• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
سعید شعبانی

مشکل افزونه WP-Post Ratings با EDD

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من از افزونه WP-Post Ratings برای امتیاز دادن کاربرا به نوشته ها استفاده می کنم ولی این افزونه یک مشکل اساسی با سایت من داره.

من از افزونه easy digital downloads هم استفاده می کنم ولی به جای استفاده از پست سفارشی این افزونه از نوشته های پیشفرض وردپرس استافده می کنم و پست سفارشی افزونه را غیر فعال کردم حالا مشکل اینجاست که من داخل قالب کد زیر را قرار دادم

<?php if(function_exists('the_ratings')) { the_ratings(); } ?>

ولی یک مشکل داخل سورس کدهیا این افزونه که به فالب اضافه می شند وجود داره. اون هم اینکه آدرس یکی از اون متا تگ هایی که این افزونه به قالب اضافه می کنه به شکل زیر هست :

<meta content="http://rokesh.ir/downloads/new/" itemprop="url">

همونطور که می بینید اون ادرس برای پست های سفارشی افزونه EDD هست که من می خواهم به جای اون آدرس خود نوشته را قرار بده. قبلا از سازنده افزونه edd هم سوال کرده بودم و گفتند که مشکل از خود افزونه هست ولی به درستی متوجه نشدم که باید چیکار کنم تا درست بشه. حالا از شما عزیزان تقاضا دارم تا راهنماییم کنید

Pippin Williamson :

That is caused by a bug with that plugin. This post I wrote will explain what the exact issue is: http://pippinsplugin...bute-correctly

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در توضیحات که مشکل با دو افزونه نیست

متا در چه صفحه‌ای تولید میشود؟ در صفحه پستهای پیشفرض وردپرس؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله داخل صفحه پست های پیشفرض تولید میشه. یعنی single.php - برای نمونه این مطلب را ببنید.

اگر سورس بخش رتبه بندی را ببنید به شکل زیر هست :

<meta itemprop="name" content="Hermoso" />
<meta itemprop="description" content=" قالب Hermoso از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است و می توان آن را به عنوان یک قالب همه منظوره در نظر گرفت. این پوسته از ساختار نوشته های وردپرس پشتیبانی می کند و برای هر نوع ساختار یک طرح متمایز در نظر می گیرد." />
<meta itemprop="url" content="http://rokesh.ir/downloads/hermoso/" />
<div style="display: none;" itemprop="aggregateRating" itemscope itemtype="http://schema.org/AggregateRating">
<meta itemprop="bestRating" content="5" />
<meta itemprop="ratingValue" content="3" />
<meta itemprop="ratingCount" content="1" />

در حالی که باید اینجوری باشه :

<meta itemprop="name" content="قالب واکنش گرا وردپرس Hermoso" />
<meta itemprop="description" content=" قالب Hermoso از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است و می توان آن را به عنوان یک قالب همه منظوره در نظر گرفت. این پوسته از ساختار نوشته های وردپرس پشتیبانی می کند و برای هر نوع ساختار یک طرح متمایز در نظر می گیرد." />
<meta itemprop="url" content="http://rokesh.ir/wordpress-responsive-theme-hermoso/" />
<div style="display: none;" itemprop="aggregateRating" itemscope itemtype="http://schema.org/AggregateRating">
<meta itemprop="bestRating" content="5" />
<meta itemprop="ratingValue" content="3" />
<meta itemprop="ratingCount" content="1" />

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در افزونه ببینید به چه شکل متا تولید میشود و تغییر تابع نمایش لینک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Amir-s
      با سلام
      افزونه زرین پال یه مشکل داره و این مشکل رو به خودشون گفتم و بعد از برسی گفتن افزونه رو بازنویسی میکنیم اما متاسفانه بعد از یکی دو ما هنوز افزونه جدید رو ننوشتن مشکل اینه که وقتی مشتری به درگاه متصل میشه و از خرید منصرف میشه توی آمار به عنوان لغو شده گزارش داده میشه و درآمد اون خرید ثبت میشه در صورتی که خرید کاملی صورت نگرفته درستش اینه که در این موارد تراکنش ناموفق ثبت بشه و این باعث شده که فروشندگان فکر کنند فروش جدید داشتن و من دارم سرشون کلاه میزارم افزونه رو ضمیمه کردم لطفا راهنمایی بفرمایید یا افزونه رو ویرایش کنید
      با تشکر
      edd-zarinpal.php
    • توسط mhj7373
      با عرض سلام و خسته نباشید
      از وقتی وردپرس رو آپدیت کردم وقتی تو دسته بندی های سایت میرم و مثلا اون دسته بندی چندین صفحه است صفحه اول مشکلی نداره اما از صفحه دوم به بعد خطای 404 میده
      تمام راه حل هایی که توی نت و انجمن ها گفتن تست کردم نشد اما وقتی ساختار یکتا رو روی ساده میزارم حل میشه که بی فایدست و نباید ساختار رو عوض کنم ساختار روی کاستوم است : (/%postname%/%post_id%/) روی نام نوشته هم تغییر دادم باز حل نشد.
      از افزونه edd برای فروش محصولات استفاده می کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط mirmahdijafari
      سلام به همه بزرگواران
      متاسفانه پس از خرید محصولات دانلود در سایت که توسط افزونه edd راه اندازی شده، در بخش تاریخچه خریدهایشان وقتی روی لینک ها کلیک می شود ارور زیر برای خریدار نشان داده می شود.

cURL error 28: Connection timed out after 5000 milliseconds

به تازگی اینطوری شده. خیلی مهمه ممنون میشم راهنمایی کنید.
    • توسط HANNANStd
      در حال حاضر ۱۲ شرکت زیر نظر بانک مرکزی دارای مجوز PSP هستند که ۱۱ تا از آنها ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم می باشند و فقط شرکت الکترونیک کار دماوند تنها دستگاه کارت خوان ارائه میکند.
      از هر بانک و موسسه مالی و اعتباری که درگاه پرداخت اینترنتی اخذ نمایید، از یکی از ۱۱ شرکت مذکور به شما درگاه پرداخت اینترنتی داده میشود که در پلاگیت ماژول همه این ۱۱ شرکت را آماده کرده ایم .
      در حال حاضر درگاه های زیادی از ایزی دیجیتال دانلودز در سطح وب وجود دارد که بررسی ها نشان از کیفیت پایین این درگاه ها میدهد. زیرا در اکثر آنها از SESSION مربوط PHP برای ذخیره سازی متغیر ها استفاده میشود که میزان خطاهای پرداخت را به شدت افزایش میدهد . برنامه نویس ایزی دیجیتال دانلودز در یکی از مقالات خود از بالا بودن میزان خطای پرداخت به علت استفاده از سشن ها یاد کرده است . مشاهده مقاله
      در درگاه های طراحی شده توسط پلاگیت از سشن ها تنها بعنوان ذخیره و رزرو استفاده شده است و از سه لایه برای ذخیره متغیر payment_id جهت استفاده در برگشت از بانک بهره گرفته شده است .
      از دیگر ویژگی های مازاد درگاه های edd پلاگیت میتوان به موارد زیر اشاره کرد.
      ویژگی ها
      امنیت بالای تراکنش ها و کاهش میزان خطا سازگاری با نسخه های قدیم و جدید EDD اضافه کردن واحد پولی تومان حتی برای بخش مدیریت سازگاری با افزونه پارسی دیت برای نمایش فارسی اعداد ذخیره تمام جزییات تراکنش در قسمت یادداشت ها برای پیگیری های بعدی نمایش لوگوی درگاه و متن دلخواه در صفحه پرداخت نمایش کد تراکنش به کاربر تصاویری از محیط افزونه

اضافه کردن واحد پولی تومان حتی برای بخش مدیریت

سازگاری با نسخه های قدیم و جدید EDD
      ن
      مایش لوگوی درگاه و متن دلخواه در صفحه پرداخت

نمایش کد تراکنش به کاربر

خرید افزونه
    • توسط H.Kamrani
      درود
      من میخوام یه تغییر در روند خرید محصول در افزونه ی easy digital downloads انجام بدم. به این صورت که :
      وقتی کاربر به صفحه ی خرید محصول میاد ، اگه قبلا اون محصول رو خریداری کرده ، دیگه لینک خرید بهش نمایش داده نشه و لینک دانلود براش به نمایش در بیاد ؛ در غیر این صورت ، لینک خرید برای کاربر به نمایش در بیاد
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنید برای این کار باید چه کار کنم ؟
      آیا هوک خاصی برای این کار میشناسید که بهم معرفی کنید ؟

فقط لطفا یه کم زودتر ؛ ممنون