رفتن به مطلب

نمایش یک دسته خاص در برگه خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان عزیز

از اونجا که نمیخوام آموزش های سایت در صفحه اصلی دیده بشن قصد دارم که مثلا 4 تا از دسته هایی که براشون پست میزاریم در یک برگه خاص که قالب بندی متفاوتی داره به نمایش دربیارم و بقیه در صفحه اصلی باشند.

البته اولش از قسمت تنظیمات خود وردپرس نوشته های تازه رو به یک برگه تغییر دادم که هم صفحه اصلیم به اون برگ تبدیل شد و هم بقیه پست ها.

برای همین میخوام دسته ها جدا باشند از هم و بعضیاشون بهص ورت پیشفرض و بعضیاشون در یک برگه خاص باشند.

افزونه blog in blog رو نصب کردم که اونم دسته ای به قسمت " افزودن نوشته " اضافه نکرد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

ممنون

برای اینکه تو اون برگه فقط برخی از موضوع ها رو نشون بدم و بقیه رو مخفی کنم به چه صورت باید انجام بدم؟

برای مثال دسته های با آیدی 1 , 2 , 3 , 4 رو در اون برگه نشون بده و بقیه دسته نشون داده نشه

لینک به ارسال

ممنون جناب parsa ولی این برای مطالب هست.

من قصد دارم دسته ها رو اینطوری کنم . یعنی تو یک برگه بعضی از دسته ها رو نشون بدم ( منظورم مطالب اون دسته نیست خود دسته ها هستند)

برای مثال کل دسته هایی که ایجاد کردم به اینصورت هستند :

- شامپو

-صابون

- کیسه

- لنگ

:دی

حالا میخوام به این صورت باشه تو اون برگه

- کیسه

- لنگ

ویرایش شده توسط webmaster
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...