رفتن به مطلب

عدم دسترسی به ( هاست )

پست های پیشنهاد شده

خوب همیشه وقتی به مشکلی بر می خوریم یک راه حلی از تو هاست براش پیدا میشه .

خوب الان من دوتا سایت روی یک هاست دارم و بعد از تغییر در edit tag

کلا نتنها داشبورد ورد پرس هر دوتا سایتم از کار افتاده ، بلکه حتی نمی تونم وارد هاستم بشم.

فکر کنم این اخری دیگه کلکم رو کنده باشه !!!

کسی چیزی راه حلی داره که من بدون دسترسی به داشبورد ورد پرس و بدون همچنین دریافت ارور زیر هنگام ورود به هاست چه کار می توانم بکنم.

فلان فقط دارم دعا می کنم دعا کنم!

ارور هنگام ورود به هاست:

Your connection has timed out

Details

No input given before connect_timeout reached

لینک به ارسال

با تشکر از پیگیریتون.

ای خطا رو وقتی میگیرم که یوزر و پس رو برای ورو به هاست وارد میکنم و بعد از یکی دو دقیقه این خطا رو میده.

در ور پرس هم یک مشکل با بی بی پرس داشتم ولی متاسفانه اینجا هم مطرح کردم و حل نشد برای بی بی پرس فارسی رو پاکش کردم.

در هاست رفته بودم داخل فایل edit .tags.php و مطالبش رو کپی کرم ولی تغییری ندادم. از وقتی اومم بیرون از هاست بعد از این کپی کردن دیگه نتونستم وارد هاست بشم.

الان دوتا سایت دارم روری هاست. از هیچ راهی هم دسترسی ندارم.

اگر کسی بتونه کمکم کنه واقعا ممنونش میشم.

ویرایش شده توسط ali_reza
لینک به ارسال

به مدیر سرور اطلاع بدید تا بررسی کنه

احتمالا از سمت هاست هست

لینک به ارسال

اقا مرتضی اخرین چیزی که بهم گفتن این بوده

ظاهرا پورتهای پنل اکانت در شبگه اینترنت شما مسدود شده است.

لطفا به منظور بررسی بیشتر دستورات زیر را اجرا و نتیجه را ارسال بفرمایید

telnet 144.........

telnet 144......

ممکن است مشکل استفاده از پراکسی باشد.

بجای نقطه ادرس هاست سایت بود که باز هم time out می داد.

منم اصلا نفهمیدم این telnet رو چه جوری باید انجام بدم.

اگر شما حرفه ای ها هم راه حلی نداشته باشید، دیگه یواش یواش باید بترسم ...

در هر صورت فلان جوابی نگرفتم.

لینک به ارسال

خوب دوست عزیز منظور مدیریت سرور شما این بوده که مشکل ماله اینترنت شماست و درسترسی شما از طرف اینترنت شما محدود شده برای همین منظور شما باید یه telnet به پورت هاست بزنید تا این بلوکه رفع بشه نحوه telnet زدن به این صورت هست وارد start شده و run را بزنید یا از دکمه میانبر پنجره و r استفاده کنید در run کلمه command prompt را تایپ کنید تا خط فرمان اجرا بشه حالا اینجا باید telnet رو انجام بدید به این صورت

telnet hostname portnum

شماره پورت نام هاست تل نت

در اين دستور به‌جای hostname شماره ip و يا نام سايت را وارد می‌کنيد و به‌جای portnum شماره پورت و يا معادل آن از جدول. مثلا برای تلنت کردن به پورت ۱۳ که ساعت و تاريخ را به‌دست می‌دهد در کامپيوتری به‌ اسم www.iums.ac.ir مي‌نويسيد:

telnet iums.ac.ir 13

telnet iums.ac.ir daytime

هر دو اين دستورات معادل هم هستند.

حال شما نحوه تلنت کردن را یاد گرفتید کافیه از اون کد که مدیرهاست به شما داده برای تلنت استفاده کنید .

در صورتی که بازم مشکلی بود می تونی توی گوگل در مورد تلنت تحقیق کنی و بیشتر آشنا بشی

موفق و پیروز باشی

لینک به ارسال

اول تشکر از تمام پیگیری هایی که شما دوستان عزیز انجام دادید.

دوم:

من از سیستمهای دیگری هم اینکار روو تست کردم. یعنی از روی گوشی که با wifi به همون مودم کامپیوترم وصل بود تست کردم ولی باز نشد. حال نمی دونم این قضیه telnet که مطرح شد برای همون هست یا نه؟

سوم:

مشکل من الان حل شده . البته هیچ کاری انجام ندادم . خودش حل شده !!! نمی دونم شایدم یکی از شما دوستان از راه دور وردی چیزی خوندید که حل شده!!!

چهارم:

از اونجایی که دوست ندارم این مشکل دوباره پیش بیاد ، و این پست هم خوبه که یک نکته اموزشی برای همه داشته باشه، اگر کسی می دونه میتونه توضیح بده که اصلا چرا این مشکل برای ورد پرس پیش اومده و چجوری میشه از تکرارش جلوگیری کرد؟

تا بماند برای آیندگان

در هرصورت از مرامی که در پاسخ به این تاپیک به خرج داد بسیار سپاسگذارم.

از صمیم قلب امیدوارم سایت همه ی شما خوبان به رتبه ی زیر 100 ایران برسه. که با این مرامتون شایستگیش رو دارید.

خیلی احساسیش کردم دیگه اشکم در اومد :D

ویرایش شده توسط ali_reza
لینک به ارسال

دوست عزیز این مشکل فقط از اینترنت هستش

من هم خودم این مشکلو 1 هفته ای داشتم برای ورود به پیشخوان حتماً باید از 1 پروکسی استفاده میکردم . اما الان دیگه خودش درست شده

زیاد نگران این موضوع نباش وردپرست هیچ ایرادی نداره

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام من هم نمیتونم وارد کنترل پنل مدیریت شم

لینکی که همیشه وارد میشدم رو هرچی میزنم چیزی نمیاره :|

چطوری باید برم تو سایتم ؟؟ این دستکاری تو هاست رو میترسم انجام بدم اخه بلد نیستم :(

لینک به ارسال

سلام من هم نمیتونم وارد کنترل پنل مدیریت شم

لینکی که همیشه وارد میشدم رو هرچی میزنم چیزی نمیاره :|

چطوری باید برم تو سایتم ؟؟ این دستکاری تو هاست رو میترسم انجام بدم اخه بلد نیستم :(

من هم خودم این مشکلو 1 هفته ای داشتم برای ورود به پیشخوان حتماً باید از 1 پروکسی استفاده میکردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...