رفتن به مطلب

تغییر پیوند یکتا از دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه افزونه نصب کردم که باعث شده الآن اصلا نتونم وارد بخش مدیریت بشم و تمام آدرسهای بخش مدیریت رو 404 کرده.

چطوری میشه این مشکل رو از دیتابیس یا جای دیگه حل کرد؟

پوشه افزونه رو هم حذف کردم ولی نشد

لینک به ارسال

این نکته رو هم بگم که نوارابزار مدیریت وردپرس بالای سایت برام میاد ولی وقتی روی هرکدوم از گزینه های مدیریتی کلیک میکنم، میره توی صفحه 404

اسم فایلها و فولدرها رو هم توی هاست نگاه کردم چیزی تغییر نکرده. حتی برای اطمینان خاطر، تمام فایلها و فولدرها بجز wp-content رو از اول با یک وردپرس تر و تازه جایگزین کردم.

اما بازم مشکل همچنان باقیست!

حالا تا صبح شنبه هم باید سایت رو تحویل میدادم به صاحبش :(

لینک به ارسال

پیوند یکتا به آدرسهای مدیریت مربوط نمیشه

چه افزونه‌ای نصب کردید؟

فایل htaccess را بررسی کنید

لینک به ارسال

افزونه wp-splash image نصب کردم که اینطوری ترتیبم رو داد

تنظیماتش رو داشتم انجام میدادم. به جا داشت مثل قسمت نوشتن مطلب که به حالت دیداری و کد بود. پیش فرضش روی حالت حد بود وقتی زدم روی حالت دیداری، یهویی اینطوری و دیگه درست نشد

htaccess رو کلا تمام محتویاتش رو پاک کردم ولی بازم درست نشده :(

لینک به ارسال

درست شد به این روش:

1- به یک نفر دیگه گفتم که وارد صفحه ادمین بشه، اون تونست وارد بشه پس فهمیدم که احتمالا مشکل از منه نه از سایت یا هاست

2- مودمم رو خاموش و روشن کردم تا آی پی عوض بشه.

3- تمام کوکی های موجود در کامپیوتر رو پاک کردم (البته قابل ذکر است که این مشکل فقط با یک مرورگر نبود بلکه با هر چهار مرورگر مشکل داشتم، فلذا احتمالا از آی پی بوده)

4- تمام محتویات htaccess رو پاک کردم

5- فولدر پلاگین ها رو کلا تغییرنام دادم

5- تمام فایلهای وردپرس رو (بجز wp-content و config.php) رو با یه وردپرس جدید جایگزین کردم

پس از انجام این کارها، وقتی به آدرس mysite.com/wp-admin رفتم، دیدم پیام آپدیت دیتابیس میده. دیتابیس رو آپدیت کردم درست شد

توضیحات رو نوشتم که شاید بعدا به درد بعضی دوستان بخوره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...