رفتن به مطلب

قالب سایت mapfif.com

پست های پیشنهاد شده

سلام چند روز پیش یه تاپیک ایجاد کردم که دنبال یه قالب بودم که صفحه اولش گوگل مپ باشه و ...

حالا اتفاقی یه سایت پیدا کردم که خیلی شبیه چیزی بود که میخوام

کسی از دوستان میدونه چطوری طراحی شده این قالب یا میشه قالبش رو گیر آوورد

آدرس سایت :

mapfif.com

لینک به ارسال

داخل فوتر سايت ي ادرس هست مال طراح اگه كارهمين ها باشه تون ت پس نيست ! افزونه هست براي اين گوگل مپ !‌ شما اين مپ براي چه كاري ميخواين ؟!‌ اگه فقط ميخواين ي ادرس خودتون روش مشخص كنيد افزونه هست بگيد معرفي كنم !‌

لینک به ارسال

داخل فوتر سايت ي ادرس هست مال طراح اگه كارهمين ها باشه تون ت پس نيست ! افزونه هست براي اين گوگل مپ !‌ شما اين مپ براي چه كاري ميخواين ؟!‌ اگه فقط ميخواين ي ادرس خودتون روش مشخص كنيد افزونه هست بگيد معرفي كنم !‌

بله دیدم تیم طراح قالب رو

راستش تقریبا یه سایت مثل همین سایت قراره طراحی شه که لازم روش آدرس یه سری مکان مشخص رو نمایش بدیم

برای نمایش آدرس خودم نیست

به هر حال متشکر

لینک به ارسال

می تونید با api گوگل کار کنید و طرحتون رو بسازید اموزشش رو بزودی توی انجمن برای وردپرس قرار میدم

یا

لینک 1 لینک 2 (سفارشی کردن نقشه گوگل)

لینک به ارسال

می تونید با api گوگل کار کنید و طرحتون رو بسازید اموزشش رو بزودی توی انجمن برای وردپرس قرار میدم

یا

لینک 1 لینک 2 (سفارشی کردن نقشه گوگل)

خیلی ممنون

قالب Explorable هم هست که می تونه کارتون را راه بندازه

خیلی ممنون عالی بود

فک کنم ساده ترین راهش باشه :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...