رفتن به مطلب

یک پست با دو آدرس مثله سایت تابناک !

ali_reza

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه.

یه سوال برام پیش اومده که همین انجم دیدم ولی اموزشش رو ندیدم.

به این لینک دقت کنید

http://www.tabnak.ir...ران-را-کاهش-داد

اگر صفحه رو که برا ی سایت تابناک بازکنید، متوجه میشید که اول پست یک سری عدد قرار داره و بعد عنوان پسته نوشته شده.

حالا اگر در یک مرور گر دیگه چه ادرس رو با اون عدد بزنید و چه بی اون عدد، باز پست باز میشه . این یعنی تکنولوژی و پیشرفت علم !!

این اتفاق وقتی که شما بخواهید ادرس یک پست ایندکس شده در گوگل رو تغییر بدید ، خیلی بشما کمک میکنه.

حالا سوال من اینه که شما حرفه ای ها شاید این کار رو بلد باشید ولی منه تازه کار چطوری می تونم برای وردپرس این کار رو بکنیم. البته به زبان ساده :)

ممنون از جواب شما خوبان ;)

ویرایش شده توسط ali_reza
لینک به ارسال

پیوند یکتا را در این حالت تست کنید

/%post_id%/%postname%/

میبینید که به همین شکل هست

لینک به ارسال

جناب پارسا ممنون از شما.

مشکل حل شد.

حالا سوالی که میمونه اینه که پست های قبلی که در گوگل بدون این عدد ایندکس شده اند و الان ورودی به سایت می رسونند با تغییرات جدید به ارور 404 ختم میشوند.

راهی وجود داره که این تغییرات بدون از دست رفتن ورودی گوگل انجام بشه؟

بطور خلاصه، ادرس ایندکس شده در گوگل که الان بدون عدد هست خیلی سریع همشون با این عدد ایندکس بشوند؟

البته در این زمینه فروم رو خوندم که جوابی در اون زمان براش وجود ندات. گفتم الان هم مطرح بکنم شاید با پیشرفت علم راه حلی براش پیدا شده باشه.

تشکر از راهنمایی هاتون.

لینک به ارسال

برای این نوع پیوندیکتا مشکلی نیست

موقت تست کنید

وردپرس تغییر آدرس میده

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

دوستان برای یکی از سایت ها این کار رو کردم. گوگل تا 2 - 3 هفته داشت با ادرس های قبلی وردی میفرساد داخل سایت که کجبور شدم از افزونه ی redirect استفاده کنم /

ولی هر کی هر پستی رو داخل گوگل سرچ میکرد و میومد داخل سایت ، به صفحه ی اصلی میرفت و پست رو نمیتونست ببینه.

یک کد ساده ای هست که حود ورد پرس لینک های قبلی رو که با ادرس post name بوده و الان بجاش

/%post_id%/%postname%/

شده رو به ادرس جدید بفرسته؟

میشه دقیقا توضیح بدید که چی رو کجا وارد باید بکنم اگر راهی هست .

با تشکر از پاسخ گویی شما :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...