رفتن به مطلب

هاست ابری

lawgostar

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من امار بازدیدم روزی 800 نفر است یه چندباری سایتم ساسپند شد به مدیر سرور گفتم گفت سایتت داره بیش از اندازه از سی پیو سرور استفاده میکنه و اتوماتیک از دسترس خار میشه . به من گفته ماهیانه 16000 بده تا سایتت را روی هاست ابری بزارم تا دیگه مشکل پیش نیاد .

این هاست ابری چیه ؟ چه مزیتی داره ؟ ماهیانه 16000 مییرزه ؟

لینک به ارسال
میزبانی ابری چیست؟ و مزایای آن نسبت به میزبانی به روش های دیگر چیست؟

میزبانی ابری كه به میزبانی جدولی نیز معروف است، در حال تبدیل شدن به محبوب‌ترین سرویس میزبانی وب است و این مساله ناشی از این واقعیت است كه میزبانی ابری همواره وب‌سایت را در اوج نگه می‌دارد (بدون وجود هیچ زمان از كار افتادن). این نوع از میزبانی، یك قدم فراتر از سیستم‌های میزبانی اشتراكی، شخصی مجازی یا اختصاصی است كه امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرند. در یك محیط فیزیكی، یك وب‌سایت، محدود به منابعی است كه سرور ارائه می‌كند (RAM، فضای دیسك و...) ولی با استفاده از میزبانی ابری این نیازهای نگران‌كننده برطرف خواهند شد. زمانی كه شما به قدرت محاسباتی بیشتری نیاز دارید می‌توانید فورا آن را از ابر بگیرید و وقتی كه كارتان به پایان رسید می‌توانید براحتی آن را به ابر برگردانید. سرویس‌های میزبانی ابری از تعدادی سرورهای مختلف استفاده می‌كند. به این معنی كه همواره حداقل یك سرور برای نگه داشتن بار در دسترس است. در بیشتر شرایط هر سرور برای انجام یك دستور اختصاص داده شده است. امروزه از یک طرف با بالارفتن حجم اطلاعات و داده های وب سایت ها و همچنین تقاضای متعدد پردازش این اطلاعات از سوی دیگر، اهمیت میزبانی داده ابری را دو چندان کرده است. پردازش ابری اطلاعات،(کلود کامپیوتینگ) نسل نوین میزبانی وب می باشد که بر اساس آن حجم بالایی از اطلاعات و داده های یک وبسایت توسط چندین سرور و یا ابَر رایانه با سرعت بسیار بالا پردازش می شود. مهمترین برتری ابر میزبان هزینه کم نسبت به خدمات ارائه شده برای سایت است.

ماهی 16 تومن بالاترین سرویس ابری باید باشه.

یعنی اینقدر فشار میاره سایت شما!!!

بنظرم بهتره یک سرویس دهنده مناسب پیدا کنید تا بخواید اینقدر پول بدید...

لینک به ارسال

هاست ابری یا کلود ، به مجموعه ای از سرورهای مجزا که با هم تعامل سخت افزاری دارن گفته میشه.

مثال کارایی این سیستم این هست که اگر حتی قسمتی از دیتاسنتر آتیش بگیره بارم سایت داون نمیشه چون از منابع سرورهای دیگه تامین میشه!

برای اطلاعات بیشتر توی گوگل جستجو کن یا ویکی پدیا!

مسائله دیگه در مورد سایت شما ، سرویسهای کلود به نسبت هزینه بیشتر به هاست های معمولی دارن! اما باز هم پهنای باند زیادی نمیتونن به شما بدن .

راه حل و پیشنهاد من استفاده از یک سرورمجازی معمولی است! ماهیانه 10 تومن هزینه داره!

اما اگر همچنان میخواهید از سرویسهای کلود استفاده کنید شتاب رایان سرورهای کلود خوب و به صرفه ای ارائه میده

لینک به ارسال

باتشکر

یعنی داره این مدیر سرور من را گول میزنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟// میگه ماهیانه 16000

بعد یه چیزی دیگه اگر من این هاست ابری را بگیرم دیگه سایتم از دسترس خارج نمیشه ؟

اخه فقط برای بازدید بود که خارج میشد .

بعد از کجا باید فهمید که سایت من را به این سرور انتقال داده ؟

لینک به ارسال

سلام

در سرور های ابری شما به مشکل سخت افزاری بر نمیخورد.

به عنوان مثال اگر هارد سرور شما به مشکل بر بخورد به صورت آتوماتیک هارد سرور عوض میشود و به اطلاعات شما هیچ آسیبی نمیرسد.

البته این رو هم باید اضافه کنم که در سرورهای ابری ، آپتایم همیشه 100% هست.

فکر نکنم کسی گفت که مدیر سرور داره گول‌تون میزنه ! اون بنده خدا بهتون پیشنهاد همچین هاستی رو داده (که شما در قبول یا ردش مختار هستید.)

البته برای سایت شما و با این تعداد بازدید ، 16 هزار تومان ماهیانه پرداخت کردن چندان معقول به نظر نمیرسه

پ.ن : در ضمن اگر دنبال هاست خوب برای وردپرس می‌گردید ، پیشنهاد می‌کنم حتما این پست از وبلاگ تازه‌وارد رو که توسط محسن غیاثی عزیز نوشته شده ، مطالعه بفرمایید.

لینک به ارسال

اگر دوست داشتید در مورد Cloud Computing یا همون فضای ابری بیشتر بدونید.پیشنهاد می کنم این مقاله رو حتما بخونید.

http://www.office-learning.ir/695

متسفانه لینک کار نمی کرد :(

لینک به ارسال

متسفانه لینک کار نمی کرد :(

لینک مشکلی نداره دوست عزیز

باز میشه

لینک به ارسال

دوست عزیز از اونجایی که مشکل سایتتون فشار بر روی سی پی یو بود بد نیست که این مطلب رو بخونید(به موضوع نگاه نکنید ولی فقط اون افزونه رو نصب کنید...)

لینک به ارسال

دوستان عزیز مدیر سرور سایت من را برد روی هاست ابری میگه 24 گیگ رم بهت دادم چندتا هارد یه ترا هم هست واسه بکاب و.... بیاید ببینید فرقی کردم لود شدن سایتم

http://www.lawgostar.com

لینک به ارسال

بهتره به اسم هاست کاری نداشته باشین. برای شما باید سرعت لود و پایدار بودنش تو ساعات پیک مهم باشه. هاست اشتراکی معمولی هم میتونه جوابگوی کار شما باشه به شرطی که کانفیگ درستی داشته باشه، محدودیت زیادی براتون اعمال نشده باشه و مسئول سرور محترم نخواد خرج سفر مالزی رو ازش دربیاره!

لینک به ارسال

دوستان اگر میدانید داره برای ماهیانه 16000 از من میگیره و زیاده واسه این کار به من بگید تا لغوش کنم و ازجایی دیگه یگیرم .

جایی مطمئن سراغ دارید ؟

من از این سایت هاست گرفتم

http://www.rimahost.com

ویرایش شده توسط lawgostar
لینک به ارسال

برای من 3 ثانیه لود کامل شد. قبلا رو تست نکرده بودم.

ولی اینترنت من 1 مگ هست و اکثر سایتها سریع لود میشن.

باید از طریق سایتهای تست ببینید سرعت لود شما رو چطور محاسبه میشه.

لینک به ارسال

24 گیگ زیاده یا کم ؟

اینم سایته دیگشه

http://www.downloadworld.ir

اسمش رضا علی زاده است و مدیر برنامه های محمد یاوریه نمیدونم خودم هم روی همین سرور بمونم یا نه لطفا کمکم کنید .

لینک به ارسال

برای اطمینان بیشتر بهتره از جایی سرویس بگیرین که تمرکز و تخصصشون هاستینگ باشه و سابقه خوبی تو این زمینه داشته باشن. ارورهایی پیش میاد که خیلی از مسئولان هاستها به گردن وردپرس می‌اندازن در حالی که از تنظیمات سروره و با ریستارت یه سرویس خاص حل میشه.

۲۴ گیگ رم هم برای کل اکانتهاست نه فقط یه سایت.

لینک به ارسال

سلام

در سرور های ابری شما به مشکل سخت افزاری بر نمیخورد.

به عنوان مثال اگر هارد سرور شما به مشکل بر بخورد به صورت آتوماتیک هارد سرور عوض میشود و به اطلاعات شما هیچ آسیبی نمیرسد.

البته این رو هم باید اضافه کنم که در سرورهای ابری ، آپتایم همیشه 100% هست.

فکر نکنم کسی گفت که مدیر سرور داره گول‌تون میزنه ! اون بنده خدا بهتون پیشنهاد همچین هاستی رو داده (که شما در قبول یا ردش مختار هستید.)

البته برای سایت شما و با این تعداد بازدید ، 16 هزار تومان ماهیانه پرداخت کردن چندان معقول به نظر نمیرسه

پ.ن : در ضمن اگر دنبال هاست خوب برای وردپرس می‌گردید ، پیشنهاد می‌کنم حتما این پست از وبلاگ تازه‌وارد رو که توسط محسن غیاثی عزیز نوشته شده ، مطالعه بفرمایید.

دوست عزیز من نمیگم داره گول میزنه چون به قول شما خودم مختارم . اما این موردی که سرور قعطی داشته باشه پشتیبانی عالی ای داره . من فقط اطلاعاتی در مورد هات ابری میخاستم که هم اطلاعات خودم افزایش داده بشه و به یکی از دوستام که سایتش توی همین موضوع هک شده کمک کنم .

لینک به ارسال

دوست عزیز من نمیگم داره گول میزنه چون به قول شما خودم مختارم . اما این موردی که سرور قعطی داشته باشه پشتیبانی عالی ای داره . من فقط اطلاعاتی در مورد هات ابری میخاستم که هم اطلاعات خودم افزایش داده بشه و به یکی از دوستام که سایتش توی همین موضوع هک شده کمک کنم .

عین حرف خودتون :

یعنی داره این مدیر سرور من را گول میزنه ؟

بعد چطوری میگید :D :

دوست عزیز من نمیگم داره گول میزنه چون به قول شما خودم مختارم .

اگر هم می‌خواهید اطلاعات‌تون رو درباره هاست ابری ببرید بالا ، فکر می‌کنم بهترین گزینه سرچ کلمه هاست ابری یا کلود هاستینگ در گوگل باشه .

هک شدن سایت دوست‌تون به موضوع این تاپیک چه ربطی داشت ؟ میشه بیشتر توضیح بدید ؟ (تا اگه کمکی از دستمون بر بیاد ، انجام بدیم.)

لینک به ارسال

میهن وب هاست خوبه ؟

قضیه دوستم مفصله بعدا میگم الان مدیر سرور قبلی زنگ زده میگه چون توی این انجمن بی احترامی بهش شده باید سرورم را تا ساعت 15 انتقال بدهم .

لینک به ارسال

میهن وب هاست خوبه ؟

قضیه دوستم مفصله بعدا میگم الان مدیر سرور قبلی زنگ زده میگه چون توی این انجمن بی احترامی بهش شده باید سرورم را تا ساعت 15 انتقال بدهم .

به کی بی احترامی شده؟!

لینک به ارسال

میهن وب هاست خوبه ؟

بنده خدا حق داره خوب .

بهتره از شرکت و شخص این فرد ، اسمی برده نمیشد.

میهن‌وب‌هاست هم از همه نظر تایید میشه ! (قیمت نسبتا خوب ، امکانات و کیفیت عالی ، پشتیبانی عالی)

ولی خوب امکانش هست ، میهن وب هاست هم بهتون گیر بده. که بهتره قبل از خرید هاست در مورد سایت‌تون ، آمار سایت و ... با پشتیبانی این سایت صحبت کنید.

لینک به ارسال

سلام

در انجمن من يك موضوعي را تحت عنوان هاست ابري عنوان كردم كه يكي از كاربران تحت عنوان ريپ كردن قالب توسط مدير سرور گفته بود كه بي احترامي اي به مدير سرور شده بود كه ايشان ناراحت شدند . و اين سايتي كه سرور ازشون گرفتم كار طراحي هم كرده اند و سايت خود را طراحي كردند . و سايت هايي كه طراحي كردند ادرسشون را ذيل مي اورم :

mohammadyavari.com

yavarifans.com

mchavoshiclub.ir

حال از مديريت انجمن تقاضا دارم كه كامنتي را تحت عنوان ريپ كردن بود را حذف نمائيد تا سوئه تفاهمي پيش نيايد . باكمال تشكر

لینک به ارسال

سلام

در انجمن من يك موضوعي را تحت عنوان هاست ابري عنوان كردم كه يكي از كاربران تحت عنوان ريپ كردن قالب توسط مدير سرور گفته بود كه بي احترامي اي به مدير سرور شده بود كه ايشان ناراحت شدند . و اين سايتي كه سرور ازشون گرفتم كار طراحي هم كرده اند و سايت خود را طراحي كردند . و سايت هايي كه طراحي كردند ادرسشون را ذيل مي اورم :

mohammadyavari.com

yavarifans.com

mchavoshiclub.ir

حال از مديريت انجمن تقاضا دارم كه كامنتي را تحت عنوان ريپ كردن بود را حذف نمائيد تا سوئه تفاهمي پيش نيايد . باكمال تشكر

آدرس پست رو بدید تا ویرایش کنیم.

لینک به ارسال

اگر میشه کلا این تایپینک هاست ابری را پاک کنید و اگر هم این امکان نیست اخرین پست صفحه اول همین تایپینک را که توسط استاد نوشته شده را حذف کنید .

باتشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...