• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
cheshmak816

سوال در مورد انتشار دادن چندین بار مطالب

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان

میخواستم بدونم که اگر چند بار مطالب رو انتشار بدم

مثلا روزی یک بار مشکلی توی ایندکس شدن،یا سئوی سایت ایجاد نمیکنه؟

چون پست هایی که من قرار میدم طوری هستش که روزی یه قسمت به سریال اضافه میشه و باید به صفحه ی اول سایت بیان

ویرایش شده در توسط cheshmak816

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر منظور به روز رسانی یک پست هست مشکلی ایجاد نمی کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورم همون بروزرسانی هست،ولی تاریخ انتشار تغییر پیدا میکنه و انگار نوشته تازه منتشر شده

اینکه پستی رو بروز کنید اتفاقاً میتونه خیلی مفید باشه و اعتبار سایتتون رو بالا ببره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکه پستی رو بروز کنید اتفاقاً میتونه خیلی مفید باشه و اعتبار سایتتون رو بالا ببره.

اگر تاریخ انتشار تغییر کنه چی؟

الان توی سایت ها معمولی وقتی پستی رو به روز میکنی پست همون جای قبلی مثلا صفحه ی 13 میمونه

ولی وقتی تاریخ انتشار رو هم تغییر میدی انگار پست تازه منتشر شده و میاد صفحه ی اول

اگه این کار مشکلی نداشته باشه خوب میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما می تونید مطالب را بر حسب تاریخ آخرین دستکاری سورت کنید تا بدون نیاز به دستکاری دیتاهای اصلی مطلب های ویرایش شده بالا بیان

اما درست تر اینه که به روز رسانی یک مطلب در در مطلب جدید نوشته بشه و به ورژن قبلی پیوند داده بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر تاریخ انتشار تغییر کنه چی؟

الان توی سایت ها معمولی وقتی پستی رو به روز میکنی پست همون جای قبلی مثلا صفحه ی 13 میمونه

ولی وقتی تاریخ انتشار رو هم تغییر میدی انگار پست تازه منتشر شده و میاد صفحه ی اول

اگه این کار مشکلی نداشته باشه خوب میشه

با احترام به نظر ایمان عزیز ، تجربه شخصیم میگه که یه لینک هرچی قدمت و اعتبارش بیشتر باشه بهتره.البته این مورد فقط زمانی صدق میکنه که بخواید از مطالبتون آمار مستقیم از گوگل بگیرید !

اگر سوال شما در مورد بهتر بودن کدومشه که پست جدید بهتره

در مورد سریال چون ممکنه کاربری بخواد قسمت های قدیمی تر رو جستجو کنه توی گوگل پس اگر یه آرشیو از مطالب قدیمی تر هم داشته باشید خیلی خوبه

اگر قصد داری از برچسب خاصی یا موضوع خاصی آمار بگیری پس سعی کن به صورت پست جدید بزاری که تعداد پست های اون برچسب / موضوع بیشتر بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از هر دو دوست عزیز

من اصلا هیچ چیزی رو توی مطالب تغییر نمیخوام بدم

فقط میخوام توی مطلب مثلا بنویسم قسمت 10 سریال ... اضافه شد و بعد آپدیتش کنم به صفحه ی اول بیاد

در حال حاضر با استفاده از کد زیر

global $query_string;
query_posts($query_string . '&orderby=modified');

که توی ایندکس قالب گذاشتم

وقتی یه مطلبی رو به روز می کنم میاد صفحه ی اول

ولی این مطالبی که با استفاده از این کد میان صفحه ی اول،در خوراک سایت اول نمیان

به همین خاطر گفتم که با اتشار دوباره ی مطالب این کار رو کنم

که از شما دوستان عزیز سوال کنم مشکلی داره یا نه؟!

همانطور که بالا گفتم اصلا کلمات کلیدی و .... تغییری نمیکنم و در متن مطالب فقط نوشته میشه که قسمت 1 سریال ... اضافه شد

دقیقا مسئله ای که من دارم همین قدیمی بودن پست هاست،برای همین گفتم سوال کنم وقتی پستی رو دوباره انتشار بدم جزو مطالب جدید میشه و مشکلی پیش میاره یا نه

راستی یه سوال دیگه

من همه ی لینک های دانلود رو توی یه پست قرار میدم

به نظر شما برای هر قسمت یه پست بزنم یا همرو توی یه پست بزارم

چون اگه بخوام هر قسمت رو توی هر پست بزارم سایت خیلی شلوغ میشه و ممکنه گوگل سایت منو اسپم حساب کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما تاریخ مطلب رو اگر تغییر دهید مشکل حل میشود

بستگی به سایت داره

اما خب بهتر هست مطلب بروز بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی یه سوال دیگه

من همه ی لینک های دانلود رو توی یه پست قرار میدم

به نظر شما برای هر قسمت یه پست بزنم یا همرو توی یه پست بزارم

چون اگه بخوام هر قسمت رو توی هر پست بزارم سایت خیلی شلوغ میشه و ممکنه گوگل سایت منو اسپم حساب کنه

پیشنهاد میکنم هر قسمت سریال را در یک پست به کاربرانتون معرفی کنید. و در یک پست جداگانه به صورت آرشیو تمام قسمت های سریال را قرار دهید و منتظر بازدید چند برابر باشید !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری