رفتن به مطلب

افزودن وب سرویس به افزونه wp-sms

پست های پیشنهاد شده

سلام، بررسی کنید ببینید soap برروی سرورشما فعال است یا نه. اگر نبود از میزبانی خود بخواهید که آنرا فعال کند.

QUFORM نمیدونم چی هست. اگر افزونه وردپرسی باشه، بله امکان پذیر است.

بله دوست عزیز این SOAP هم فعال هست

لینک به ارسال

مقدار آپشن wp_webservice را از طریق پایگاه داده خالی کنید و سپس به برگه وب سرویس مراجعه کنید.

بله QUFORM افزونه خیلی قدرتمند فرم سازی هست نمونه فرمی که با این افزونه ساخته شده توی آدرس زیر هست

یادداشت شد تا در نسخه بعدی اضافه شود.

البته اگر در افزونه hook تعریف شده باشد.

لینک به ارسال

مقدار آپشن wp_webservice را از طریق پایگاه داده خالی کنید و سپس به برگه وب سرویس مراجعه کنید.

یادداشت شد تا در نسخه بعدی اضافه شود.

البته اگر در افزونه hook تعریف شده باشد.

توی دیتا بیس این

wp_webservice وجود نداره و اینکه من اگه بخوام مستقیم از دیتا بیس تنظیمات نام کاربری ،رمز عبور و شماره سرویس پیامک را ذخیره کنم از چه جدول و ستون های استفاده کنم

کل جداولی که در حال حاظر وجود داره به شرح زیر هست

_commentmeta

_comments

_icl_content_status

_icl_core_status

_icl_flags

_icl_languages

_icl_languages_translations

_icl_locale_map

_icl_message_status

_icl_node

_icl_reminders

_icl_strings

_icl_string_positions

_icl_string_status

_icl_string_translations

_icl_translate

_icl_translate_job

_icl_translations

_icl_translation_status

_iphorm_forms

_iphorm_form_entries

_iphorm_form_entry_data

_links

_options

_postmeta

_posts

_statistics_useronline

_statistics_visit

_statistics_visitor

_terms

_term_relationships

_term_taxonomy

_usermeta

_users

_wprc_cached_requests

_wprc_extensions

_wprc_extension_types

_wprc_repositories

_wprc_repositories_relationships

ویرایش شده توسط mojtabam67
لینک به ارسال

آپشن ها در جدول _options ذخیره میشن.

سلام پیداشون کردم و مقادیر نام کاربری و رمز عبور و شماره سامانه را به صورت دستی به دیتا بیس وارد کردم اما الان اعتبار را نشون نمیده و قسمت ارسال پیام هم چیزی نمایش نمیده و چراغ Active , Deactive اصلا نمایش داده نمی شه

نظرتون در این باره چیه و باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال

سلام پیداشون کردم و مقادیر نام کاربری و رمز عبور و شماره سامانه را به صورت دستی به دیتا بیس وارد کردم اما الان اعتبار را نشون نمیده و قسمت ارسال پیام هم چیزی نمایش نمیده و چراغ Active , Deactive اصلا نمایش داده نمی شه

نظرتون در این باره چیه و باید چیکار کنم؟

وقتی جدول wp_options رو انتخاب کردید در سربرگ Search در فیلد option_name نام wp_webservice را وارد و جستجو نمائید و سپس بعد از دریافت نتیجه، مقدار ردیف آن را خالی کنید.

لینک به ارسال

وقتی جدول wp_options رو انتخاب کردید در سربرگ Search در فیلد option_name نام wp_webservice را وارد و جستجو نمائید و سپس بعد از دریافت نتیجه، مقدار ردیف آن را خالی کنید.

الان از قسمت پیشنهاد مطلب از طریق پیام کوتاه کار میکنه اما بخوام یه متن را بنویسم و ارسال کنم نمیشه !یعنی قسمت ارسال پیامک هیچی نمایش نمیده اینو باید چیکار کنم الان؟

لینک به ارسال

درود.اول از همه خسته نباشید می گم به شما.

یه مشکلی هست.نمیشه قالب رو با این افزونه ست کرد.ساختار ابزارک ها رو هر جور در نظر بگیری بهم می ریزه قالب.یا قالب کلا بهم می ریزه یا تو در تو میشه منوهای سایدبار.

مثلا من اینو برا قالب خودم در نظر گرفتم.

if ( function_exists('register_sidebar') )
register_sidebar(array(
'name' => 'Right',
'before_widget' => '<div class="wig-up">',
'before_title' => '<h3>',
'after_title' => '</h3></div><div class="side-body">',
'after_widget' => '</div>',
));

هر جور تغییر بدم بهم می ریزه با همه جور قالب دیگه ای هم تست کردم کلا مشکل داره.من نمی دونم دوستان تاحالا چه جوری تو سایتاشون این افزونه رو نشون می دادن!

لینک به ارسال

سلام،

درود.اول از همه خسته نباشید می گم به شما.

یه مشکلی هست.نمیشه قالب رو با این افزونه ست کرد.ساختار ابزارک ها رو هر جور در نظر بگیری بهم می ریزه قالب.یا قالب کلا بهم می ریزه یا تو در تو میشه منوهای سایدبار.

مثلا من اینو برا قالب خودم در نظر گرفتم.

if ( function_exists('register_sidebar') )
register_sidebar(array(
'name' => 'Right',
'before_widget' => '<div class="wig-up">',
'before_title' => '<h3>',
'after_title' => '</h3></div><div class="side-body">',
'after_widget' => '</div>',
));

هر جور تغییر بدم بهم می ریزه با همه جور قالب دیگه ای هم تست کردم کلا مشکل داره.من نمی دونم دوستان تاحالا چه جوری تو سایتاشون این افزونه رو نشون می دادن!

اگر تاًمل بفرمائید در نسخه های بعدی ابزارک پیشرفته و کلاس widget به افزونه اضافه خواهد شد.

الان از قسمت پیشنهاد مطلب از طریق پیام کوتاه کار میکنه اما بخوام یه متن را بنویسم و ارسال کنم نمیشه !یعنی قسمت ارسال پیامک هیچی نمایش نمیده اینو باید چیکار کنم الان؟

نام وب سرویس شما چیست؟

لینک به ارسال

نام وب سرویس من spsdsms هست

چنین وب سرویسی توسط ما اضافه نشده است! از همان کسی که این وب سرویس را اضافه کرده بپرسید تا مشکل را حل کند.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

با سلام بنده افزونهwp-smsرا نصب کرم به روز رسانی کردم به صورت فارسی شد و تمام تنظیمات انجام دادم ودر پیام رسان عضو هستم و شماره اختصاصی خریداری کردم وهمه گذینه ها فعال هست چکار کنم مشکلم رفع بشه وپیام کوتاه برای بنده به عنوان خبرنامه یا ووکامرسی و...بیاد ممنون اگر جواب بدید. اگر امکان داره به ایمیل هم اطلاع رسانی کنید shahrood.ghaem@yahoo.com

لینک به ارسال

با سلام بنده افزونهwp-smsرا نصب کرم به روز رسانی کردم به صورت فارسی شد و تمام تنظیمات انجام دادم ودر پیام رسان عضو هستم و شماره اختصاصی خریداری کردم وهمه گذینه ها فعال هست چکار کنم مشکلم رفع بشه وپیام کوتاه برای بنده به عنوان خبرنامه یا ووکامرسی و...بیاد ممنون اگر جواب بدید. اگر امکان داره به ایمیل هم اطلاع رسانی کنید shahrood.ghaem@yahoo.com

بهتره مشکلتان را یکبار مطرح کنید!

در تایپیک قبلی پاسخ داده شد.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام دوستان

میشه پنل payamakgostar.ir رو هم به این افزونه اضافه کنید؟

با ایمیلم در تماس باشید.

لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...

سلام خدمت اساتید محترم

آقا راهی نداره بشه صفحه وب سرویس WSDL این 2 تا سایت رو پیدا کرد ؟

0098sms.com

rastinsms.com

خداییش مثلا 0098sms واقعا سرویساش خوبه هزینه الکی تمدید سالیانه و ازین حرفا هم نداره حالا من ایمیلی زدم اگر بهم دادن مشخصات اینارو به شما هم خبر میدم ، اگر اجازه بدید برای خودم که کلاس 0098 رو اضافه میکنم به شما هم بدم فایل های کلاس رو تو افزونه خوبتون اضافشون کنید

آقا مصطفی عزیز درضمن پوزش هم میخوام حقیقت قیمت یکم برای من مقدور نیست

آقا اگر هم دارین آدرس وب سرویس رو یک نفر دیگه پایه شه نصف هزینه رو قبول کنه بنده باقیشو میدم چون حیفه این 0098sms نباشه تو لیست

در آخر ممنون بابت زحماتی که روی افزونه خوبت کشیدی مصطفی جان ایشالا امثال بعضی از سایت ها نیان این رو هم بفروشن به اسم خودشون !!!!

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

آقا مصطفی عزیز درضمن پوزش هم میخوام حقیقت قیمت یکم برای من مقدور نیست

معمولاً برای اضافه کردن وب سرویس، خود مسئولین سامانه پیامکی اقدام میکنند تا اگر هزینه ای هم داشته باشه اونها پرداخت کنند :)

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
در 5 ساعت قبل، abolsnz گفته است :

سلام آقای صوفی میخواستم این افزونهWP-SMS  که بسته حرفه ایش موجود شده وبسته حرفه ایش متصل میشه به ووکامرس و قصد خریدش رو داشتم،ولی جایی واسه خریدش پیدا نکردم؟

سلام

چرا از خود افزونه هایی که خود سایت ارائه دهنده پیامک در دسترس قرار میده استفاده نمیکنید ؟ از کدوم سایت پنل پیامک گرفتید ؟ افزونه برای ووکامرس ندارند ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...