رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

به تصویر زیر نگاه بینازید

post-412-0-68470600-1343906956_thumb.jpg

چگونه می توان این مشکل را رفع کرد من برای فراخوانی دسته از کد زیر استفاده کرده ام

<?php the_category( ', ' ) ?>

لینک به ارسال

من فکر کنم فایل های قالب را برای ولید گرفتن آپلود کرده اید اگر اینگونه است اشتباهه چون قالب شما بدون هسته ی وردپرس که سایت نیست برای ولید گرفتن از کدهاتون بعد از لود صفحات از اونها سورس کد بگیرید و ذخیره کنید و آپلود نمایید یا آدرس صفحات را به فیلد مربوطه وارد کنید

لینک به ارسال

من فکر کنم فایل های قالب را برای ولید گرفتن آپلود کرده اید اگر اینگونه است اشتباهه چون قالب شما بدون هسته ی وردپرس که سایت نیست برای ولید گرفتن از کدهاتون بعد از لود صفحات از اونها سورس کد بگیرید و ذخیره کنید و آپلود نمایید یا آدرس صفحات را به فیلد مربوطه وارد کنید

من قالب رو ویرایش کردم و هم اکنون دارم مشکلاتش رو می گیرم این هم یکی از مشکلاتش است.میشه یکم واضحتر بفرمایید؟

لینک به ارسال

قالب به تنهایی هرگز نمی تواند ولید کامل بشود و اگر شد ایراد دارد چوت مثلا ارور بالا به دلیل پیدا نکردن آدرس پیوند دسته هاست در صورتی که این آدرس باید در هسته وردپرس ایجاد شود و اگر به صورت دستی به قالب اضافه کنید تا ولید شود قالب را خراب کرده اید و خاصیت داینامیک بودنش را از بین برده اید برای ساخت سایت ایستاتیک هم که به وردپرس نیازی نیست

معمولا حداقل 5 فایل قالب + نتایج query ها با phpmyadmin و هسته مرکزی وردپرس روی همدیگه می شوند یک صفحه

header.php

sidebar.php

index.php

footer.php

style.css

که بجز style.css هیچکدام به تنهایی نمی توانند ولید باشند این صفحات را برای نداشتن فواصل اضافی و باز نمودن تگ های html وphp و استفاده کافی از jsچک کنید و قالب را نصب کنید بعد از راه اندازی اگر در لوکال فعالش کردید روی صفحه راست کلیک کنید و سورس کد بگیرید سورس کد را در نوتپد ذخیره کنید و برای موتورهای ولید بفرستید و اگر آن لاین است از طریق معرفی آدرس تا query ها که عمده ترین بخش سایت هستند نا دیده گرفته نشوند

بخاطر داشته باشید که بسیاری از کدهای css3 هنوز از نظر w3 بخاطر عدم پشتیبانی ie ولید نیستند ولی وجودشون برای بالا رفتن سرعت لود و سئوی سایت خیلی تاثیرش قوی تر از ولید نبودن css هستش

لینک به ارسال

قالب به تنهایی هرگز نمی تواند ولید کامل بشود و اگر شد ایراد دارد چوت مثلا ارور بالا به دلیل پیدا نکردن آدرس پیوند دسته هاست در صورتی که این آدرس باید در هسته وردپرس ایجاد شود و اگر به صورت دستی به قالب اضافه کنید تا ولید شود قالب را خراب کرده اید و خاصیت داینامیک بودنش را از بین برده اید برای ساخت سایت ایستاتیک هم که به وردپرس نیازی نیست

معمولا حداقل 5 فایل قالب + نتایج query ها با phpmyadmin و هسته مرکزی وردپرس روی همدیگه می شوند یک صفحه

header.php

sidebar.php

index.php

footer.php

style.css

که بجز style.css هیچکدام به تنهایی نمی توانند ولید باشند این صفحات را برای نداشتن فواصل اضافی و باز نمودن تگ های html وphp و استفاده کافی از jsچک کنید و قالب را نصب کنید بعد از راه اندازی اگر در لوکال فعالش کردید روی صفحه راست کلیک کنید و سورس کد بگیرید سورس کد را در نوتپد ذخیره کنید و برای موتورهای ولید بفرستید و اگر آن لاین است از طریق معرفی آدرس تا query ها که عمده ترین بخش سایت هستند نا دیده گرفته نشوند

بخاطر داشته باشید که بسیاری از کدهای css3 هنوز از نظر w3 بخاطر عدم پشتیبانی ie ولید نیستند ولی وجودشون برای بالا رفتن سرعت لود و سئوی سایت خیلی تاثیرش قوی تر از ولید نبودن css هستش

حال من باید چه کنم تا این مشکل برطرف شود؟

لینک به ارسال

حال من باید چه کنم تا این مشکل برطرف شود؟

عرض کردم که بعد از نصب قالب بر روی یک هاست یا از آدرسش ولید بگیرید یا از سورس کدش

و الان این ارور ها مشکل نیستند بلکه تاثیر ناقص بودن برگه اند چون این برگه با وردپرس تکمیل می شود و نه به تنهایی

لینک به ارسال

عرض کردم که بعد از نصب قالب بر روی یک هاست یا از آدرسش ولید بگیرید یا از سورس کدش

و الان این ارور ها مشکل نیستند بلکه تاثیر ناقص بودن برگه اند چون این برگه با وردپرس تکمیل می شود و نه به تنهایی

خوب تاثیر ناقص بودن برگه رو چجوری میشه برطرف کرد؟ با نصب دوباره قالب رفع میشه؟

لینک به ارسال

نه دوست من برگه ای نااقص نیست در برگه کدی هست که می ره از وردپرس سئوالی می کنه و وردپرس از دیتابیس می پرسه و جواب می ده حالا اگر وردپرس نباشه برگه سئوالی می پرسه که هیچ کسی نیست جواب بده به همین خاطر هم شما نمی تونید از یکی از برگه های php قالب ولید بگیرید

اصلا ولید گرفتن مال برگه html هست نه php شما در وردپرس با یک سری آدرس داینامیک سر و کار دارید که پسوندی ندارند

صفحه اول سایت را باز کنید (بعد از ریختن قالب روی سایت) از منوی فایل نمایشگر save as کنید روی هارد دیسک و با پسوند html بعد فایل ذخیره شده را برای ولید بفرستید یا راست کلیک کنید سورس کد بگیرید و کدهای سورس صفحه ی گشوده شده ی سایت را ولید بگیرید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...