• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
DingDong

مشکل با پلاگین Transposh

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من دارم یه سایت سه زبانه طراحی میکنم واسه راحتی کار از Transposh استفاده کردم. سایت با زبان ترکی و انگلیسی مشکلی نداره ولی تو فارسی قالبش کلا" بهم میریزه. لطفا" راهنمایی کنید.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب سایت مشکل پیدا می‌کند؟

با پوسته پیشفرض هم مشکل هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان روی یه قالب دیگه امتحان کردم، قالب قبلی Corpo بود اینی که الان استفاده میکنم Epical هست، ولی بازم با Slider مشکل پیدا میکنه، وقتی زبان رو فارسی میکنم، slider از کار میافته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با افزونه فایرباگ مروگر فایرفاکس میتوانید خطاهایی js را در بخش console ببینید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه اشتباه نکنم ترنسپاش یک جیکوئری توی سایت لود میکنه.

ممکنه اون نسخه از جیکوئری با اسلایدرتون ناهماهنگ باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام مشکل slider رو حل کردم ولی انگار قالب با زبان فارسی مشکل داره، یعنی وقتی راست چین میکنم خطا میده، راهی وجود داره که بتونم درستش کنم؟ قسمت Header و Footer وقتی rtl فعال میشه یکم میان سمت چپ :( قالب داره از دوتا عکس استفاده میکنه که از حاشیه ها زده بیرون، وقتی rtl قعال میشه اونا خراب میشن، فکر کنم باید Style.css رو تغییر بدم ولی دقیق نمیدونم کجاشو.

ویرایش شده در توسط DingDong

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما body رو هم rtl می کنید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری