• اطلاعیه ها

    • Saeed Fard

      سیاره وردپرس ایران   15/10/95

      سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
mahanm93

استفاده از تصویر به عنوان پس زمینه سایت به جای رنگ و pattern

4 پست در این موضوع قرار دارد

درود

دوستان من برای حل این مشکل خیلی گشتم ولی هنوزم نتونستم اون تغییری که میخوام ایجاد کنم .

من از پوسته ای استفاده می کنم که در پنل خودش امکان تعییر رنگ پس زمینه و همچنین امکان استفاده از 11 pattern رو به عنوان پس زمینه میده . حالا من میخوام به جای اینا یک از یک تصویر ثابت به جای پس زمینه سایتم استفاده کنم . ولی اصلا نمی دونم چطور ؟؟؟؟ چند تا راه هم رفتم ولی به نتیجه نرسیدم .

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

باید داخل کد قالب جستجو کنید تابع خروجی پنل قالب رو پیدا کنید و به جاش دستور خودتون رو به صورت دستی بنویسید. از چه قالب استفاده می کنید؟

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

از قالب Avenue ، دقیقا باید توی کدوم قسمت قالب بگردم

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

این پوسته تجاری هست

بایگانی شد

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.