• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
alirezach

دانلود پوسته فارسی Hueman

19 پست در این موضوع قرار دارد

Screenshot-_Fa.jpg

امکانات زیاد، مناسب برای وبلاگ و مجله واکنش‌گرا با رزولیشن بالا. Hueman برای کسانی منتشر شده‌است که عاشق نوشتن هستند و به طراحی و کاربرپسند بودن وبسایت هم اعتقاد دارند.

از آخرین باری که یک‌آزاداندیش پوسته‌ای رو فارسی‌سازی و در اختیار کاربران قرار داد زمان زیادی گذشته‌است. برای این نوشته پوسته‌ای زیبا،‌واکنش‌گرا، ساده، با سئوی بالا، سبک و شیک رو برای اشتراک‌گذاری انتخاب کرده است. پوسته‌ی hueman که توسطalxmedia ساخته و پرداخته شده‌است.

پوسته‌ای واکنش‌گرا که از دو سایدبار (با امکان حذف هرکدام) به صورت ساخته شده‌است که در رزولیشن‌های پایین تصویر آنها محفی می‌شوند. (برای تست این گزینه، می‌توانید با فشاردادند کلید ترکیبی ctrl++ صفحه مرورگر را بزرگ نمایید )

این پوسته تحت لیسانس GPL و WTFPL به صورت صددرصد رایگان برای استفاده و ویرایش طراحی شده‌است. شما می‌توانید پروژه human را در گیت‌هاب دنبال کنید.

hueman-preview.jpg

گوشه‌ای ازویژگی این پوسته را با هم می‌خوانیم؛

رزولیشن واقعی ۱۰۰ درصدی

کیفیت فوق العاده‌ی نمایشگرهای رتینا و دستگاه‌های دیگر. بدون هیچگونه بزرگنمایی!!

گزینه‌های ویرایشگر زیاد

تغییرات بدون محدودیت رنگ‌ها در پوسته. منوی بالا، سربرگ، پانویس و پس‌زمینه در یک ثانیه.

فرا واکنش‌گرا (Responsive)

این پوسته چه در رزولیشن‌های بالا و HD و چه در تلفن‌های همراه به بهترین شکل نمایش داده می‌شود.

سایدبار منعطف

تنظیم ۰-۲ سایدبار سمت چپ، راست یا یکی برای طرفین. تمامی‌برگه‌ها، نوشته‌‌ها و انتخاب حالت یکتای استاندارد وردپرس.

تغییر سایز سایدبار

در حالت پیش‌فرض سایدبار اصلی ۳۰۰px و سایدبار دوم ۲۲۰px می‌باشد اما این امکان قابل تغییر می‌باشد.

۰-۴ ابزارک بخش پانویس

به تعداد لازم، برای پانویس‌تون بخش ابزارک بسازید. تعداد ۳ تا برای تمامی‌دستگاه‌ها، مناسب می‌باشد.

پوسته‌ای بدون تصویر

با کمک فونت FontAwesome، سی‌اس‌اس و فلت مدرن شما، این پوسته در زمان بازآوری بین ۱تا۳ تصویر در مجموع استفاده می‌شود.

شمارنده شبکه‌های اجتماعی

با یکجاسازی sharrre در این پوسته، شما با دکمه‌های اشتراک گذاری با کیفیت بالا می‌توانید تعداد اشتراک‌های نوشته‌هایتان را در شبکه‌های اجتماعی می‌بینید. البته اگر علاقه‌ای ندارید،‌آن را غیرفعال کنید.

عرض وبسایت رو تنظیم کنید

سایزی را برای عرض وبسایت‌تان انتخاب کنید. ۱۰۲۴ تا ۱۶۰۰ قابل تغییر می‌باشد.

نوشته‌های مرتبط و نوشته قبل و بعدی

بخش نوشته‌های مرتبط همراه با تصویر انگشت‌نمای آن به همراه بخش نوشته‌های پیشین و پسین

بخش‌های ابزارک نامحدود بسازید

هیچ محدودیتی برای ساخت سایدبار ندارید. شما می‌توانید آنها را در برگه‌ها، نوشته‌ها و هر بخش از وبسایت که علاقه داشتید، اضافه کنید.

اسلایدر نوشته‌های ویژه

نمایش پست‌های آخر یا ویژه با تصاویر بزرگتر در بالای وبلاگ. این تعداد بین ۰-۱۰ متغیر می‌باشد.

حالت نوشته

راه‌حلی آسان برای نمایش ویدئو، صدا، تصویر، گالری، پیام‌های مناسبتی، لینک و … . این پوسته از ده فرمت پشتیبانی می‌کند.

پیوند به شبکه‌های اجتماعی

راه‌حلی آسان برای نمایش آدرس شبکه‌های اجتماعی در سربرگ و پانویس. شما می‌توانید از ۳۷۰ ایکن، با هر رنگی که علاقه داشتید، استفاده کنید.

حالت Boxed

اگر وبسایت‌های عریض علاقه ندارید، این بخش برای شما می‌باشد. قالب اصلی‌تان را محدود کنید.

hueman-default-820x461.jpg

امکانات دیگر؛

بخش تنظیمات پوسته

بخشی با امکانات فوق‌العاده برای سفارشی‌سازی هر چه بیشتر پوسته

سئوی خوب

این پوسته برای موتورهای جست‌و‌جوگر بهینه‌سازی شده‌است و بهترین نتیجه را برای وبسایت شما به همراه می‌آورد.

پشتیبانی محلی‌سازی

البته این مورد قبلاً حل شده‌است. icon_smile.gif

کدنویسی رک و راست

ساختار کدنویسی این پوسته بر پایه خود وردپرس، ساده و کار با آن راحت می‌باشد. بدون هیچ لایه و پیچ تو در تویی.

ابزارک‌های سفارشی

به راحتی ویدئوهای واکنش‌گرا، تب محتوا، آخرین نوشته‌ها و … به سایدبارتان اضافه کنید.

لوگوی سفارشی خودتان را آپلود کنید

تنها با چند کلیک، لوگوی خودتان را آپلود کنید یا از متن معمولی استفاده کنید.

سفارشی‌سازی پوسته

تغییرات ریز و درشت روی این پوسته راحت و مجاز می‌باشد.

پشتیبانی از تمامی‌مرورگرها

سازگار با آخرین نسخه مرورگرهای مدرن – فایرفوکس، کروم، سافاری، اُپرا و اینترنت‌اکسپلورر ۸ یا ۹+.

فریم‌ورک Option Tree

یکجاسازی کامل با افزونه optionTree، که افزونه‌ای رایگان برای تنظیمات و تغییرات پوسته. راه‌حلی آسان برای سفارشی‌سازی و اصلاح پوسته.

برای دانلود این پوسته زیبا از لینک زیر کمک بگیرید:

hueman.zip

ویرایش شده در توسط NESTED
جهت پایداری بیشتر در انجمن ضمیمه شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پوسته خوبی هست.

خودم می خواستم این رو فارسی کنم ولی وقت نداشتم.

پیوست در انجمن فراموش نشود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پوسته خوبی هست.

خودم می خواستم این رو فارسی کنم ولی وقت نداشتم.

پیوست در انجمن فراموش نشود.

ممنون.

لینکِ دانلود مستقیم هست و فقط برای آمار دانلود، لینک به پیوند اصلی داده‌ شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قوانین انجمن هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قوانین انجمن هست.

انشاالله سری های بعد بهش توجه می‌کنم،

یا اگه یه بخش منظم توی سایت قرار بگیره که با آمار مشخص بشه فهمید و بازخورداش رو دونست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ممنون

این پوسته فقط یه تغییر کوچیک کنه حله.

اونم اینه که پستهای صفحه اصلیش کنار هم نیاد و زیر هم باشه (مثل دانلودها).

تو تنظیماتش چنین چیزی داره؟

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خیلی پوسته زیبایی هستش :)

اگه مشکلی نیست با درج لینک سایتتون تو سایتم قرار میدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خیلی پوسته زیبایی هستش :)

اگه مشکلی نیست با درج لینک سایتتون تو سایتم قرار میدم.

پوسته رایگان و تحت لیسانس GPL کار شده، اگه ذکر منبع کنید که باعث خوشحالیمون هم میشوید :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ممنون

این پوسته فقط یه تغییر کوچیک کنه حله.

اونم اینه که پستهای صفحه اصلیش کنار هم نیاد و زیر هم باشه (مثل دانلودها).

تو تنظیماتش چنین چیزی داره؟

ممنون

شرمنده که پاسخ سوالتون یه مدت طول کشید،

نه این گزینه وجود ندارد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ضمن تشکر. برای اینکه اون فلش رو به پایین کنار منوی افقی کمی فاصله بگیره از تیتر ها داخل خط 457 و برای صفت content این رو درج کنید:

.nav > li > a:after {
content: "\00a0 ";
float: none;
font-size: 14px;
margin-left: 6px;
}

post-1106-0-27594900-1394900481_thumb.pn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

صفحات آرشیو این پوسته چجوری طراحی شده؟

مثلا یه کدی فقط در دسته بندی نمایش داده بشه

قدیما tag.php داشتن.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خسته نباشید پوسته ی بسیار مناسبی برای آموزش عربی هست به خاطر فونت بسیار مناسبش. از شما خیلی ممنونم که مشکل منو حل کردید. داشتم از پیدا کردن پوسته با یک فونت خوب نا امید می شدم.

پوسته هایی با این فونت یا فونت b roay اگه امکان داره بسازید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چند تا سوال داشتم :

1- عکس های مطالبم توی صفحه اول نشون نمی ده

2- میخوام مطالب را یکی یکی نشون بده نه در هر ردیف دوتا

3- می خوام هدر بزارم

4- این قالب اندازه ماینتور خودش بزرگ و کوچک میشه؟ مشکلی برای نوشته ها و عکس ها بوجود نمیاره؟

فعلا همین ها به ذهنم رسید

سایتمم ithyper.ir است

با سپاس

ویرایش شده در توسط lord_theone

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک سوال دیگر

چگونه می تونم قالب رو ببرم توی Dreamware بتئنم کدعاشئ ببینم و صفحه گرافیکی که همزمان بدونم دارم چه قسمت هایی رو تغییر بدم اگر با دریم ویر نمیشود برنامه یا راه حل دیگری هم هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.ممنونم.عالیه.

فقط ی مشکلی دارم باهاش ان هم این که اونجا که نوشته "دنبال کنید:" هیچ کدوم از آیکون های شبکه های اجتماعی که از طریق تنظیمات قالب فعال و وارد کردم نشون داده نمیشه.

دلیلش چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط farhadlee
      سلام دوستان بنده تازه وردپرس فارسی رو نصب کردم و هنوز تغییرات خاصی توش ایجاد نکرده ام ولی نمی دونم چرا در قسمت تنظیمات با این دو تا ارور مواجه میشم؟!
      البته بلافاصله بعد از نصب هم همین ارور موجوده و به این خاطر نیست که مثلا پست جدید و غیره بهش اضافه کرده ام.
      لطفا راهنمایی کنید با ورد پرس انگلیسی هم همین ارور رو میده ولی به جای دو تا جدول موجود در تصویر اونجا فقط یک جدوله !

• توسط فردین
      سلام دوستان
      دوستان لطفا به داد من برسید
      من قالبی گرفتم که توش تبلیغ سایت دیگه ای هست و هر جایی رو گشتم نتونستم پیداش کنم و پاکش کنم
      حتی با افزونه ی String Locator هم سرچ کردم پیداش نکردم .
      ولی تو قسمت inspect میاد ولی نمیدونم کودوم فایل قالب هست 
      این رو هم اضافه کنم وقتی وارد پنل مدیریت میشم این کدا دیگه نمیاد ولی خارج که میشم هست
      یعنی فقط مدیرای سایت نمیبینن بقیه میبینن
      این کد ها باعث توی موبایل فقط این قسمتو نشون بده بعد باید خیلی ببریش راست که سایت بیاد به عکس ها دقت کنید خودتون متوجه میشید
      یکی از کد ها اینه
      <div style="position:absolute;top:0;left:-9999px;">Want create site? Find <a href="http://dlwordpress.com/">Free WordPress Themes</a> and plugins.</div> یکی از کد ها هم اینه 
      <div style="position:absolute;top:0;left:-9999px;">Did you find apk for android? You can find new <a href="https://dlandroid24.com/">Free Android Games</a> and apps.</div> دوستانی من کلافه شدم نمیتونم کد هارو پیدا کنمو حذفشون کنم لطفا کسی اگر میتونه راهنماییم کنه ممنون
      امیدوارم متوجه شده باشید منظورم چی هست
      خواهشا راهی بگید که هر بار خودم بتونم اینو پیدا کنمو پاک کنم چون قالب اپدیت میشه و دوباره این مشکلات هست
      نرم افزای یا چیزی هست بشه مثل inspect کد هارو ویرایش کرد ولی بشه سیوش کرد

• توسط alidoulatyocan
      سلام دوستان.من یه پوسته شبکه اجتماعی میخوام.مواردی رو دیدم.ولی بدردم نخورد.من یه پوسته میخوام شبیه جامعه دوستیابی که کاربرها اشتراک ویژه بگیرن.اگر کسی میشناسه معرفی کنه سپاس.
    • توسط succes
      با سلام خدمت کاربران گرامی
      من تقریبا یک سال پیش یه وردپرس با یک پوسته معتبر خود وردپرس و چند افزونه سبک برای تغییر زبان و ... نصب کرده و تحویل کاربر دادم،
      از اونجایی که هاستینگش هم خودم هستم ، الان چند ماه هست از این یوزر ایمیل های اسپم ارسال میشه ناخواسته ، انگار هک شده و فایل هایی تزریق شده و من فایل هارو شناسایی و پاک میکنم و بعد میبینم یک فایل دیگری در جای دیگر ارسلپال میکنه و این چرخه ادامه داره.
      تمامی رمز های وردپرس ، هاست و ... رو تغییر دادم و اکانت های Email رو هم پاک کرده و با اطلاعات جدید ساختم ولی هنوز مشکل حل نشده و با ایمیل info سایت ارسال ها انجام میشه!
      لطفا راهنمایی کنید من از چه راهی میتونم مشکل رو حل کنم الان چند ماهه که درگیرم کرده و انواع اسکنر هارو هم نصب کردم و کمکم نکرده.

باسلام خداقوت
      بنده سایتی با قالب صحیفه - از یکی از سایت های دانلود رایگان-  راه اندازی کردم. ووکامرس هم نصب کردم
      حالا چند مشکل دارم که واقعا عاصی شدم و هر کار کردم درست نشد و حتی سایتی که قالب رو گرفتم هم جواب درست حسابی ندادن... / ضمنا از چند سایت دیگه هم قالب رو گرفتم ولی باز نشد.
      1. فونت های فارسی موجود در قالب کار نمی کنند؟
      2.در نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اول نمایش درست و ارایشی ندارد؟
      3.تصاویر هم گاهی لود نمی شود؟

سایت مورد نظر: tolidemihan.ir
      باتشکر از پاسخ هایتان...