• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
solmaz

تیک (Include Unicode Signature (BOM

11 پست در این موضوع قرار دارد

این گزینه در برنامه DreamWeaver هست

در این برنامه نباید انتخاب شود

در NP++ گزینه Encode in UTF-8 without BOM را انتخاب کنید تا کاراکتر اضافه BOM از فایل حذف شود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید من در عنوانی که برای محصولاتم میزارم با این مشکل مواجه میشم که کاراکتر علامت سوال برام میاد

من در انجمن جستجو کردم ولی نتیجه ای نگرفتم مثلا این تایپیک رو اجرا کردم اما جواب نداد

میشه بیشتر راهنمایی کنید؟

ممنونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید من در عنوانی که برای محصولاتم میزارم با این مشکل مواجه میشم که کاراکتر علامت سوال برام میاد

من در انجمن جستجو کردم ولی نتیجه ای نگرفتم مثلا این تایپیک رو اجرا کردم اما جواب نداد

http://forum.wp-pars...__10#entry23178

میشه بیشتر راهنمایی کنید؟

ممنونم

راه حل که گفته شد، مشکل کجاست؟

فایلی که میخواید تغییر بدید رو با notepad ++ باز کنید

از منوی encoding گزینه ی Encode in UTF-8 without BOM رو انتخاب کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید یه چیز دیگه میخاستم بگم

من وقتی گزینه

Encode in UTF-8 without BOM رو انتخاب میکنم و ذخیره میکنم و فایل رو میبندم و دوباره که باز میکنم این گزینه تیک نخورده

مورد اول یعنی

Encode in ANSI تیک خورده

چیکار کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در همون منوی encoding ، روی Convert to UTF-8 without BOM کلیک کنید ، فایل رو save کنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من این کار رو انجام میدم اما درست نمیشه واقعا نمیدونم چیکار کنم لطفا بگید چیکار میشه کرد؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به این شکل ذخیره نمی‌شود؟

مشکلتون چی هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلم اینه که من این تیک رو میزنم و ذخیره میکنم و فایل رو میبندم اما وقتی دوباره باز میکنم این تیک نخورده و گزینه اول تیک خورده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در فایل حروف فارسی یا غیرانگلیسی دارید؟

اگر ندارید اهمیت ندارد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری