>عنوان اول</th>
<td><?php echo $value1;?></td>
</tr>
<tr>
<th>عنوان دوم</th>
<td><?php echo $value2;?></td>
</tr>
<tr>
<th>عنوان سوم</th>
<td><?php echo $value3;?></td>
</tr>
</table>
<?php };?>

لینک به ارسال

نه گلم این فروم رایگان هست اما اگر بخوای نسخه pro را تهیه کنی باید سر کیسه را شل کنی و بخری :)

فارسی تایپ کن فارسی می شه . روی هر بخش که می خوای توی فروم نمایش بدی و سئوالی داشته باشی کلیک کن در ستون سمت چپ ایجاد می شه و بعد روی مثلث هر منو که بزنی باز می شه و جای سئوالات انگلیسیش می تونی فارسی بنویسی من تو تاپیک های بالا زدم برای یکی از بچه ها که چی کار کنه از روی اون هم می توانی استفاده کنی

برای نمایشش هم اینکار را انجام بده :

1. فروم را بساز و آن را ذخیره کن (مثلا اسم فرم شما هست امیر)
  2. در قسمت all form لیستی از همه فروم های که ساختی را نمایش می ده که جلوی هر کدوم آی دی را اختصاص داده (مثلا جلوی فروم امیر نوشته 2)
  3. یک برگه بساز به هر اسمی که عشقت می کشه
  4. کد روبرو را داخلش قرار بده : [vfb id=x]
  5. حالا در قسمت "x" همون کدی را که در بخش 2 بهت گفتم را بنویس و برگه را ذخیره کن (طبق مثال بالا باید بنویسی: [vfb id=2])
  6. حالشو بردی فاتحه من یادت نره برای شادی روح پدر و مادرم بخون :)

مشکل من اینجاست که در ستون سمت راست قسمتاش و کلیک میکنم در قسمت سمت چپ ظاهر نمیشه ؟ فقط لود میکنه اما جایی ظاهر نمیشه

مشکل کجاست؟

هز کاز میکنم منو ها ظاهر نمیشه ؟ چی مانع آن میشود؟

لینک به ارسال

استاد به من کمک

<?php if(isset($_REQUEST['submit'])) {
$value1 = $_REQUEST['value1'];
$value2 = $_REQUEST['value2'];
$value3 = $_REQUEST['value3'];
?>
<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory');?>/print.css" type="text/css">
<table dir="rtl" style="width: 600px">
<tr>
<th>عنوان اول</th>
<td><?php echo $value1;?></td>
</tr>
<tr>
<th>عنوان دوم</th>
<td><?php echo $value2;?></td>
</tr>
<tr>
<th>عنوان سوم</th>
<td><?php echo $value3;?></td>
</tr>
</table>
<?php };?>

استاد بهم کمک کن اینجا چه موردی داره؟؟

رو دکمه ها کلیک میکنم چیزی باز نمیکنه که پرش کنم

داستان چیست؟

لینک به ارسال

مشکل من اینجاست که در ستون سمت راست قسمتاش و کلیک میکنم در قسمت سمت چپ ظاهر نمیشه ؟ فقط لود میکنه اما جایی ظاهر نمیشه

مشکل کجاست؟

هز کاز میکنم منو ها ظاهر نمیشه ؟ چی مانع آن میشود؟

استاد به من کمک

استاد بهم کمک کن اینجا چه موردی داره؟؟

رو دکمه ها کلیک میکنم چیزی باز نمیکنه که پرش کنم

داستان چیست؟

وردپرس شما چه ورژنی هست ؟ از چه php دارید استفاده می کنید ؟

لینک به ارسال

کدی که من گذاشتم اکشن فرم است و دکمه ای ندارد که بخواهد چیزی را باز کند

نشنی آنلاین بگذارید من متوجه دکمه ای که روش کلیک کنیم و باز بشود تا تغییری بدهیم نمی شوم

لینک به ارسال

کدی که من گذاشتم اکشن فرم است و دکمه ای ندارد که بخواهد چیزی را باز کند

نشنی آنلاین بگذارید من متوجه دکمه ای که روش کلیک کنیم و باز بشود تا تغییری بدهیم نمی شوم

استاد با این افزونه ای که تو این تاپیک معرفی کردن

وردپرس جدید را نصب کردم

وقتی پلاگین را نصب می کنم

داخل فضا که باید فرم ها را درست کنم

در من سمت راست فیلد ها است وقتی روی آنها کلیک میکنم در سمت چپ چیزی ظاهر نمی شود مشکل من این است

درباره این کدی هم که دادید

چطوری باید ازش استفاده کنم؟؟

استاد با این افزونه ای که تو این تاپیک معرفی کردن

وردپرس جدید را نصب کردم

وقتی پلاگین را نصب می کنم

داخل فضا که باید فرم ها را درست کنم

در من سمت راست فیلد ها است وقتی روی آنها کلیک میکنم در سمت چپ چیزی ظاهر نمی شود مشکل من این است

درباره این کدی هم که دادید

چطوری باید ازش استفاده کنم؟؟

کلا پلاگین یا کدی که خودم داشته باشم که یک فرم بشود بسازیم بعد از این صفحه پرینتی در صفحه سایت بده مثل سایت های فروشگاهی که اطلاعات و نشون میده بعد بخواهیم پرداخت کنیم از این چیزا و این که کد رهگیری بده مثلا تیکت ها

که طرف بتونه دنبال کنه که پس از تایید مدیر حالا پرداخت کنه یا هر چیز دیگری

ممنون در این زمینه سخن بگید

لینک به ارسال

من سراغ دارم نسخه شما دست من هست :)

با افتخار معرفی می کنم چون سه ماه دود چراغ خوردم تا پیداش کردم افزونه Visual Form Builder

توی بخش نصب افزونه بزنی میاد

- فارسی ساپورت می کنه

- پرینت هم می ده

- گزارش هم برات ایمیل می کنه

- چارت قشنگ و منظم و مشتری پسند هم ارائه می کنه

- دروپ دان (با موس می کشی و ول می کنی) فروم های تو در تو هم می توانی بسازی

- کد ره گیری هم می ده

ولی آواز نمی تونه بخونه تا زه کد آنتی اسپم هم داره برا جلوگیری از فرم هایی که شاید اسپم ایجاد بشوند

اگر خوشت اومد بزن کف قشنگرو به افتخار وردپرس که سرور هرچی CMS هست :)

دوست عزیز با این افزونه میشه کارای زیر رو هم انجام داد

1- ساخت فرمهایی مثل نام و نام خانوادگی-شماره همراه-ایمیل-رشته تحصیلی-محل سکونت-و از همه مهمتر انتخاب گزینه هایی مثل رشته نرم افزار.رشته هنر...(این مورد بصورتی باشه که تیک بخوره و کاربر بتونه در این زمینه دریافت اطلاعات داشته باشه)

2- منقضی کردن کاربر بعد از 6 ماه بصورت خودکار

اگرم افزونه ای میشناسید که میتونه اینطور عمل کنه معرفی کنید

لینک به ارسال

از کجا می توانم تنظیم کنم که فایلهای آپلودی فقط به ایمیل من ارسال شوند و در هاست ذخیره نشوند ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز با این افزونه میشه کارای زیر رو هم انجام داد

1- ساخت فرمهایی مثل نام و نام خانوادگی-شماره همراه-ایمیل-رشته تحصیلی-محل سکونت-و از همه مهمتر انتخاب گزینه هایی مثل رشته نرم افزار.رشته هنر...(این مورد بصورتی باشه که تیک بخوره و کاربر بتونه در این زمینه دریافت اطلاعات داشته باشه)

2- منقضی کردن کاربر بعد از 6 ماه بصورت خودکار

اگرم افزونه ای میشناسید که میتونه اینطور عمل کنه معرفی کنید

دوست عزیز مشکل من با همین افزونه است دیگه

سمت راست و وقتی کلیک میکنم در سمت چپ هیچی ظاهر نمیشه که اطلاعات و وارد کنم

مشکل کجاست ؟؟؟

لینک به ارسال

از کجا می توانم تنظیم کنم که فایلهای آپلودی فقط به ایمیل من ارسال شوند و در هاست ذخیره نشوند ؟

دوست من سلام

شما این قسمت ها را وقتی که می خواهید برای اولین بار یک فرم بسازید از شما می پرسد :

Add New Form

Create a form

Name the form

Required. This name is used for admin purposes. Your Name or Company

Required. This is who your emails will come from. Reply-To E-mail

Required. Replies to your email will go here.

Tip: for best results, use an email that exists on this domain. E-mail Subject

Optional (for now) - you can change this later E-mail To

Optional (for now) - you can change this later

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...