رفتن به مطلب

مشکل بعد از نصب افزونه wp ftp media library

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من برای اینکه تصاویر رو به هاست دانلودم انتقال بدم افزونه wp ftp media library رو نصب کردم ولی نتونستم تنظیماتش رو به خوبی انجام بدم و کار نکرد به همین دلیل پاکش کردم

حالا لینک تصاویر سایتم همه تغییر پیدا کرده و هیچ تصویری رو نشون نمیده

برای برگشت به حالت قبلی چیکار باید بکنم؟

خیلی واجبه لطفا راهنمایی بفرمایید

ممنون

لینک به ارسال

قسمت هایی از لینک که به آدرس جدید پیدا کرده رو میتونید با این افزونه به آدرس قبلی تغییر بدید.

در کل کار این افزونه اینه که تو دیتابیس دنبال یک کلمه ، جمله و ... که شما بهش بدید میگرده و اونو با کلمه ای که میخواهید جایگزین میکنه.

لینک به ارسال

آدرسها چه تغییری داشته؟

اگر با افزونه wp ftp media library تغییر دادید. نصب کنید و دوباره تغییر دهید

یا با افزونه search and replace

بهتره ابتدا از دیتابیس بکاپ بگیرید

لینک به ارسال

افزونه wp ftp media library رو نصب کردم و تغییر دادم تو تنظیماتش ولی لینکها تغییر پیدا نکردن

مثل قبل مونده

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

با سلام خدمت همه دوستان و اونایی که این مشکل رو دارن:)

من هم این مشکلو داشتم متاسفانه .اون افزونه کلا بدرد نخور بود:) برادر این نرم افزارم درستش نمیکنه.یه روش خوب میگم برو همین کارو فقط بکن:) اول برو صفحه اصلی و یه تصویر  که باز نمیشه رو اول ادرسش رو بردار مثل ادرس زیر :

ftp.dl.sooxno.ir که مال من اینجور خراب بود.بعد برو به هاستت و بعد برو به قسمت phpmy admin و بعدش کلمه که دیتابیستو باز کردی کنار(سمت چپ) صفحه دیتابیستو انتخاب کن و بازش کن و تیبل wp-option رو پیدا کن(از قسمت چپ صفحه) و بعدش روش کلیک کن تا یه لیست از تیبل ها توی وسط صفحه ظاهر بشه بعد برو به پایین ترین قسمت صفحه و یه کلمه  Headers every هست که جلوش نوشته30 ، تو اونو بکن 1000 تا همه تیبل ها نشون داده بشن و بعد روی صفحه کلیدت ctrl+F رو فشار بده تا بالای صفحه سمت راست مرورگرت قسمت جست و جو پیدا بشه و بعدش همون ادرس اول تصویر که سه 

سطر بالا تر گفتم رو توش بزن و یه تیبل به نام  upload_url_path  جلوش نوشته میشه و اون رو باید ادیت یا ویرایش کنی و ادرس قسمت تصاویرت رو بنویسی.مثلا من از افزونه hacklog-remote-attachment استفاده میکنم وادرس HTML رو گذاشتم روی uploads و اف تی پی رو گذاشتم روی public_html/uploads و در اون ادرس هم نوشتم dl.sooxno.ir/uploads در این حالت تمام مشکلات بنده حل شد :) اگر این آموزش تقریبا کامل به دردتون خورد و میخواین تشکر کنین خیلی ممنون میشم به وبسایت من سر بزنین و به پستام نظر بدین:) امیدوارم هیچکس مثل امروز من آواره نمونه:) موفق باشید روز بخیر

لینک به ارسال

نیاز به PHPMyAdmin نیست

در آدرس http://domain.tld/wp-admin/options.php گزینه upload_url_path رو ویرایش کنید

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
در در 1/8/2017 at 21:50، bn1376 گفته است :

با سلام خدمت همه دوستان و اونایی که این مشکل رو دارن:)

من هم این مشکلو داشتم متاسفانه .اون افزونه کلا بدرد نخور بود:) برادر این نرم افزارم درستش نمیکنه.یه روش خوب میگم برو همین کارو فقط بکن:) اول برو صفحه اصلی و یه تصویر  که باز نمیشه رو اول ادرسش رو بردار مثل ادرس زیر :

ftp.dl.sooxno.ir که مال من اینجور خراب بود.بعد برو به هاستت و بعد برو به قسمت phpmy admin و بعدش کلمه که دیتابیستو باز کردی کنار(سمت چپ) صفحه دیتابیستو انتخاب کن و بازش کن و تیبل wp-option رو پیدا کن(از قسمت چپ صفحه) و بعدش روش کلیک کن تا یه لیست از تیبل ها توی وسط صفحه ظاهر بشه بعد برو به پایین ترین قسمت صفحه و یه کلمه  Headers every هست که جلوش نوشته30 ، تو اونو بکن 1000 تا همه تیبل ها نشون داده بشن و بعد روی صفحه کلیدت ctrl+F رو فشار بده تا بالای صفحه سمت راست مرورگرت قسمت جست و جو پیدا بشه و بعدش همون ادرس اول تصویر که سه 

سطر بالا تر گفتم رو توش بزن و یه تیبل به نام  upload_url_path  جلوش نوشته میشه و اون رو باید ادیت یا ویرایش کنی و ادرس قسمت تصاویرت رو بنویسی.مثلا من از افزونه hacklog-remote-attachment استفاده میکنم وادرس HTML رو گذاشتم روی uploads و اف تی پی رو گذاشتم روی public_html/uploads و در اون ادرس هم نوشتم dl.sooxno.ir/uploads در این حالت تمام مشکلات بنده حل شد :) اگر این آموزش تقریبا کامل به دردتون خورد و میخواین تشکر کنین خیلی ممنون میشم به وبسایت من سر بزنین و به پستام نظر بدین:) امیدوارم هیچکس مثل امروز من آواره نمونه:) موفق باشید روز بخیر

سلام   متوجه نشدم  . از افزونه hacklog-remote-attachment استفاده می کنم به هاست دانلودم وصله ولی آپلود نمی کنه.  باید چکار کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...