رفتن به مطلب

قالب های مختلف برای نوشته ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم بدونم چگونه میشه کاری کرد که نوشته ها هم به سلیقه خدمون بتونیم براش قالب انتخاب کنیم

مثل برگه ها که میشه چند نوع قالب رو براش تعریف کرد البته با کد زیر

/* Template Name: Page */

حالا میخواستم برای نوشته هام یا همون پست هام هم همین کار رو بکنم ممنون میشم کمک کنید واموزشش رو بهم بگید

متشکرم

لینک به ارسال

سلام

من تو فایل single.php کد

<?php get_header(); ?>
<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post();?>
<?php get_template_part( 'content', get_post_format() ); ?>
<?php endwhile;?>
<?php endif ?>
<?php get_footer(); ?>

را گذاشتم و تو فایل content.php کد هایی که تو فایل single.php بود رو گذاشتم .

سوال دیگم اینه که ایا میشه اسم این ساختار ها رو به دلخواه تغییر داد و یا کاری کرد که یک ساختار جدید بسازیم ؟

متشکرم

لینک به ارسال

شما دقیقا چه مرحله ایی رو پیش رفتید که الان سوال می پرسید حلقه پست رو چطور تعریف کنید ؟

لینک به ارسال

سلام

من الان با این روش مشکلی ندارم.

من این روش رو میدونستم و براش صفحه رو هم طراحی کرده بودم ولی مشکل من اینه که من میخواهم یه قالبی با نام دلبخواهی خودم توش طراحی کنم ولی مثلا تو این روش باید حتما مثلا ویدیو رو انتخاب کنی و گزینه هات محدوده من میخواهم خودم اسم براش تعریف کنم مثل برگه که اسم براش انتخاب میکنیم

لینک به ارسال

افزونههایی که معرفی کردم همین کار را می کنند و کدهای ساده ای هم دارند که با خواندن کد افزونه می تونید خودتون با اون کدها یک اکشن برای کارتون در فایل functions.php بسازید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...