رفتن به مطلب

درخواست قسمت تماس با ما

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخواهم تو یکی از برگه هام یک صفحه تمس با ما ساده داشته باشم. به این صورت که یک برگه با قالبی به نام تمای با ما بسازم و تو افزودن این برگه اون قالب رو فراخوانی کنم.

نمیخواهم برای یک فرم ساده یک افزونه رو نصب کنم چون نیاز ندارم و میخواهم افزونه ها رو به حداقل برسونم.

اگه امکانش هست میخواهم دارای فیلد های

نام

ایمیل

شماره تلفن

موضوع

پیام

کد امنیتی

دکمه ارسال

دکمه پاک کردن فرم

را داشته باشد و اگر میشود اون سه تای اولی رو اجبار داشته باشه و فرمت ایمیل رو هم درست وارد کنه

متشکرم

لینک به ارسال

سلام

کد ارسال ایمیل با php به صورت زیر هست:

<?php
$to = "name_1@gmail.com";
$subject = "موضوع ايميل";
$message = "متني که در ايميل، نمايش داده خواهد شد";
$from = "name_2@example.com";
$headers = "From:" . $from;
mail($to,$subject,$message,$headers);
echo "ايميل ارسال شد";
?>

حالا هر یک از مقدار رو می تونید از طریق فرم داخل صفحه بگیرید. به عناون مثال:

<form action="" method="post">
<input name="name">
.
.
,
<input type="submit">
</form>
<?php
$name=$_POST['name'];
.
.
.
کدهای ارسال ایمیل که در بالا قرار دادم
?>

هر یک از مقدار رو با دستور post باید از فرم بگیرید و داخب متغیر ذخیره کنید بعد با تابع ارسال کنید.

لینک به ارسال

من این کد رو نوشتم ولی کار نمیکنه و نمیدونم چگونه بهش کپچا اضافه کنم !

و ایمیل هم ارسال نمیکنه !

<ul id="contact" action="send" method="POST">
<table width="800" align="center" class="tbl" >
<li>
<span class="text"><?php _e('Full Name','Mostafa');?></span><span class="required">(*)</span>
<input type="text" name="name" class="contactus" value="" size="40" aria-required="true" aria-invalid="false" />
</li>
<li>
<span class="text"><?php _e('Email','Mostafa');?></span><span class="required">(*)</span>
<input type="text" name="emai" class="contactus" value="" size="40" aria-required="true" aria-invalid="false"/>
</li>
<li>
<span class="text"><?php _e('Tel.','Mostafa');?></span><span class="required">(*)</span>
<input type="text" name="tel" class="contactus" value="" size="40" aria-required="true" aria-invalid="false"/>
</li>
<li>
<span class="text"><?php _e('Subject','Mostafa');?></span><span class="required">(*)</span>
<input type="text" name="subject" class="contactus" value="" size="40" aria-required="true" aria-invalid="false"/>
</li>
<li id="message">
<span class="text"><?php _e('Massege','Mostafa');?></span>
<textarea name="massege" style="width: 254px; height: 117px" cols="40" rows="10" class="contactus" aria-invalid="false"></textarea>
</li>
<li>
<span class="text"><?php _e('Security Question','Mostafa');?></span><span class="required">(*)</span>
<input type="text" name="data[Security Question]" class="contactus" value="" size="40" aria-required="true" aria-invalid="false"/>
</li>
<div>
<li id="submit">
<input type="submit" name="submit" value="<?php _e('submit','Mostafa');?>" class="contactus"/>
</li>
<li id="submit">
<input type="reset" name="reset" value="<?php _e('Clear','Mostafa');?>" class="contactus"/>
</li>
</div>
</table>
</ul>
<?php
$email_contact = get_option('Mostafa_email_contact');
if(isset($_POST['send'])){
$recipient = $email_contact;
$name = $_POST['name'];
$tel = $_POST['tel'];
$email = $_POST['email'];
$subject = $_POST['subject'];
$message = $_POST['message'];
$formcontent="Full Name: $name \n Tel.:$tel \n Message: $message";
$headers = "From: $email\r\n";
$headers .= 'charset="utf-8"\r\n';
mail($recipient, $subject, $formcontent, $headers) or die("Error!");
echo "Thank You!";} ?>
<?php get_footer(); ?>

و نمیدونم چگونه سه ایتم اول رو اجباری کنم و نمیدونم چگونه بهش بگم که حتما باید فرمت ایمیل رو رعایت کنه!

لینک به ارسال

ممنون پارسای عزیز

الان همه چیز درسته من از لینک اولت خیلی استفاده بردم

الان فقط یه مشکل برام پیش اومده که هر کاری میکنم درست نمیشه!

اگه من بخواهم یک رو نوشت به خود ایمیل طرف فرستنده بدم باید چکار کنم

اگه بخواهم به صورت یک چک باکس در همان فرم تماس با ما قرار بدم چگونه باید کار کنم

متشکرم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...