• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.

22 پست در این موضوع قرار دارد

Parsi_Font_WPP_.png

در بسیاری از تاپیک ها و سایت ها دیده بودم که کاربران وردپرس از زشت بودن فونت پنل مدیریت این سیستم برای زبان پارسی صحبت می کنند.

تصمیم گرفتم که افزونه ای رو درست کنم تا فونت پنل مدیریت وردپرس تغییر بده.

اولین فکری که به سرم زد این بود که به تک تک خط های فایل های سی اس اس وردپرس font-family اضافه کنم که این کار بسیار وقتگیر و غیر معمول بود و ممکن بود در وردپرس مشکل ایجاد کنه. در این طرح امکان افزودن فقط یک فونت بود و این کار حجم افزونه رو بسیار بالا می برد.

تا این که در این پست ariaieboy عزیز این پیشنهاد رو داد:

http://forum.wp-parsi.com/topic/16489-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3-381-%d8%a2%d9%85%d8%af-%d8%8c-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d9%86%d8%aa%d8%b8%d8%b1-%d9%86%d8%b3%d8%ae%d9%87-%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b3%db%8c-%d9%86%d8%a8%d8%a7%d8%b4%db%8c%d8%af/#entry124828

این پیشنهاد شکل افزونه رو به کلی تغییر داد و افزونه به شکل فعلی در اومد.

اسم افزونه هم که در ابتدا قرار بود ((فونت یکان)) باشه به ((پارسی فونت)) تغییر کرد.

افزونه برای قرار گیری در مخزن وردپرس فرستاده شده و تایید شده و بزودی به صورت رسمی منتشر میشه.

امیدوارم از این افزونه خوشتون بیاد.

ویژگی های افزونه:

- دارای پنل تنظیمات

- حجم کم (تقریبا 90 کیلوبایت)

- قابلیت انتخاب سایز فونت

- انتخاب فونت از فونت های موجود در افزونه

- تغییر فونت پنل مدیریت و ویرایشگرها

- کاربر می تواند نام فونت های دلخواه خود را وارد کند.

- پیش نمایش فونت و اندازه فونت انتخابی

استفاده از افزونه:

* برای استفاده از افزونه کافیست فونت و اندازه فونت مورد نظر خود را انتخاب و دکمه ((ذخیره تغییرات)) را بزنید.

* در صورت تغییر نکردن فونت، صفحه را دوباره بارگذاری کنید.

* اگر باز هم فونت تغییر نکرد یک بار افزونه را حذف و دوباره نصب کنید.

* جاهایی از پنل مدیریت ممکنه فونتش تغییر نکنه. در نسخه ی بعد فونت این بخش ها هم تغییر می کنه.

پیش نمایش:

post-3225-0-09315400-1390824285_thumb.pn

post-3225-0-13151900-1390824386_thumb.pn

دریافت

موفق باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیز لینک مخزن که خرابه گلم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته توی مخزن هنوز نیومده فکر کنم :blink:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لینک دانلود رو یادم رفت بزارم.

اضافه شد.

افزونه تایید شده و بزودی روی مخزن قرار می گیره.

ویرایش شده در توسط Ghaem

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان افزونه اگه کار نکرد اطلاع بدید اگه هم کار کرد اطلاع بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عالی هست و قشنگ اجرا شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خدا خیریت بده... خدمت بزرگی به وردپرس پارسی کردی دوست عزیز :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همون طور که در تاپیک سوالات مطرح کردم هر فونتی مد نظرتون هست اسمش رو بگید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز از من می شنوی به چند زبان مختلف ترجمش کن و فونت های معروف اون زبان رو قرار بده مطمئن باش توی همه زبان ها این مشکل فونت هست اینجوری افزونه کاراییش بیشتر می شود بعدشم می تونید یک بخشی به افزونه اضافه کنید برای فیدبک که هر کسی حتی اگر در این انجمن نبود بتونه نظرش رو در مورد افزونه بفرسته یا فونت های مورد نیازش رو ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز از من می شنوی به چند زبان مختلف ترجمش کن و فونت های معروف اون زبان رو قرار بده مطمئن باش توی همه زبان ها این مشکل فونت هست اینجوری افزونه کاراییش بیشتر می شود بعدشم می تونید یک بخشی به افزونه اضافه کنید برای فیدبک که هر کسی حتی اگر در این انجمن نبود بتونه نظرش رو در مورد افزونه بفرسته یا فونت های مورد نیازش رو ;)

حتما.

چون کلمات زیادی نداره و ساده هم هستند به زبان های مهم ترجمش می کنم و اگه فونت های مهم اون زبان رو پیدا کردم که توی افزونه می زارم اگه هم پیدا نکردم با کسی از کشور مورد نظر مکاتبه می کنم و فونت های اون زبان رو توی افزونه قرار می دم.

در مورد فیدبک هم یک فرم توی افزونه می زارم که کسانی که افزونه رو نصب و از اون استفاده می کنن همون طور که گفتید نظر و نام فونت مورد نظرشون رو بفرستند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در نسخه بعدی روی تغییر فونت جاهایی که فونتشون عوض نشده کار میشه و در نسخه ی بعدش روی ترجمه به زبان های دیگه و فرم فیدبک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه در مخزن وردپرس منتشر شد.

http://wordpress.org/plugins/parsi-font/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان افزونه به نسخه 2 بروز شد. بروزرسانی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این افزونه فشاری بر سرور نمیاره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نمیکنم.

قرار بود آقا مرتضی تست کنن.

من نصبش کردم اما فونت ها هیچ تغییری نکرد

؟

فونت رو از صفحه تنظیمات انتخاب کردید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نمیکنم.

قرار بود آقا مرتضی تست کنن.

فونت رو از صفحه تنظیمات انتخاب کردید؟

بله فونت رو انتخاب کردم اما هیچ اتفاقی نیافتاد در هیچ کجا

ممنونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقای قائم عزیز

این افزونه در مرورگر کروم فونت ها فقط در قسمت ویرایشگر ها شناخته شده و اعمال مشود و در مرورگر موزیلا برعکس فونت های پنل مدیریت فونتش عوض میشه و ویرایشگر ها عوض نمیشه

این افزونه این مشکل رو داره بنده چند جا تست گرفتم

لطفا بررسی بفرمایید

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

post-3225-0-32643600-1392093341_thumb.pn

آقای قائم عزیز

این افزونه در مرورگر کروم فونت ها فقط در قسمت ویرایشگر ها شناخته شده و اعمال مشود و در مرورگر موزیلا برعکس فونت های پنل مدیریت فونتش عوض میشه و ویرایشگر ها عوض نمیشه

لطفا بررسی بفرمایید

با تشکر

در این مورد هم یه فکری می کنم.

ویرایش شده در توسط Ghaem

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دستون درد نکنه خدا اجرتون بده

اگر وقتتون اجازه بده وبتونید درآینده افزونه ای بنویسید که بشه فونت پستها وظاهر سایت هم به دلخواه تغییر داد (مثلا همین

فونت یکان وتعدادی فونت دیگه) خیلی مورد نیاز هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقای قائم عزیز

لطفا بررسی بفرمایید

با تشکر

دوستان افزونه رو حذف و دوباره نصب کنید.

ببینید در مرورگر کروم مشکل حل شده یا نه؟

در ویرایشگر مشکل پابرجاست که بزودی حل میشه.

ویرایش شده در توسط Ghaem

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه 4.0 منتشر شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط sajjadsalehi
      با سلام خدمت دوستان عزیز

سایتم چند روزی با مشکل اساسی مواجه شده با شرکتی که هاست گرفتم تماس گرفتم گفتند: مشکل سایتم را با یک نفر آشنا به الگوریتم وردپرس در میان بزارم
      ارور اینه :

Warning: require(/home2/asramnew/domains/asramnews.com/public_html/wp-includes/pomo/no.php): failed to open stream: No such file or directory in /home2/asramnew/domains/asramnews.com/public_html/wp-settings.php on line 103 Fatal error: require(): Failed opening required '/home2/asramnew/domains/asramnews.com/public_html/wp-includes/pomo/no.php' (include_path='.:/usr/local/php-5.6/lib/php') in /home2/asramnew/domains/asramnews.com/public_html/wp-settings.php on line 103

لطفا اساتید بنده را راهنمایی کنند

با تشکر
    • توسط maryam300
      سلام به دوستان
      چطور می تونم کاری کنم که فقط اعضای خبرنامه پیامکی ام بتونند دانلود کنند و همچنین قسمتی از متن رو مشاهده کنند. و کسانی که عضو نباشند نتونند دانلود کنند یا اون قسمت مشخص براشون مخفی باشه.
      خلاصه دو کار:
      1-دانلود ویژه اعضای خبرنامه پیامکی
      2-مشاهده برخی مطالب ویژه اعضای خبرنامه پیامکی
      مرسی
    • توسط maryam300
      سلام آیا کدی هست که با درج آن در متن نوشته یا برگه، عنوان اون نوشته یا برگه در متنش بیافته. مثلا عنوان برگه "وردپرس" هست. در متن اون برگه نوشته بشه. " سلام <وردپرس> "
    • توسط Feeket
      سلام
      من برای ارسال فاکتور‌های فروشگاه دادم کد نویسی کردن اما یک مشکل دارم و اونم اینه که فرمانی که باید تاریخ روزی که خرید شده رو call بکنه و بذاره توی قسمت مربوطه کار نمی‌کنه متاسفانه، می‌خاستم ببینم این فرمان برگرداندن تاریخ به شمسی تو وردپرس چی هست دقیقن. اگه دوستان دسترسی خواستن بگید تا بدم تا این مشکل رو رفع کنیم، توی این قسمت باید قرار بگیره طبق کد.
      http://feeket.com اگر دوستان خواستند مشاهده کنند.
      <tbody> <tr> <td style="font-size:11px;height:25px;padding:0 15px;font-weight:bold">تاریخ : </td> </tr> <tr> <td style="font-size:11px;height:25px;padding:0 15px;font-weight:bold">شماره پیگیری : </td> <td><?php echo $order->get_order_number();?></td> </tr> <tr> <td style="font-size:11px;height:25px;padding:0 15px;font-weight:bold">کد مشتری : </td> <td><?php echo $order->customer_user; ?></td> </tr> </tbody>  
    • توسط koorosh67
      سلام خسته نباشید من چیدمان سایت رو از طریق آی پی انجام دادم ولی وقتی با دامین سایت رو بالا میارم سایت بهم ریختس و هیچی شبیه اون چیزی نیست که با آی پی سایت رو بالا میارم یه عکس هم از این مشکل گرفتم که لینکشو میذارم براتون ببینید بهتر متوجه میشید و اگه میشه کمکم کنید این مشکل رو حلش کنم

http://s8.picofile.com/file/8286370126/Capture.PNG