• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
محمد بهنام نیا

بالا آوردن چند سایت در یک هاست

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

سوالم درمورد وردپرس شبکه ای نیست!

اصلا نمیخوام که اعضای یه سایت در سایت دیگه هم عضو باشن و از این جور چیزا

میخوام مثه این باشه که در هاست های جدا درست شده باشن با مدیران مختلف

یدونه سایت وردپرس که الان نصب کردم و دارم کار میکنم روش

میخوام چندتا سایت دیگم با ساب دامین بالا بیارم

باید دیتا بیس جداگونه درست کنم دیگه؟

اونوقت اگه بخوام وردپرس جدید رو توی فابل public_html نصب کنم که همه چی قاطی میشه !

میخوام اینا جدا باشن از هم دیگه

بیزحمت کاربرد FTP Management رو هم برام بگید

خیلی ممنونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در public_html پوشه بسازید در هر پوشه یک وردپرس نصب کنید

کاربرد FTP Management منظورتون چیه

این عبارت یعنی مدیریت پروتکل ftp سایت که معمولا شامل نام کاربری و رمز ftp است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی روت هاستتون تنها یک وردپرس و سایت می‌تونید داشته باشید ، اینکاری که میخواید انجام بدید بستگی به امکان AddOn روی هاستتون داره که محدود به چه تعدادی باشه و به تعداد اون می‌تونید سایت روی هاست داشته باشید ، روی ساب‌دامین تفاوتی نمی‌کنه چه تعداد وردپرس نصب بشه و استفاده کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من 2 تا وردپرس روی یه هاستم دارم. مشکلی نداره. اول یه ساب دومین درست کن. بعد برو تو پوشه ساب دومینت وردپرس جدیدت رو نصب کن. به همین راحتی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من 2 تا وردپرس روی یه هاستم دارم. مشکلی نداره. اول یه ساب دومین درست کن. بعد برو تو پوشه ساب دومینت وردپرس جدیدت رو نصب کن. به همین راحتی!

اینکارو کردم و وردپرس رو نصب کردم

میتونم وارد مدیریت وردپرسی که روی ساب دامین نصب شده بشم و مطلب بذارمو تنظیماتو تغییر بدم

اما سایت باز نمیشه

سایت اصلی باز میشه ها

منظورم ساب دامینه که باز نمیشه

اینم ادرسش

http://fun.dl313.ir/

ممنونم از دوستان عزیز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمالا دوتا فایل index دارید یکی php . یکی html

چون من سایتو میبینم:

http://fun.dl313.ir/d/

شاید هم default.php/html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همونطور که گفتند باید index.html را حذف کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکارو کردم و وردپرس رو نصب کردم

میتونم وارد مدیریت وردپرسی که روی ساب دامین نصب شده بشم و مطلب بذارمو تنظیماتو تغییر بدم

اما سایت باز نمیشه

سایت اصلی باز میشه ها

منظورم ساب دامینه که باز نمیشه

اینم ادرسش

http://fun.dl313.ir/

ممنونم از دوستان عزیز

من ساب دومین شما رو چک کردم و بدون مشکل باز شد، سایت بالا اومد!

ویرایش شده در توسط senator ali

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری