رفتن به مطلب

انتقال انجمن

پست های پیشنهاد شده

سلام.

با توجه به نرم افزار های زیادی که در رابطه با ایجاد فروم وجود دارند و هر کردوم هم یک نقصی دارند. یک سوال پیش میاد.

اگر الان یک فرومی رو با نرم افزاری مثل بی بی راه اندازی کنیم و بعد از یکی دو سال تصمیم به تغییر نرف افزار بدیم، تکلیف چی میشه، کل مطالب پاک میشند؟

بصورت خلاصه : تغییر نرم افزار انجمن باعث از بین رفتن انجم و پست های داخلش نمیشه؟

این سوالیه که فکر کنم به درد خیالی ها بخوره.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام.

با توجه به نرم افزار های زیادی که در رابطه با ایجاد فروم وجود دارند و هر کردوم هم یک نقصی دارند. یک سوال پیش میاد.

اگر الان یک فرومی رو با نرم افزاری مثل بی بی راه اندازی کنیم و بعد از یکی دو سال تصمیم به تغییر نرف افزار بدیم، تکلیف چی میشه، کل مطالب پاک میشند؟

بصورت خلاصه : تغییر نرم افزار انجمن باعث از بین رفتن انجم و پست های داخلش نمیشه؟

این سوالیه که فکر کنم به درد خیالی ها بخوره.

با تشکر

اکثر انجمن ساز ها امکان بازیابی اطلاعات دارند؛ به عنوان مثال شما از بی بی پرس به مای بی بی انتقال میدید یا بر عکس!

در کل مشکلی پیش نخواهد اومد ( هر چند مشکلات جزئی همیشه وجود دارند! ) . بطور کلی بهتر هستش که در ابتدای کار تصمیم قطعی خودتون رو برای استفاده از انجمن ساز مناسب بگیرید.

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

تنها در تاریکی عزیز تشکر از راهنماییت.

حالا ایا بجای بی بی پرس چیز دیگری وجود داره که کاربر پسند تر و زیبا تر باشه تا ما تازه کار ها کار رو باهاش شروع کنیم؟

خودم که دوست دارم یک فروم درست و حسابی باشه تا مخاطب از بودن در اون لذت ببره و گیج نشه.

به نظر من این انجمن کامله

http://forum.soft98.ir

همه چیز رو راحت پیدا میشه و همه چیز شسته رفته ست. مثل همین انجمن ;)

ولی الان تازه سایت رو راه انداختم، میگم ساختن چنین فرومی کار من نیست.

برای همین چون تازه کارم می خام از همین بی بی پرس که اصلا کاربر پسند نیست مجبوری استفاده بکنم و قطعا و 100 درصد در آینده تغییرش بدم.

یا بهتره از همین اول وقت بذارم تا یک فروم درست حسابی باب میلم رو نصب کنم؟

کدوم؟ :blink:

دوستان نظرتون چیه؟

ممنون میشم همه ی دوستان با تجربه زحمت بکشن بخشی از تجربیات و یا نظراتشون رو بگن تا به اجماع برسیم .

ویرایش شده توسط ali_reza
لینک به ارسال

انجمنی که لینکش رو قرار دادید با ویبولتین ساخته شده؛ پشتیبانی فارسی ویبولتین

پیشنهاد میکنم از همین ابتدا با انجمن ساز مورد نظرتون, فروم خودتون رو راه اندازی کنید. برای راه اندازی انجمن توسط انجمن سازی مثل ویبولتین نیز هزاران آموزش و راهنمایی وجود داره.

با این حال بی بی پرس نیز در نوع خود بسیار عالی هستش؛ تصمیم گیری با شماست!

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...