رفتن به مطلب

افزودن فیلد پسورد به صفحه ثبت نام افزونه FT QuickLogin

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

من میخوام به صفحه ثبت نامی که افزونه FT QuickLogin ایجاد می کنه فیلد پسورد و تایید پسورد اضافه کنم اما موفق نمیشم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

این هم کد صفحه ورود افزونه هست :

function fql_box_register() { ?>
<div id="fql-box-register">
<form name="registerform" action="<?php echo site_url('/wp-login.php?action=register'); ?>" method="post">
<input type="text" name="user_login" value="<?php _e('نام کاربری', 'ft-quicklogin'); ?>" size="20" tabindex="1010" />

<input type="text" name="user_email" value="<?php _e('ایمیل', 'ft-quicklogin'); ?>" size="25" tabindex="1011" />

<p class="reg_passmail"><?php _e('ایمیل خود را دقیق وارد کنید. رمز عبور به ایمیل شما ارسال می شود', 'ft-quicklogin'); ?></p>

<p class="submit">
<input type="submit" name="wp-submit" value="<?php _e('ثبت نام', 'ft-quicklogin'); ?>" tabindex="1012" />
<input type="hidden" name="redirect_to" value="<?php echo fql_get_current_url() . '#fql-box-message-register'; ?>" />
</p>

<div class="clear"></div>
</form>

<div class="fql-box-links">
<a rel="fql-box-login" href="<?php echo site_url('/wp-login.php'); ?>"><?php _e('ورود', 'ft-quicklogin'); ?></a> | <a rel="fql-box-lost-password" href="<?php echo site_url('/wp-login.php?action=lostpassword'); ?>"><?php _e('رمز عبورتان را فراموش کرده اید؟', 'ft-quicklogin'); ?></a>
</div>
</div>
<?php }

پیشاپیش ممنونم.

لینک به ارسال

این مانند فرم پیشفرض هست

از این تابع استفاده کنید wp_create_user

http://codex.wordpre.../wp_create_user

لینک به ارسال

پارسا جان ممنون از راهنماییت.

اگر امکانش هست بیشتر توضیح بده. من متوجه نمیشم دقیقا چجوری باید از اون تابع استفاده کنم ...

لینک به ارسال

تابع را با مقداردهی پارامترها فراخوانی کنید قبل از فرم

http://tommcfarlin.com/create-a-user-in-wordpress/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...