رفتن به مطلب

اکسترکت نشدن فایل

پست های پیشنهاد شده

سلام

تو فایل منیجر سی پنل میخوام یه فایل رو اکسترکت کنم این پیام رو میده

xlcfgvhxr34nj80fmnn7.jpg

لطفاً کمک کنید

ویرایش شده توسط yavar99
لینک به ارسال

میگه فایل مورد نظر یافت نشد ....یا به احتمال زیاد پسورد داره .... یه فایل دیگه رو اپلود کنید ببینید اکسترت میشه اگه شد که پس فایلتون مشکل داره ...

لینک به ارسال

برای فایل هایی که حجمشون بالاست معمولا این مشکلات پیش میاد. با ftp آپلود کنید.

لینک به ارسال

فایل زیپ شده مشکل داره پسوند را چک کن ، بعد فایل رو چک کن چند پارتی نباشه ، بعد فایل رو repaire ( تعمیر ) کن ، اگر مشکل حل نشد یه فایل زیپ رو که یقین داری سالمه و حجمش کمه تست کن اگر اون هم ارسال نشد به هاست تیکت بزن اما اگر شد مشکل ماله فایلت هست موفق باشی

لینک به ارسال

من هم فایل رو با زیپ آپ می کنم هم مطمئنم سالمه و هم حجمش کمه و هم کامل و درست آپلود میشه ولی وقتی میخوام اکسترکش کنم ( یعنی از حالت زیپ خارجش کنم و به یک پوشته تبدیلش کنم) اون پیام رو میده.

لینک به ارسال

خوب ببین اطمینان رو ولش کن شما یه فایل دیگه رو اپلود کن ببین اگر مشکل هنوز هم وجود داره با پشتیبان هاست تماس بگیر اگر هم می خوای کارت سریعتر راه بیافته بدون فشرده سازی فایل ها را منتقل کن که نخوای اکسترکت کنی

لینک به ارسال

من هم فایل رو با زیپ آپ می کنم هم مطمئنم سالمه و هم حجمش کمه و هم کامل و درست آپلود میشه ولی وقتی میخوام اکسترکش کنم ( یعنی از حالت زیپ خارجش کنم و به یک پوشته تبدیلش کنم) اون پیام رو میده.

از Fileziela استفاده کن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...