alireza013

افزودن فیلد پسورد به صفحه ثبت نام افزونه FT QuickLogin

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان.

من میخوام به صفحه ثبت نامی که افزونه FT QuickLogin ایجاد می کنه فیلد پسورد و تایید پسورد اضافه کنم اما موفق نمیشم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

این هم کد صفحه ورود افزونه هست :

function fql_box_register() { ?>
<div id="fql-box-register">
<form name="registerform" action="<?php echo site_url('/wp-login.php?action=register'); ?>" method="post">
<input type="text" name="user_login" value="<?php _e('نام کاربری', 'ft-quicklogin'); ?>" size="20" tabindex="1010" />

<input type="text" name="user_email" value="<?php _e('ایمیل', 'ft-quicklogin'); ?>" size="25" tabindex="1011" />

<p class="reg_passmail"><?php _e('ایمیل خود را دقیق وارد کنید. رمز عبور به ایمیل شما ارسال می شود', 'ft-quicklogin'); ?></p>

<p class="submit">
<input type="submit" name="wp-submit" value="<?php _e('ثبت نام', 'ft-quicklogin'); ?>" tabindex="1012" />
<input type="hidden" name="redirect_to" value="<?php echo fql_get_current_url() . '#fql-box-message-register'; ?>" />
</p>

<div class="clear"></div>
</form>

<div class="fql-box-links">
<a rel="fql-box-login" href="<?php echo site_url('/wp-login.php'); ?>"><?php _e('ورود', 'ft-quicklogin'); ?></a> | <a rel="fql-box-lost-password" href="<?php echo site_url('/wp-login.php?action=lostpassword'); ?>"><?php _e('رمز عبورتان را فراموش کرده اید؟', 'ft-quicklogin'); ?></a>
</div>
</div>
<?php }

پیشاپیش ممنونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مانند فرم پیشفرض هست

از این تابع استفاده کنید wp_create_user

http://codex.wordpre.../wp_create_user

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پارسا جان ممنون از راهنماییت.

اگر امکانش هست بیشتر توضیح بده. من متوجه نمیشم دقیقا چجوری باید از اون تابع استفاده کنم ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تابع را با مقداردهی پارامترها فراخوانی کنید قبل از فرم

http://tommcfarlin.com/create-a-user-in-wordpress/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری