رفتن به مطلب

بالا نیومدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من قبلا یه سایت داشتم که نزدیک 500-600 تا پست توش زده بودم به خاطر یه سری مشکلات جمعش کردم.الان بعد از مدتی دوباره میخوام راه اندازی کنم.ولی مشکلی که هست اینه:من دیتابیس رو ایمپورت کردم ولی سایت دیگه بالا نمیاد !

www.azar-hack.ir

مشکل چیه ؟

لینک به ارسال

آدرسش

www.azar-hack.ir درسته؟

الان توی صفحه ی ایندکس شما

<iframe name="I1" src="http://icana.ir" width="1" height="1"></iframe>

لود می شه که این کد رو در ابعاد یک در یک چرا دارید

شما مطالبتون پر از فایل های مشکوکه یا تلاش می کنید دیگران را هک کنید یا هکتون کردند

لینک به ارسال

سلام.

راستش من بعد از این که اینجا پست دادم خودم این مسلئه رو دیدم. من وقتی از داخل هاست فایل ایندکس رو باز میکنم چیزی جز این کد نمیبینم :

<?php
/**
* Front to the WordPress application. This file doesn't do anything, but loads
* wp-blog-header.php which does and tells WordPress to load the theme.
*
* @package WordPress
*/
/**
* Tells WordPress to load the WordPress theme and output it.
*
* @var bool
*/
define('WP_USE_THEMES', true);
/** Loads the WordPress Environment and Template */
require('./wp-blog-header.php');
?>

ولی وقتی سایت رو باز میکنم و به سورس صفحه نگا میکنم کدی که شما گذاشتین رو میبینم !!!!!!!!!

من وردپرس رو از سایت codex دانلود کردم سایت معتبریه دوبار هم پاک کردم و از اول نصب کردم.ولی نشد.....

من احتمال میدم از دیتابیس باشه ! یه سوال دیگه دارم داخل دیتابیسم توی جدول پست ها یه ستون هست به نام gid که دامین رو ثبت میکنه چون دامین قلی من یه چیز دیگه بوده و دمین فعلی من یه چیز دیگه. باعث مشکل نمیشه که ؟ ربطی به این موضوع نداره‌؟

لینک به ارسال

این صفحه ای که شما می بینید صفحه ی ایندکس قالب شماست نه ایندکس روت سایت

به آدرس

wp-content/themes/نام قالبتون /

برید اگر فایلی با نام index.html داشتید (چه در روت چه در قالب) پاکش کنید و الا کدهای فایل indrx.php در پوشه ی قالب رو چک کنید

و اینکه این کدها (که یکی هم نیست) ممکنه در دیتابیستون ساکن باشند

برای امتحان اگر از تست های قبلی نتیجه ای نگرفتید از طریق کنترل پنل سایت یک دیتابیس جدید بسازید و مشخصاتش را وارد wp-config.php کنید اگر مشکل ادامه داشت به قالبتون نفوذ شده و اگر نه دیتابیستون آلودست

من احتمال میدم از دیتابیس باشه ! یه سوال دیگه دارم داخل دیتابیسم توی جدول پست ها یه ستون هست به نام gid که دامین رو ثبت میکنه چون دامین قلی من یه چیز دیگه بوده و دمین فعلی من یه چیز دیگه. باعث مشکل نمیشه که ؟ ربطی به این موضوع نداره‌؟

نه الان در خوندن آدرس مشکل نداره من چند صفحه از سایتتون رو چک کردم کدهابه نظرم هدفمند می آن مخصوصا که فعالیت سایتتون هم در زمینه ی هکه و احتمالا فایل های زیادی رابرای فراخوانی هکرها و نفوذشون دارید

لینک به ارسال

سلام.

من اول هر چی قالب داشتم پاک کردم. بعد تست کردم دیدم همونجوریه !!!!

بعد امدم یه دیتابیس ساختم اطلاعاتش رو به کانفیگ دادم بعد که سایت رو باز کردم گفت باید نصب کنی ! نصب کردم دوباره همونطوری شد !

حالا سوال اینجاست که اگه مشکل از قالب بود من هموشو پاک کردم چرا درست نشد ؟

اگه مشکل از دیتابس بود من یه دیتابیس جدید(خالی) ساختم بعد وردپرس رو نصب کردم خودش یه سری تیبل درست کرد بازم درست نشدددددددددددددددد.

الان چیکار کنم ؟

صفحات دیگه رو هم ببینید همشون اینطورین

http://azar-hack.ir/wp-content/

ویرایش شده توسط M0TRIX
لینک به ارسال

سلام.

دوستان مشکل حل شد !

فقط الان یه مشکل دیگه ای هست ! فونت رو نمیخونه ! الان مشکل فونت از دیتابیسه یا باید پلاگین فارسی نصب کنم ؟ البته کنترل پنل فارسیه قالب هم فارسیه

لینک به ارسال

این کالکشن در بهم ریختن فونت ها تون تاثیر نداره اگر جداول در حالت لاتین ذخیره سازی را انجام بدن کل فونت ها به صورت علامت سئوال خواهند بود فونت های شما توی صفحه با انکدینگ درست فراخوانی نمی شوند فایل header.php را برای

<meta http-equiv="Content-Type" content="<?php bloginfo('html_type') ?>; charset=<?php bloginfo('charset') ?>" />

چک کنید و کد را به

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />

تبدیل کنید البته این مسئله با مشکل اصلیتون مرتبط نیست مسئله شما به نظر من هنوز پابرجاست درسته که کدهایی که قبلا ساخته شده بود الان پاک شدند ولی کدی که سازنده بود بعیده پاک شده باشه مگر اینکه از یک پوشه برگه ی index.html را پیدا کرده باشید که در این صورت کل مشکل مربوط به اون برگه بوده

لینک به ارسال

یک پست تازه ایجاد کنید با یک متن ازمایشی اگر مشکل نداشت پست های قبلی از دست رفته اند

لینک به ارسال

یک دیبتابیس جدید بسازید و وردپرس را مجدد نصب کنید نام کاربری خود را از ادمین تغییر دهید به نامی که قبلا استفاده نکرده باشید و همینطور ایمیلتون رو از طریق

Operations کالکشن را روی utf8_persian_ci قرار بدید و بعد دو باره از نسخه اصلی بک آپ دیتابیس را آپلود کنید

اگر فونت ها باز هم مشکل داشت مشکل بر می گردد به هاست قبلی و اینکه کلمات در انکدینگ اشتباه ذخیره شدند و برای بازیابی چنین اطلاعاتی باید با یکی از موسسات ریکاوری اطلاعات تماس بگیرید (اگر براتون ارزشمند هستند) البته 90% احتمال می دم مشکلتون با این طریق حل بشه

نکته اگر در ریختن دیتابیس ارور داد باید مسیری دیگه رو برید که شرحش از عملش سخت تره اگر نتونستید بفزرمایید من انجامش می دم

لینک به ارسال

قبل از انجام عملیات بالا این رو هم تست کنید.

ببینید توی بخش مدیریت، قسمت همه نوشته ها، اونجا فونت درست هست یا بهم ریخته.

اگر بهم ریخته بود عملیاتی که امیان عزیز گفتن رو انجام بدید.

اگر درست بود ، از نوشته ها برون بری بکنید و بعد در یک وردپرس جدید درون ریزی کنید.

لینک به ارسال

دوست عزیز من دیتابیستون رو با دقت دیدم متاسفانه این نسخه نسخه ی معیوبیه و حتی بعیده جدولهاش کامل باشند

شما اگر نسخه اولیه را که از دیتابیس قبلی گرفته اید پیدا کنید ممکن است بشود کاری کرد و الا کار خیلی دشواری می شود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...