رفتن به مطلب

افزونه ی baw post views count جایگزین wp-postviews برای بازدید مطالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام.یک افزونه که کارایی خوبی هم داره در مخرن وردپرس پیدا کردم.شباهت زیادی با افزونه postviews دارد که حتی می توان جایگزین این افزونه کرد و از طرفی چون افزونه ی postviews همیشه دارای مشکلاتی بوده جایگزین خوبی خواهد بود.

بعد از نصب افزونه می توان آن را در ابزارک استفاده کرد.از طرفی می توان با استفاده از shortcode هایی که مختص این افزونه است در قالب در مکان های دلخواه مقادیر را نمایش داد.

به عنوان مثال برای نمایش بازدید پست ها از کد زیر استفاده می شود :

<?php echo do_shortcode('[post_view]'); ?>

این کد در فایل single.php و index.php باید قرار گیرد تا بازدید پست ها محاسبه شود.

حال برای نمایش پربازدید ترین مطالب می توان از کد زیر استفاده کرد:

<?php echo do_shortcode('[most_view number="10"]'); ?>

که در number می توانید تعداد مطالبی که مایل هستید نمایش داده شود تعیین کنید.

در فایل readme یک سری دیگر Shortcode موجود است که جلوی هر کدام از آنها عملکرد آنها را توضیح داده است.

لینک نسخه ی اورجینال در مخرن وردپرس

دانلود نسخه ی فارسی از لینک زیر :

baw-post-views-count.zip

ویرایش شده توسط A_Corleone
  • امتیاز 5
لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام ، ممنون برای معرفی افزونه

بعد از نصب این افزونه ، افزونه postview پاک بشه ، تعداد بازدید هایی که قبلا بر روی پست ها خورده ریست میشه و یا با قبلی ها بازدید حساب میشه ؟!

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

اگه میشد کاری کرد که از هر آی پی فقط یک بازدید ثبت بشه خیلی خوب میشد ، چون با هر رفلش صفحه ، این افزونه یک بازدید ثبت میکنه و اینجوری آمار بازدید زیاد و غیر واقعی میشه .

کسی میتونه این مشکلو حل کنه ؟

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

با سلام.یک افزونه که کارایی خوبی هم داره در مخرن وردپرس پیدا کردم.شباهت زیادی با افزونه postviews دارد که حتی می توان جایگزین این افزونه کرد و از طرفی چون افزونه ی postviews همیشه دارای مشکلاتی بوده جایگزین خوبی خواهد بود.

بعد از نصب افزونه می توان آن را در ابزارک استفاده کرد.از طرفی می توان با استفاده از shortcode هایی که مختص این افزونه است در قالب در مکان های دلخواه مقادیر را نمایش داد.

به عنوان مثال برای نمایش بازدید پست ها از کد زیر استفاده می شود :

<?php echo do_shortcode('[post_view]'); ?>

این کد در فایل single.php و index.php باید قرار گیرد تا بازدید پست ها محاسبه شود.

حال برای نمایش پربازدید ترین مطالب می توان از کد زیر استفاده کرد:

<?php echo do_shortcode('[most_view number="10"]'); ?>

که در number می توانید تعداد مطالبی که مایل هستید نمایش داده شود تعیین کنید.

در فایل readme یک سری دیگر Shortcode موجود است که جلوی هر کدام از آنها عملکرد آنها را توضیح داده است.

لینک نسخه ی اورجینال در مخرن وردپرس

دانلود نسخه ی فارسی از لینک زیر :

baw-post-views-count.zip

سلام آقا افشین

من قالب پارس مدیا رو میخوام، پارس تمز که بالا نمیاد، مارکت وردپرس هم برش داشته چیکار کنم؟

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...