رفتن به مطلب

تغییر در چینش منو های بغل برای زیر وبلاگ ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام واحترام دوستان افزونه ای یا راهی وجود دارد که منو های سمت راست پنل مدیریت کاربران رو خودمون ترتیبشو درست کنیم یه افزونه هست که در حالت عادی این امکانو برای یک سایت ایجاد میکنه ولی من میخوام بدونم در شبکه این چیز هست که من رو یه وبسایت درست کنم رو همه اعمال بشه

لینک به ارسال

بله ممنون پارسا جان در کل این موضوع یه جوریه که واقعا نمیدونم چه طور سوالشو مطرح کنم چه برسه جستجو برای همین اینجا دستو پا شکسشته گفتم ممنون موضوع رو مطالعه میکنم اگر به نتیجه نرسیدم مزاحم می شم :)

لینک به ارسال

ممنون پارسا جان ولی اصلا ربطی به موضوع من نداره نمیدونم با این افزونه کار کردید یا نه Admin Menu Editor ببینید من خودم با استفاده از این افزونه منو ها رو جا به جا میکنم اسمشونو عوض میکنم حتی آیکونشونو هم میتونم عوض کنم من یه همچین کاری میخوام بکنم . ببینید مشکل بزرگی که هست اینه که وردپرس شبکه به علت افزونه ها و هر چیز دیگه که باعث میشه امکانات وردپرس رو بیشتر کنه باعث شلوغی پیش خوان میشه و خوب این برای یه کاربری که وارد پیش خوان میشه زیاد جالب نیست یه دفه یه محیطی شلوغ میبینه و سریع میبنده صفحه رو میره برای همین تصمیم گرفتم کاری کنم که حداقلا خودم بتونم این منو ها رو بچینم مثا افزونه Admin Menu Editor

ولی اغین افزونه بدرد وردپرس معمولی میخوره .

لینک به ارسال

یکی از مشکلات بزرگ من حل شد که همین بود با همین افزونه

Admin Menu Editor

به هدفم رسیدم در قسمت تغیرات این افزونه بخشی برای وردپرس شبکه هم بود که با تنظیم مشکل بر طرف شد :)

لینک به ارسال

با سلام واحترام مثل حالت قبله نصب کنید رو وردپرس شبکه بعد وارد پیشخوان بشوید و به تنظیمات این افزونه بروید یگه همه چی واضح می باشد :)

لینک به ارسال

ببخشید من این افزونه رو نصب کردم..تنظیماتش هم رفتم.

اما من میخوام با یه تنظیم ، همه وبلاگ های شبکه منو هاشون به اون ترتیبی که من میخوام باشه...و قسمت تنظیمات برای هر وبلاگ نباشه.یعنی تنظیمات منو ها رو از طریق سایت اصلی برای همه وبلاگ ها قرار بدیم...

چطور میتنونم این کار رو بکنم؟

لینک به ارسال

خدااااااااااااااااااااا من فکر میکردم خودم خیلی طنبل هستم آقا محمد شما که از حد هم رد کردی D:

کاملا معلومه تو تنظیمات همه چیز ;)

این تصویر تنظیمات خودم

post-3404-0-91337100-1390926768_thumb.pn

لینک به ارسال

:D اها...من اصن قسمت تنظیمات این افزونه رو ندیدم..فکر کردم منظورتون از تنظیمات اون قسمتی هست که منو ها رو حذف یا جا به جا می کنیم :D

ممنون :wub:

لینک به ارسال

دوستان این افزونه رو نصب کردم ، تنظیماتمشم کردم ، درست شد:| اما کاربرا نمیتونن وارد شن.ارور میده که:

You do not have sufficient permissions to access this admin page.

با غیر فعال کردن پلاگین کاربرا میتونن وارد شن

مشکل چیه؟

لینک به ارسال

:دی خوب ببین یه چیز مهم رو از کاربرا گرفتی که این پیغامو میده

داشبورد رو نگرفتی :دی

لینک به ارسال

الان فهمیدم که اسم هر قسمتو تغییر میدم ، این ارور میاد.

وقتی افزونه رو پاک و دوباره نصب می کنم و تنظیمات اولیه است هیچ مشکل ینیست و به محض اینکه اسم قسمتی رو تغییر میدم، این اتفاق می افته( هر قسمتی...) .

لینک به ارسال

ببین امکان نداره اسم ها رو کلا تغییر دادم و همچینین چینش رو

post-3404-0-32646800-1391063642_thumb.pn

لینک به ارسال

بله اسم ها هم بعد از سیو تنظیمات تغییر می کنه...اما کاربر نمیتونه وارد شه و اون ارورو میبینه

لینک به ارسال

ولی برای من این طور نیست عجیبه :huh:

فکر کنم با یه افزونه سازگار نیست این کار

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...